Serdecznie zapraszamy do udziału w zawodach, które odbędą się na Stadionie Miejskim im. Bernarda Szymańskiego w Płocku.

Właśnie uruchomiliśmy zapisy do biegu V Płocka Szybka Trójka. Formularz zapisów: Zapisy do biegu

Podobnie jak w ubiegłych latach Płocka Szybka Trójka będzie miała rangę Mistrzostw Polski Masters na dystansie 3000 metrów. W Mistrzostwach wziąć mogą udział wszyscy, którzy ukończyli 35 lat. Oczywiście w zawodach mogą uczestniczyć również młodsi zawodnicy, dla przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji w postaci biegów towarzyszących. Można spróbować swoich sił w biegach sprinterskich na dystansach 60 i 100 metrów oraz sztafecie 4x400m !

Nigdy nie startowaliście na bieżni? Nic nie szkodzi. Może ten start będzie okazją do zmiany tego i poczucia niezapomnianych emocji.

V Płocka Szybka Trójka jest imprezą podczas której, nie tylko będziecie mogli poczuć powiew szybkości ale również dreszcz emocji. To wam gwarantujemy.

17 czerwca 2018 r. spotkajmy się na Stadionie Miejskim przy ulicy Sportowej 3 i pościgajmy się na jego szybkiej bieżni. 

Informacje dodatkowe:

  • obowiązuje limit uczestników dla biegu głównego - 140 osób (zgłoszenia internetowe zostaną zawieszone w dniu 10 czerwca, godzina 23.59 Po tym terminie, w przypadku wolnych miejsc, zgłoszenia będą przyjmowane wyłącznie w dniu imprezy w Biurze Zawodów.)
  • biegi na dystansie 3000 metrów rozegrane będą w 7 seriach startowych do których przydział  prowadzony będzie na podstawie kategorii wiekowych.

Lista zawodników z przydziałem do poszczególnych serii zostanie opublikowana przed zawodami na stronie internetowej www.tkkfplock.pl

 

 

 

Najbliższe starty

Nasi partnerzy

Kontakt

 

Gdzie jesteśmy

Galeria