17 Mar

Edmund Sowiński brązowym medalistą 14. Halowych Mistrzostw Europy w Lekkiej Atletyce Masters na dystansie 3000 metrów!

W niedzielę 17 marca 2024 roku w Toruniu rozpoczęły się 14. Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkiej Atletyce Masters. Już w pierwszy dzień Mistrzostw fantastyczną formę pokazał nasz klubowy kolega Edmund Sowiński zdobywając brązowy medal w biegu na dystansie 3000 m w kategorii wiekowej M80. Jak relacjonuje Edmund walka o trzecie miejsce z reprezentantem Hiszpani trwała prawie do końca i zakończyła się po myśli naszego zawodnika. Wielkie brawa!

W 14. Halowych Mistrzostw Europy w Lekkiej Atletyce Masters, które będą trwały przez najbliższy tydzień reprezentować nas będą jeszcze Monika Brulińska, Mariusz Giżyński, Marcin Stańczak i Darek Kiełbasa. Worek z medalami rozwiązany... trzymamy kciuki i czekamy na występy naszych klubowych kolegów!Wyjazd do Torunia na 14. Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkiej Atletyce Masters został dofinansowany ze środków MIASTA PŁOCK