Serdecznie zapraszamy do udziału w zawodach, które odbędą się na Stadionie Miejskim im. Bernarda Szymańskiego w Płocku.

Właśnie uruchomiliśmy zapisy do biegu 6. Płocka Szybka Trójka.

Formularz zapisów: 

Zapisy do biegu głównego na dystansie 3000m

Zapisy do biegów dziecięcych na dystansie 60m oraz biegów dla dorosłych na dystansach 100 i 400 m

Podobnie jak w ubiegłych latach Płocka Szybka Trójka będzie miała rangę Mistrzostw Polski Masters na dystansie 3000 metrów. W Mistrzostwach wziąć mogą udział wszyscy, którzy ukończyli 35 lat. Oczywiście w zawodach mogą uczestniczyć również młodsi zawodnicy, dla których przygotowaliśmy bieg na dystansie 60 metrów. Dorośli mogą również spróbować swoich sił w biegach na dystansach 100 i 400 metrów oraz sztafecie 4x400m !

Nigdy nie startowaliście na bieżni? Nic nie szkodzi. Może ten start będzie okazją do  poczucia niezapomnianych emocji.

6. Płocka Szybka Trójka jest imprezą podczas której, nie tylko będziecie mogli poczuć powiew szybkości ale również dreszcz emocji. To wam gwarantujemy.

22 czerwca 2019 r. spotkajmy się na Stadionie Miejskim przy ulicy Sportowej 3 i pościgajmy się na jego szybkiej bieżni. 

Informacje dodatkowe:

  • obowiązuje limit uczestników dla biegu głównego - 120 osób (zgłoszenia internetowe zostaną zawieszone w dniu 17 czerwca, godzina 23.59. Po tym terminie, w przypadku wolnych miejsc, zgłoszenia będą przyjmowane wyłącznie w dniu imprezy w Biurze Zawodów.)
  • biegi na dystansie 3000 metrów rozegrane będą w 7 seriach startowych do których przydział  prowadzony będzie na podstawie kategorii wiekowych.

Lista zawodników z przydziałem do poszczególnych serii zostanie opublikowana przed zawodami na stronie internetowej www.tkkfplock.pl

 

 

 

Najbliższe starty

Nasi partnerzy

Kontakt

 

Gdzie jesteśmy

Galeria