Wyniki Płockiej Mili Niepodległości

Przedstawiamy wyniki Płockiej Mili Niepodległości.

Dziękujemy, że byliście dzisiaj z nami i gratulujemy dobrych wyników!

 

WYNIKI ZAWODÓW

Klasyfikacja generalna K.

 

LP

nr

nazwisko i imię

KATEGORIA

Wynik

1

67

Hałaczkiewicz Sylwia

K2

05: 55.01

2

20

Nisztor Kinga

K1

06: 29,73

3

79

Kępczyńska Ewa

K1

06: 30.38

4

2

Kuczmarska Marta

K1

06: 32,56

5

28

Kajak Agnieszka

K2

06: 50,82

6

17

Staniszewska Magdalena

K1

06: 54,25

7

80

Cichowska Joanna

K1

07: 01.13

8

33

Brulińska Monika

K2

07: 06.28

9

47

Wojtanis Magdalena

K2

07: 18.09

10

22

Domosławska Daria

K2

07: 25,47

11

81

Stelmaszewska Agnieszka

K1

07: 28,29

12

60

Górczyńska Anita

K2

07: 44,68

13

46

Szyjkowska Justyna

K1

07: 49.05

14

51

Czyżyk Monika

K2

07: 55,26

15

68

Reda Alicja

K3

09: 30,84

16

63

Pająk Dagmara

K1

09: 49,66

17

32

Maćkiewicz Karola

K1

09: 54.01

18

29

Drążkiewicz Paulina

K1

DNS

19

4

Pachniewska Agnieszka

K2

DNS

20

21

Sarnowska Katarzyna

K1

DNS

21

25

Stelmaszewska Renata

K2

DNS

22

53

Michalak Marta

K2

DNS

23

59

Burna Iweta

K2

DNS

 

Klasyfikacja generalna M

 

LP

nr

nazwisko i imię

KATEGORIA

Wynik

1

48

Górski Krystian

M1

04: 57,35

2

6

Milewski Dominik

M1

05: 07.02

3

7

Giżyński Przemysław

M2

05: 12.31

4

5

Stańczak Marcin

M2

05: 16,96

5

36

Górski Kacper

M1

05: 21.11

6

16

Goszczyński Kamil

M1

05: 26,24

7

71

Jagieła Jarosław

M2

05: 30.04

8

13

Durys Jarosław

M2

05: 32,86

9

35

Kiełbasa Dariusz

M2

05:39.24

10

23

Wiśniewski Robert

M2

05:44.30

11

9

Grabowski Maciej

M2

05:45.01

12

34

Skibiński Adam

M2

05:45.30

13

76

Radomski Marcin

M2

05:50.24

14

24

Adamski Przemysław

M1

05:51.22

15

49

Cyparski Marcin

M2

05:53.08

16

73

Steckiewicz Edmund

M2

05:53.35

17

72

Błaszczyk Czesław

M3

05:53.40

18

65

Marszałek Radosław

M1

05:58.19

19

42

Sadowski Łukasz

M1

06:09.71

20

54

Ciok Przemysław

M2

06:18.28

21

82

Płoskoński Piotr

M3

06:19.49

22

85

Jasiński Sylwester

M1

06:22.23

23

26

Andrzejczyk Ryszard

M3

06:29.68

24

11

Machała Sebastian

M1

06:30.37

25

45

Dobrowolski Konrad

M1

06:30.56

26

41

Kowalski Dawid

M1

06:32.11

27

18

Suliński Bartłomiej

M1

06:40.01

28

86

Koftas Piotr

M2

06:48.54

29

19

Degner Damian

M2

06:50.11

30

50

Piekut Stefan

M3

06:55.07

31

57

Osiał Mariusz

M2

06:56.75

32

78

Ślęzak Adam

M1

06:58.01

33

74

Bieńkowski Jarosław

M2

07:05.21

34

27

Jędrzejewski Łukasz

M1

07:05.80

35

83

Żebrowski Krzysztof

M1

07:06.11

36

31

Stańczak Edmund

M3

07:06.67

37

15

Nawrocki Paweł

M2

07:16.43

38

69

Kłosiński Paweł

M2

07:18.25

39

55

Majkowski Łukasz

M2

07:24.63

40

77

Pietrzak Krzysztof

M2

07:29.18

41

62

Pająk Łukasz

M2

07:29.97

42

61

Grommunt Piotr

M2

07:43.27

43

39

Nagórski Ryszard

M3

07:53.70

44

87

Sowiński Edmund

M3

08:23.11

45

66

Krawczyk Jakub

M1

08:36.11

46

40

Michalak Jerzy

M3

08:43.76

47

58

Kwiatkowski Marcin

M2

09:32.48

48

1

Kreft Piotr

M2

DNS

49

3

Obara Przemysław

M1

DNS

50

8

Siwek Maciej

M2

DNS

51

10

Witkowski Paweł

M1

DNS

52

14

Brzeziński Andrzej

M2

DNS

53

18

Machała Emil

M1

DNS

54

30

Sebastianowicz Grzegorz

M1

DNS

55

37

Mrówka Piotr

M1

DNS

56

38

Leszczyński Andrzej

M2

DNS

57

43

Grzymała Sebastian

M2

DNS

58

44

Gmurczyk Arkadiusz

M2

DNS

59

52

Wajszczak Tomasz

M2

DNS

60

57

Miecznikowski Łukasz

M2

DNS

61

64

Gawroński Piotr

M1

DNS

62

70

Ziółek Andrzej

M2

DNS

63

75

Jastrzębski Krzysztof

M2

DNS

64

84

Portalski Marek

M3

DNS

65

88

Kemicer Igor

M1

DNS

 

Wyniki - Mistrzostw Mazowsza Masters K

 

 

LP

nr startowy

nazwisko i imię

KATEGORIA

Wynik

1

67

Hałaczkiewicz Sylwia

K2

05:55.01

2

28

Kajak Agnieszka

K2

06:50.82

3

33

Brulińska Monika

K2

07:06.28

4

47

Wojtanis Magdalena

K2

07:18.09

5

22

Domosławska Daria

K2

07:25.47

6

60

Górczyńska Anita

K2

07:44.68

7

51

Czyżyk Monika

K2

07:55.26

8

68

Reda Alicja

K3

09:30.84

 

Wyniki - Mistrzostw Mazowsza Masters M

 

LP

nr

nazwisko i imię

KATEGORIA

Wynik

1

7

Giżyński Przemysław

M2

05:12.31

2

5

Stańczak Marcin

M2

05:16.96

3

71

Jagieła Jarosław

M2

05:30.04

4

13

Durys Jarosław

M2

05:32.86

5

35

Kiełbasa Dariusz

M2

05:39.24

6

23

Wiśniewski Robert

M2

05:44.30

7

9

Grabowski Maciej

M2

05:45.01

8

34

Skibiński Adam

M2

05:45.30

9

76

Radomski Marcin

M2

05:50.24

10

49

Cyparski Marcin

M2

05:53.08

11

73

Steckiewicz Edmund

M2

05:53.35

12

72

Błaszczyk Czesław

M3

05:53.40

13

54

Ciok Przemysław

M2

06:18.28

14

82

Płoskoński Piotr

M3

06:19.49

15

26

Andrzejczyk Ryszard

M3

06:29.68

16

86

Koftas Piotr

M2

06:48.54

17

19

Degner Damian

M2

06:50.11

18

50

Piekut Stefan

M3

06:55.07

19

57

Osiał Mariusz

M2

06:56.75

20

74

Bieńkowski Jarosław

M2

07:05.21

21

31

Stańczak Edmund

M3

07:06.67

22

15

Nawrocki Paweł

M2

07:16.43

23

69

Kłosiński Paweł

M2

07:18.25

24

55

Majkowski Łukasz

M2

07:24.63

25

77

Pietrzak Krzysztof

M2

07:29.18

26

62

Pająk Łukasz

M2

07:29.97

27

61

Grommunt Piotr

M2

07:43.27

28

39

Nagórski Ryszard

M3

07:53.70

29

87

Sowiński Edmund

M3

08:23.11

30

40

Michalak Jerzy

M3

08:43.76

31

58

Kwiatkowski Marcin

M2

09:32.48

 

Wyniki Kategoria K1 16-34 lat

 

 

LP

nr startowy

nazwisko i imię

KATEGORIA

Wynik

1

2

Kuczmarska Marta

K1

06:32.56

2

17

Staniszewska Magdalena

K1

06:54.25

3

80

Cichowska Joanna

K1

07:01.13

4

46

Szyjkowska Justyna

K1

07:49.05

5

63

Pająk Dagmara

K1

09:49.66

6

32

Maćkiewicz Karola

K1

09:54.01

7

81

Stelmaszewska Agnieszka

K1

07:28.29

 

Wyniki Kategoria K2 35-54 lat

 

 

LP

nr startowy

nazwisko i imię

KATEGORIA

Wynik

1

33

Kajak Agnieszka

K2

06:50.82

2

28

Brulińska Monika

K2

07:06.28

3

47

Wojtanis Magdalena

K2

07:18.09

4

22

Domosławska Daria

K2

07:25.47

5

60

Górczyńska Anita

K2

07:44.68

6

51

Czyżyk Monika

K2

07:55.26

 

Wyniki Kategoria K3 55 lat i starsze

 

 

LP

nr startowy

nazwisko i imię

KATEGORIA

Wynik

1

68

Reda Alicja

K3

09:30.84

 

Wyniki Kategoria M1 16-34 lat

 

 

LP

nr startowy

nazwisko i imię

KATEGORIA

Wynik

1

36

Górski Kacper

M1

05:21.11

2

16

Goszczyński Kamil

M1

05:26.24

3

24

Adamski Przemysław

M1

05:51.22

4

65

Marszałek Radosław

M1

05:58.19

5

42

Sadowski Łukasz

M1

06:09.71

6

85

Jasiński Sylwester

M1

06:22.23

7

11

Machała Sebastian

M1

06:30.37

8

45

Dobrowolski Konrad

M1

06:30.56

9

41

Kowalski Dawid

M1

06:32.11

10

18

Suliński Bartłomiej

M1

06:40.01

11

78

Ślęzak Adam

M1

06:58.01

12

27

Jędrzejewski Łukasz

M1

07:05.80

13

83

Żebrowski Krzysztof

M1

07:06.11

14

66

Krawczyk Jakub

M1

08:36.11

Wyniki Kategoria M2 35-54 lat

 

 

LP

numer startowy

nazwisko i imię

KATEGORIA

Wynik

1

5

Stańczak Marcin

M2

05:16.96

2

71

Jagieła Jarosław

M2

05:30.04

3

13

Durys Jarosław

M2

05:32.86

4

35

Kiełbasa Dariusz

M2

05:39.24

5

23

Wiśniewski Robert

M2

05:44.30

6

9

Grabowski Maciej

M2

05:45.01

7

34

Skibiński Adam

M2

05:45.30

8

76

Radomski Marcin

M2

05:50.24

9

49

Cyparski Marcin

M2

05:53.08

10

73

Steckiewicz Edmund

M2

05:53.35

11

54

Ciok Przemysław

M2

06:18.28

12

86

Koftas Piotr

M2

06:48.54

13

19

Degner Damian

M2

06:50.11

14

57

Osiał Mariusz

M2

06:56.75

15

74

Bieńkowski Jarosław

M2

07:05.21

16

15

Nawrocki Paweł

M2

07:16.43

17

69

Kłosiński Paweł

M2

07:18.25

18

55

Majkowski Łukasz

M2

07:24.63

19

77

Pietrzak Krzysztof

M2

07:29.18

20

62

Pająk Łukasz

M2

07:29.97

21

61

Grommunt Piotr

M2

07:43.27

22

58

Kwiatkowski Marcin

M2

09:32.48

               

 

Wyniki Kategoria M3 55 lat i starsi

 

 

LP

numer startowy

nazwisko i imię

KATEGORIA

Wynik

1

72

Błaszczyk Czesław

M3

05:53.40

2

82

Płoskoński Piotr

M3

06: 19.49

3

26

Andrzejczyk Ryszard

M3

06: 29,68

4

50

Piekut Stefan

M3

06: 55,07

5

31

Stańczak Edmund

M3

07: 06.67

6

39

Nagórski Ryszard

M3

07: 53,70

7

87

Sowiński Edmund

M3

08: 23.11

8

40

Michalak Jerzy

M3

08: 43,76

 

Kategoria Mundurowi

 

 

LP

nr

nazwisko i imię

KATEGORIA

Wynik

1

73

Steckiewicz Edmund

M2

05: 53,35

2

78

Ślęzak Adam

M1

06: 58.01

3

27

Jędrzejewski Łukasz

M1

07: 05.80

 

 

Harmonogram oraz składy serii Płockiej Mili Niepodległości

Przedstawiamy uaktualniony harmonogram oraz składy serii Płockiej Mili Niepodległości:

ZE WZGLĘDU NA WASZE BEZPIECZEŃSTWO ORAZ LIMIT EPIDEMICZNY NIE BEDZIE PROWADZONYCH DODATKOWYCH ZAPISÓW W BIURZE ZAWODÓW.

PRZYPOMINAMY, ŻE ZGODNIE Z ROZPORZĄDZENIEM IMPREZA ODBYWA SIĘ BEZ UDZIAŁU PUBLICZNOŚCI.

9:30 - 13:00 otwarcie i praca biura zawodów

10:30 - Bieg dzieci do 6 lat na dystansie 60 metrów

10:35 - Bieg dzieci od 7-9 lat na dystansie 100 metrów

10:40 - Bieg dzieci od 10-12 lat na dystansie 200 metrów

10:50 - Bieg dzieci 13-15 lat na dystansie 400 metrów

11:00 - I SERIA 1609 metrów

11:13 - II SERIA 1609 metrów

11:26 - III SERIA 1609 metrów

11:39 - IV SERIA 1609 metrów

11:52 - V SERIA 1609 metrów

12:05 - VI SERIA 1609 metrów

12:18 - VII SERIA 1609 metrów

12:31 - VIII SERIA 1609 metrów

12:44 - IX SERIA 1609 metrów

13:00 - Dekoracja zwycięzców Płockiej Ligi Biegowej

13:15 - Dekoracja zwycięzców Płockiej Mili Niepodległości

 

Skład serii:

 

60 metrów (dzieci do 6 lat) - start 10:30

 
 

LP

numer startowy

nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

 

1

151

GIŻYŃSKA JULIA

 

 

 

2

152

KIKOLSKA KORNELIA

 

 

 

3

153

WIŚNIEWSKI PATRYK

 

 

 

4

154

PIETRZAK WERONIKA

 

 

 

5

155

SARNOWSKI FRANCISZEK

 

 

 

6

156

ZIELIŃSKI JAKUB

 

 

 

7

157

STASIAK TYMOTEUSZ

 

 

 

8

158

RUTKOWSKI STANISŁAW

 

 

 

 

100 metrów (dzieci do 7-9 lat) - start 10:35

 
 

LP

numer startowy

nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

 

1

171

ADAMKIEWICZ LENA

 

 

 

2

172

LESZCZYŃSKI ERNEST

 

 

 

3

173

MARCEL KIKOLSKI

 

 

 

4

174

WIŚNIEWSKA AGATA

 

 

 

5

175

CZUBAK BŁAŻEJ

 

 

 

6

176

PROKOP MAJA

 

 

 

7

177

BRULIŃSKI STANISŁAW

 

 

 

8

178

HAŁACZKIEWICZ LENA

 

 

 

9

179

AUGUSTYŃSKI PAWEŁ

 

 

 

 

200 metrów (dzieci do 10-12 lat) - start 10:40

 
 

LP

numer startowy

nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

 

1

181

GIŻYŃSKA ALEKSANDRA

 

 

 

2

182

MARCEL CYPARSKI

 

 

 

3

183

CZYŻYK AMELIA

 

 

 

4

184

REKUS ZUZANNA

 

 

 

5

185

WIŚNIEWSKI OLIWIER

 

 

 

6

186

WIŚNIEWSKI OSKAR

 

 

 

7

187

SIBIŃSKI DAMIAN

 

 

 

8

188

LACHOWICZ EMIL

 

 

 

9

189

SARNOWSKI JAN

 

 

 

 

400 metrów (dzieci do 13-15 lat) - start 10:50

 
 

LP

numer startowy

nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

 

1

191

SIBIŃSKI JAKUB

 

 

 

2

192

BRULIŃSKI KRZYSZTOF

 

 

 

3

193

PARZĘCKA AMELIA

 

 

 

4

194

GÓRNIKIEWICZ JULIA

 

 

 

5

195

ROKICKA OLIWIA

 

 

 

6

196

KRZEMIŃSKA MAJA

 

 

 

7

197

WIKTORIA SAR

 

 

 

 

SERIA NR 1  -  start 11:00

 
 

LP

numer startowy

nazwisko i imię

KATEGORIA

Wynik

 

1

26

Andrzejczyk Ryszard

M3

 

 

2

31

Stańczak Edmund

M3

 

 

3

39

Nagórski Ryszard

M3

 

 

4

50

Piekut Stefan

M3

 

 

5

72

Błaszczyk Czesław

M3

 

 

6

82

Płoskoński Piotr

M3

 

 

7

84

Portalski Marek

M3

 

 

8

55

Majkowski Łukasz

M2

 

 

9

70

Ziółek Andrzej

M2

 

 

 

SERIA NR 2  -  start 11:13

 
 

LP

numer startowy

nazwisko i imię

KATEGORIA

Wynik

 

1

8

Siwek Maciej

M2

 

 

2

9

Grabowski Maciej

M2

 

 

3

14

Brzeziński Andrzej

M2

 

 

4

19

Degner Damian

M2

 

 

5

23

Wiśniewski Robert

M2

 

 

6

34

Skibiński Adam

M2

 

 

7

35

Kiełbasa Dariusz

M2

 

 

8

43

Grzymała Sebastian

M2

 

 

9

49

Cyparski Marcin

M2

 

 

10

52

Wajszczak Tomasz

M2

 

 

 

SERIA NR 3  -  start 11:26

 
 

LP

numer startowy

nazwisko i imię

KATEGORIA

Wynik

 

1

13

Durys Jarosław

M2

 

 

2

73

Steckiewicz Edmund

M2

 

 

3

38

Leszczyński Andrzej

M2

 

 

4

54

Ciok Przemysław

M2

 

 

5

56

Osiał Mariusz

M2

 

 

6

57

Miecznikowski Łukasz

M2

 

 

7

69

Kłosiński Paweł

M2

 

 

8

76

Radomski Marcin

M2

 

 

9

71

Jagieła Jarosław

M2

 

 

 

SERIA NR 4  -  start 11:39

 
 

LP

numer startowy

nazwisko i imię

KATEGORIA

Wynik

 

1

2

Kuczmarska Marta

K1

 

 

2

4

Pachniewska Agnieszka

K2

 

 

3

17

Staniszewska Magdalena

K1

 

 

4

20

Nisztor Kinga

K1

 

 

5

32

Maćkiewicz Karola

K1

 

 

6

33

Brulińska Monika

K2

 

 

7

46

Szyjkowska Justyna

K1

 

 

8

67

Hałaczkiewicz Sylwia

K2

 

 

9

79

Kępczyńska Ewa

K1

 

 

10

80

Cichowska Joanna

K1

 

 

11

63

Pająk Dagmara

K1

 

 

12

29

Drążkiewicz Paulina

K1

 

 

 

SERIA NR 5  -  start 11:52

 
 

LP

numer startowy

nazwisko i imię

KATEGORIA

Wynik

 

1

21

Sarnowska Katarzyna

K1

 

 

2

22

Domosławska Daria

K2

 

 

3

25

Stelmaszewska Renata

K2

 

 

4

28

Kajak Agnieszka

K2

 

 

5

47

Wojtanis Magdalena

K2

 

 

6

51

Czyżyk Monika

K2

 

 

7

53

Michalak Marta

K2

 

 

8

59

Burna Iweta

K2

 

 

9

60

Górczyńska Anita

K2

 

 

10

68

Reda Alicja

K3

 

 

11

80

Stelmaszewska Agnieszka

K1

 

 

 

SERIA NR 6  -  start 12:05

 
 

LP

numer startowy

nazwisko i imię

KATEGORIA

Wynik

 

1

11

Machała Sebastian

M1

 

 

2

12

Machała Emil

M1

 

 

3

18

Suliński Bartłomiej

M1

 

 

4

24

Adamski Przemysław

M1

 

 

5

30

Sebastianowicz Grzegorz

M1

 

 

6

37

Mrówka Piotr

M1

 

 

7

44

Gmurczyk Arkadiusz

M2

 

 

8

45

Dobrowolski Konrad

M1

 

 

9

85

Jasiński Sylwester

M1

 

 

10

86

Koftas Piotr

M2

 

 

11

88

Kemicer Igor

M1

 

 

 

SERIA NR 7  -  start 12:18

 
 

LP

numer startowy

nazwisko i imię

KATEGORIA

Wynik

 

1

27

Jędrzejewski Łukasz

M1

 

 

2

41

Kowalski Dawid

M1

 

 

3

42

Sadowski Łukasz

M1

 

 

4

62

Pająk Łukasz

M2

 

 

5

64

Gawroński Piotr

M1

 

 

6

65

Marszałek Radosław

M1

 

 

7

74

Bieńkowski Jarosław

M2

 

 

8

75

Jastrzębski Krzysztof

M2

 

 

9

77

Pietrzak Krzysztof

M2

 

 

10

78

Ślęzak Adam

M1

 

 

 

SERIA NR 8  -  start 12:31

 
 

LP

numer startowy

nazwisko i imię

KATEGORIA

Wynik

 

1

1

Kreft Piotr

M1

 

 

2

3

Obara Przemysław

M1

 

 

3

6

Milewski Dominik

M1

 

 

4

10

Witkowski Paweł

M2

 

 

5

16

Goszczyński Kamil

M1

 

 

6

7

Giżyński Przemysław

M2

 

 

7

5

Stańczak Marcin

M2

 

 

8

36

Górski Kacper

M1

 

 

9

48

Górski Krystian

M1

 

 

10

83

Żebrowski Krzysztof

M1

 

 

 

SERIA NR 9 - start 12:44

 
 

LP

numer startowy

nazwisko i imię

KATEGORIA

Wynik

 

1

66

Krawczyk Jakub

M1

 

 

2

58

Kwiatkowski Marcin

M2

 

 

3

61

Grommunt Piotr

M2

 

 

4

87

Sowiński Edmund

M3

 

 

5

40

Michalak Jerzy

M3

 

 

6

15

Nawrocki Paweł

M2

 

 

Płocka Mila Niepodległości

13 grudnia 2020 r. (niedziela) na Stadionie Miejskim im. B. Szymańskiego, ul. Sportowa 3 w Płocku, odbędzie się bieg na dystansie 1 mili (1609 metrów).
Regulamin oraz informacje dotyczące biegu znajdziecie na https://online.datasport.pl/.../regula.../regulamin_5846.pdf
Zapisy: https://www.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php...
Do zobaczenia na starcie/mecie!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wyniki końcowe Płockiej Ligi Biegowej

 
Przestawiamy końcowe, nieoficjalne wyniki Płockiej Ligi Biegowej!
 
Za nami ostatnie zmagania w lidze, które miały miejsce podczas 40 edycji Biegu Soczewka. Po wycofaniu się z rywalizacji Tumskiej Dychy okazało się, że w Soczewce zapadły ostateczne rozstrzygnięcia w klasyfikacji PLB.
A działo się!
Prosimy o zapoznanie się z wynikami i w razie wychwycenia jakiegokolwiek błędu w wynikach prosimy o kontakt mailowy: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. do 30 września 2020 r.
Po tym terminie wyniki przyjmują status oficjalnych i nie będzie możliwości zgłaszania protestów związanych klasyfikacjami.
Do końca września ogłoszony zostanie również termin dekoracji zwycięzców tegorocznej Płockiej Ligi Biegowej.
 

WYNIKI -> TUTAJ

REGULAMIN -> TUTAJ

 
 

 

 

Instrukcja bezpieczeństwa sanitarnego

Instrukcja bezpieczeństwa sanitarnego

 Jej przestrzeganie jest warunkiem bezpiecznego przeprowadzenia 40. Biegu Soczewka w sytuacji trwającej Pandemii COVID-19.

Read more ...

Płocka Liga Biegowa po Rykowisku

 
Przestawiamy wyniki po Rykowisku i Górskiej Zadyszce. Biegaliście na dystansach 108, 72, 36 i 18 km
Najwięcej punktów podczas tych zawodów zdobył Marcin Stańczak który wygrał Rogacza - czyli Bieg na dystansie 108 km! Pozwoliło mu to przesunąć się kilka pozycji w górę.
W klasyfikacjach generalnych nie nastąpiły żadne zmiany, Dotychczasowi liderzy - Marta Kuczmarska i Marek Zych zainkasowali po 60 punktów zajmując wysokie pozycje w Górskiej Zadyszce na dystansie 18 km.
Już w najbliższy weekend kolejną dawkę emocji przyniesie 40 edycja Biegu Soczewka!
 
 

REGULAMIN -> TUTAJ

WYNIKI -> TUTAJ

ZAPISY -> TUTAJ

Płocka Liga Biega po 2. Biegu w ZOO

 
Przestawiamy wyniki po 2. Biegu w ZOO Płock. To był wspaniały i emocjonujący bieg!
Wśród kobiet przewagę powiększyła niezawodna Marta Kuczmarska zajmując 2 miejsce OPEN.
Dotychczasowy lider Marek Zych dobiegł na 4 pozycji i utrzymał pozycję lidera ale jego przewaga nad Piotrem Kreftem stopniała do 10 punktów.
Już w najbliższy weekend kolejną dawkę emocji przyniesie kultowe RYKOWISKO!
 
 

REGULAMIN -> TUTAJ

WYNIKI -> TUTAJ

ZAPISY -> TUTAJ

Wyniki Płockiej Ligi Biegowej po 7. Płockiej Szybkiej Trójce

Marta Kuczmarska i Marek Zych utrzymali pozycje liderów PLB po drugiej imprezie cyklu!!! 
 
Przestawiamy wyniki po 7. Płockiej Szybkiej Trójce. Przed nami jeszcze 8 biegów i mnóstwo punktów do zdobycia! Zawodnikom życzymy wytrwałości i gratulujemy wysokich lokat i wspaniałych wyników!
Z przykrością informujemy, że z powodów epidemicznych część imprez wchodzących w skład ligi nie odbędzie się. Z tego powodu wprowadzone zostały zmiany w harmonogramie cyklu, które przedstawiamy w poniżej załączonym regulaminie PLB.

 

REGULAMIN -> TUTAJ

WYNIKI -> TUTAJ

ZAPISY -> TUTAJ

Zmiany w Płockiej Lidze Biegowej

PLB nie zostanie odwołana, ale konieczne są zmiany...

Read more ...

Zapisy do 40. Biegu Soczewka uruchomione!

Uruchamiamy zapisy do 40. Biegu Soczewka!

Read more ...

Najbliższe starty

Nasi partnerzy

Kontakt

 

Gdzie jesteśmy

Galeria