28 Kwi

DOZ Maraton Łódź

W dniach 27-28 kwietnia 2024 roku odbył się DOZ Maraton Łódź i towarzyszące mu biegi na dystansie 10km, biegi sztafetowe oraz biegi dla dzieci i młodzieży Kids Run.

Na dystansie maratonu TKKF Płock reprezentował Marek Zych, który w gronie 1834 zawodników zajął 92 miejsce z czasem 3:01.57

Na 10 km pobiegli Karolina Kaczyńska oraz Przemysław Giżyński.

Karolina osiągnęła bardzo dobry wynik 39:29, który dał jej 11 miejsce w klasyfikacji generalnej kobiet i 2 miejsce w kategorii wiekowej K20.

Przemek nabiegał wynik 35:45, który dał mu 31 miejsce open i 3 miejsce w kategorii wiekowej M40,

W sztafecie Half&Half wystąpiła Marta Kuczmarska, która na dystansie półmaratonu uzyskała wynik 1:58.37

W Biegu Kids Run reprezentowały nas Aleksandra i Julia Giżyńska.

Aleksandra osiągnęła wielki sukces wygrywając swój bieg na dystansie 950 metrów z wynikiem 3:39.29, natomiast Julia zajęła 41 miejsce w biegu na dystansie 750 metrów z wynikiem 4:56.86.

Gratulacje dla wszystkich zawodników!

Wyjazd do Łodzi na DOZ Maraton Łódź i biegi towarzyszące został dofinansowany ze środków MIASTA PŁOCK