PRZEDSTAWIAMY OFICJALNE WYNIKI 6. MISTRZOSTW POLSKI MASTERS W BIEGU NA 3000 METRÓW

6. Mistrzostwa Polski Masters w Biegu 3000 m - Kategoria K35
miejsce nr nazwisko i imię kategoria wiekowa licencja PZLA klub wynik
1 2 ZYDORCZAK IWONA K35 Z/8960/21 KS Prefbet-Sonarol 11:14,66
2 1 HAŁACZKIEWICZ SYLWIA K35 Z/0846/20 KS Dynamic Łódź 11:15,98
3 3 KAJAK AGNIESZKA K35 Z/3861/22 WKB Maratończyk Włocławek 13:28,75

6. Mistrzostwa Polski Masters w Biegu 3000 m - Kategoria K40
miejsce nr nazwisko i imię kategoria wiekowa licencja PZLA klub wynik
1 10 WOSZCZEK DANUTA K40 Z/3956/11 UKS Olimp Kozienice 10:53,73
2 9 PAWŁOWSKA DOROTA K40 Z/5165/11 KS Zamek Kurzętnik 11:31,98
3 4 KOWALSKA AGNIESZKA K40 Z/2471/22 KS Schulo Team Działdowo 12:13,18
4 6 MORAWSKA AGNIESZKA K40 Z/12356/21 LKS Vectra Włocławek 12:22,99
5 5 MAKOWSKA DANUTA K40 Z/11113/21 ABiC Jabłonowo Pomorskie DNS
6 7 DOMOSŁAWSKA DARIA K40 Z/0861/22 TKKF Płock DNS
7 8 GIŻYŃSKA KAROLINA K40 Z/0507/12 TKKF Płock DNS

6. Mistrzostwa Polski Masters w Biegu 3000 m - Kategoria K45
miejsce nr nazwisko i imię kategoria wiekowa licencja PZLA klub wynik
1 14 PETKA LUCYNA K45 Z/8084/21 SKL Filippides Starogard Gdański 11:43,06
2 13 AMBROZIAK SYLWIA K45 Z/1399/22 KS Dynamic Łódź 12:02,98
3 12 KULIK EWA K45 Z/0768/21 UKS Olimp Kozienice 14:59,55
4 11 KORNIEWICZ KATARZYNA K45 Z/1792/20 KS Gwardia Piła DNS

6. Mistrzostwa Polski Masters w Biegu 3000 m - Kategoria K50
miejsce nr nazwisko i imię kategoria wiekowa licencja PZLA klub wynik
1 15 MAJ BEATA K50 Z/4579/17 UKS Olimp Kozienice 12:33,06

6. Mistrzostwa Polski Masters w Biegu 3000 m - Kategoria M35
miejsce nr nazwisko i imię kategoria wiekowa licencja PZLA klub wynik
1 42 OGORZAŁY TOMASZ M35 Z/5128/11 UKS Lider Siercza 09:01,76
2 38 AMBROZIAK MARCIN M35 Z/6625/21 LKS Korab Olecko 09:45,83
3 40 MRÓWKA MICHAŁ M35 Z/1385/20 KL Lechia Gdańsk 10:08,85
4 39 MARCHLEWSKI RADOSŁAW M35 Z/2434/22 KS Zamek Kurzętnik 10:41,70
5 41 PIETRZAK ADAM M35 Z/4082/22 KS Dynamic Łódź 11:01,14

6. Mistrzostwa Polski Masters w Biegu 3000 m - Kategoria M40
miejsce nr nazwisko i imię kategoria wiekowa licencja PZLA klub wynik
1 44 KUJAWSKI GRZEGORZ M40 Z/1162/20 LKS Ziemi Puckiej Puck 08:57,47
2 46 JAGUSIAK MACIEJ M40 Z/3980/22 KS Rajsport Sieradz Active Team 09:37,96
3 45 KOBIAŁKA KONRAD M40 Z/3113/17 KS Lemiesz Team Warszawa 09:46,68
4 43 MORAWSKI ROBERT M40 Z/12355/21 LKS Vectra Włocławek 09:59,18
5 47 DŁUGOSZ JACEK M40 Z/2050/20 LKB Rudnik 10:04,82
6 48 KAWECZYŃSKI KRZYSZTOF M40 Z/4349/20 KS Zamek Kurzętnik 10:12,66
7 49 WITKOWSKI PAWEŁ M40 Z/5532/18 Wieliszew Heron Team 10:21,01
8 51 KOŁAKOWSKI RAFAŁ M40 Z/2470/22 KS Schulo Team Działdowo 10:30,50
9 50 GIŻYŃSKI PRZEMYSŁAW M40 Z/0508/12 TKKF Płock DNS

6. Mistrzostwa Polski Masters w Biegu 3000 m - Kategoria M45
miejsce nr nazwisko i imię kategoria wiekowa licencja PZLA klub wynik
1 26 RĘBACZ SYLWESTER M45 Z/4189/18 KS Żeglina Sieradz 10:02,66
2 29 KULIK JAROSŁAW M45 Z/7680/21 KS Bestie OCR Legionowo 10:03,58
3 27 PAWŁOWSKI MARIUSZ M45 Z/12887/21 KS Zamek Kurzętnik 10:14,66
4 28 DURYS JAROSŁAW M45 Z/14372/21 WKB Maratończyk Włocławek 11:09,64
5 30 WIŚNIEWSKI ROBERT M45 Z/12879/21 TKKF Płock DNS

6. Mistrzostwa Polski Masters w Biegu 3000 m - Kategoria M50
miejsce nr nazwisko i imię kategoria wiekowa licencja PZLA klub wynik
1 31 ULIDOWSKI ANDRZEJ M50 Z/14613/21 KS AZS AWF Kraków 10:01,03
2 36 GUZOWSKI DARIUSZ M50 Z/0114/12 ULKS Talex Borzytuchom 10:18,05
3 33 AMBROZIAK ZBIGNIEW M50 Z/1400/22 KS Dynamic Łódź 10:36,15
4 32 PATALON ADAM M50 Z/12888/21 KS Zamek Kurzętnik 10:52,88
5 35 KIEŁBASA DARIUSZ M50 Z/12876/21 TKKF Płock 10:58,28
6 34 CZEPEK ANDRZEJ M50 Z/2465/22 KS Zamek Kurzętnik 11:04,61
7 37 KWINTA TOMASZ M50 Z/1843/22 KS Gwardia Piła DNS

6. Mistrzostwa Polski Masters w Biegu 3000 m - Kategoria M55
miejsce nr nazwisko i imię kategoria wiekowa licencja PZLA klub wynik
1 16 OSSOWSKI DARIUSZ M55 Z/11724/21 SKL Filippides Starogard Gdański 10:29,05
2 18 BŁASZCZYK CZESŁAW M55 Z/12962/21 MKLA Łęczyca 11:35,27
3 17 PŁOSKOŃSKI PIOTR M55 Z/3881/22 KBKS Radomsko 13:11,05

6. Mistrzostwa Polski Masters w Biegu 3000 m - Kategoria M60
miejsce nr nazwisko i imię kategoria wiekowa licencja PZLA klub wynik
1 21 KASPRZAK IRENEUSZ M60 Z/13165/21 MKS Piast Głogów 10:26,05
2 20 RACZYŃSKI KRZYSZTOF M60 Z/3862/22 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 11:40,49
3 19 PORTALSKI MAREK M60 Z/2806/22 TKKF Płock 14:58,49
4 22 WODZYŃSKI BOGUSŁAW M60 Z/2469/22 KS Schulo Team Działdowo DNS

6. Mistrzostwa Polski Masters w Biegu 3000 m - Kategoria M65
miejsce nr nazwisko i imię kategoria wiekowa licencja PZLA klub wynik
1 23 KURPIEWSKI JANUSZ M65 Z/13270/21 UKS Dziewiątka Kutno 12:59,42

6. Mistrzostwa Polski Masters w Biegu 3000 m - Kategoria M70
miejsce nr nazwisko i imię kategoria wiekowa licencja PZLA klub wynik
1 24 LEŚNIAK MARIAN M70 Z/0364/19 KS AZS AWF Kraków 13:46,41

6. Mistrzostwa Polski Masters w Biegu 3000 m - Kategoria M75
miejsce nr nazwisko i imię kategoria wiekowa licencja PZLA klub wynik
1 25 SZYMAŃSKI JERZY M75 Z/0602/22 KS Zamek Kurzętnik 20:05,06

GRATULUJEMY!

Najbliższe starty

Nasi partnerzy

Kontakt

 

Gdzie jesteśmy

Galeria