23 Mar

Zimowe starty zawodników TKKF Płock 2023 roku

Tej zimy reprezentanci TKKF Płock nie próżnowali!

• 6 stycznia 2023 r. w Łodzi w 7.Biegu Trzech Króli na dystansie 5 km TKKF Płock reprezentował Edmund Sowiński. Przy bardzo niesprzyjającej deszczowej pogodzie, w gronie ok 1800 zawodników nasz zawodnik uzyskał wynik 28:25 co dało mu 1 miejsce w kategorii wiekowej M75+.
  • 21 stycznia 2023 r. nasi zawodnicy zdominowali śnieżne zawody Ultra Pazur 7.0 Winter Trail!

Na dystansie długim 2 miejsce open zajął Marcin Stańczak, który na pokonanie 21 kilometrów pokrytej świeżym śniegiem trasy potrzebował 1:39.49.

Na dystansie krótkim bezkonkurencyjny był Przemysław Obara, który 7,7km pokonał z wynikiem 29:14. Drugie miejsce zajął kolejny z naszych reprezentantów Przemysław Giżyński z wynikiem 30:10. Wśród kobiet wspaniałe 2 miejsce zajęła Kaja Kaczyńska z fantastycznym wynikiem 34:55 a 13 miejsce zajęła Daria Domosławska z wynikiem 47:08.

Na koniec w biegu młodzieżowym na dystansie 600 metrów tryumfowała wśród dziewcząt najmłodsza nasza reprezentantka Aleksandra Giżyńska!

• W Bygdoszczy reprezentował nas Przemek Obara. 15.01.2023 r.

Podczas bydgoskiego City Trail padał deszcz, a błoto na leśnych duktach dawało się we znaki, więc warunki nie były idealne.

Mimo to nasz kolega Przemysław Obara zajął 6 miejsce OPEN oraz 3 w kategorii M20 z czasem 17:28

• Warszawa to tradycyjnie Bieg Chomiczówki - impreza, której chyba nie trzeba przedstawiać nikomu.

W tym roku odbyła się 5 lutego i na 15 kilometrowej trasie wzięli w niej udział dwaj nasi zawodnicy:

Marcin Stańczak - 55:37 - 52 miejsce Open / 8 miejsce w kat. M40

Edmund Sowiński - 1:27:53 - 974 miejsce OPEN / 10 miejsce w kat. M70

• 13 lutego w Trzemesznie wystartowaliśmy w XX Zimowym Biegu Trzech Jezior.

Drużynowo zajęliśmy 4 miejsce

• 26 lutego odbył się 43 Półmaraton Wiązowski - impreza z niezłą historią. Nie ma co ukrywać, że jest to uliczny klasyk wśród półmaratonów nie tylko na Mazowszu ale i w całym kraju. Nie zabrakło na nim również i naszej drużyny.

Na dystansie półmaratonu:

ZYCH MAREK, 51 miejsce, M30/30, czas 01:18:29

STANCZAK MARCIN, 59 miejsce, M40/14, czas 01:19:01

KIEŁBASA DARIUSZ, 298 miejsce, M50/25, czas 01:31:30

w biegu towarzyszącym jeszcze biegł :

OBARA PRZEMYSŁAW, 43 miejsce, M20/18, czas 00:16:53

• 4 marca 2023 r odbyły się w Toruniu w 32. Halowe Mistrzostwa Polskich w Lekkiej Atletyce Masters.

W zawodach tych reprezentował nas Edmund Sowiński, który startując w trzech dyscyplinach zdobył 3 złote medale Mistrzostw Polski w kategorii wiekowej M80!

GRATULUJEMY!

Wyjazdy na zawody do Trzemeszna na XX Zimowy Bieg Trzech Jezior, do Torunia na 32. Halowe Mistrzostwa Polskich w Lekkiej Atletyce Masters oraz do Poznania na 19. Maniacką Dziesiątkę zostały dofinansowane ze Środków Miasta Płock