OFICJALNY HARMONOGRAM I SKŁADY SERII 9. PŁOCKIEJ SZYBKIEJ TRÓJKI:

  • 15:30 otwarcie biura zawodów
  • 16:20 start I serii - dziewczynki 60 metrów (0-6 lat)
  • 16:25 start II serii - chłopcy 60 metrów (0-6 lat)
  • 16:30 start III serii - dziewczynki 60 metrów (7-8 lat)
  • 16:35 start IV serii - chłopcy 60 metrów (7-8 lat)
  • 16:40 start V serii - dziewczynki 100 metrów (9-15 lat)
  • 16:45 start VI serii - chłopcy 100 metrów (9-15 lat)
  • 17:15 dekoracje biegów dziecięcych
  • 17:40 start I serii biegu otwartego na 3000 m;
  • 18:10 start II serii biegu otwartego na 3000 m;
  • 18:35 start III serii na 3000 m - Mistrzostwa Polski Masters mężczyzn M55-75;
  • 19:00 start IV serii na 3000 m - Mistrzostwa Polski Masters kobiet;
  • 19:20 start V serii biegu otwartego na 3000 m;
  • 19:40 start VI serii na 3000 m - Mistrzostwa Polski Masters mężczyzn M45-50;
  • 20:00 start VII serii na 3000 m - Mistrzostwa Polski Masters mężczyzn M35-40;
  • 20:15 odprawa sztafet 4x400m;
  • 20:20 start sztafet 4x400m;
  • 20:35 start I serii chodu sportowego na dystansie 3000 m
  • 21:15 wręczenie medali i pucharów, uroczyste zakończenie imprezy

 

SERIA NR 1 - start 17:40

LP/numer startowy/nazwisko i imię/kategoria

1 76 CHMIELEWSKI SŁAWOMIR M50

2 81 BONAWENTURCZAK ANDRZEJ M50

3 83 PIEKUT STEFAN M60

4 88 SOWIŃSKI EDMUND M70

5 97 PANKOWSKI ZBIGNIEW M70

6 80 JEZIÓRSKI ZBIGNIEW M70

7 77 GIŻYŃSKA ALEKSANDRA K10

8 85 KACZYŃSKA KAROLINA K20

9 99 JAWORSKA MAJA K20

10 101 ZAWADZKA KATARZYNA K20

11 106 KUBIŃSKA KLAUDYNA K20

12 107 ŻUCHOWSKA ANNA K20

13 61 MARSZAŁEK ANNA K30

14 64 WOROSZYŁO MONIKA K40

15 79 STANISZEWSKA JOANNA K40

16 110 GIŻYŃSKA KAROLINA K40

 

SERIA NR 2 - start 18:10

LP/numer startowy nazwisko i imię/kategoria

1 65 MARSZAŁEK RADOSŁAW M30

2 67 KAROL GORCZYCA M30

3 103 KOŁO TOMASZ M30

4 70 NAWROCKI PAWEŁ M30

5 71 LIPCZYŃSKI TOMASZ M30

6 72 GĄSIOR PIOTR M30

7 74 KWIATKOWSKI MARCIN M30

8 89 TUREK MARIUSZ M30

9 92 GRUDZIŃSKI MACIEJ M30

10 98 BIENIAS KONRAD M30

11 102 ŻYCIŃSKI KAMIL M30

12 96 KEHL PAWEŁ M40

13 87 RUTKOWSKI ARTUR M40

14 86 KARASZEWSKI MAREK M40

15 73 PRZYBYLSKI RAFAŁ M40

16 69 GRZYMAŁA SEBASTIAN M40

17 84 KRUKOWSKI ARTUR M40

 

SERIA NR 3 - start 18:35 (MP Masters mężczyzn M60-75)

LP/numer startowy/nazwisko i imię/kategoria

1 19 PORTALSKI Marek M60

2 20 RACZYŃSKI Krzysztof M60

3 21 KASPRZAK Ireneusz M60

4 22 WODZYŃSKI Bogusław M60

5 23 KURPIEWSKI Janusz M65

6 24 LEŚNIAK Marian M70

7 25 SZYMAŃSKI Jerzy M75

 

SERIA NR 4 - start 19:00 (MP Masters Kobiet)

LP/numer startowy nazwisko i imię/kategoria

1 1 HAŁACZKIEWICZ Sylwia K35

2 2 ZYDORCZAK Iwona K35

3 3 KAJAK Agnieszka K35

4 4 KOWALSKA Agnieszka K40

5 5 MAKOWSKA Danuta K40

6 6 MORAWSKA Agnieszka K40

7 7 DOMOSŁAWSKA Daria K40

8 8 GIŻYŃSKA Karolina K40

9 9 PAWŁOWSKA Dorota K40

10 10 WOSZCZEK Danuta K40

11 11 KORNIEWICZ Katarzyna K45

12 12 KULIK Ewa K45

13 13 AMBROZIAK Sylwia K45

14 14 PETKA Lucyna K45

15 15 MAJ Beata K50

 

SERIA NR 5 - start 19:20

LP/numer startowy/nazwisko i imię/kategoria

1 62 BYLICKI WIKTOR M10

2 82 NOWAKOWSKI ADAM M10

3 63 TRACZYK ŁUKASZ M20

4 66 CHORZEWSKI KAMIL M20

5 75 OBARA PRZEMYSŁAW M20

6 78 KEMICER IGOR M20

7 104 MILEWSKI DOMINIK M20

8 105 GÓRSKI KRYSTIAN M20

9 91 WÓJCIK RAFAŁ M30

10 95 KORDULASIŃSKI JAROSŁAW M30

11 93 WOLIŃSKI MAREK M30

12 94 SEBASTIANOWICZ GRZEGORZ M30

13 68 MARCINKOWSKI MICHAŁ M30

14 100 STAŃCZAK MARCIN M40

15 90 CELIŃSKI ROBERT M40

 

SERIA NR 6 - start 19:40 (MP Masters mężczyzn M45-55)

LP/numer startowy/nazwisko i imię/kategoria

1 26 RĘBACZ Sylwester M45

2 27 PAWŁOWSKI Mariusz M45

3 28 DURYS Jarosław M45

4 29 KULIK Jarosław M45

5 30 WIŚNIEWSKI Robert M45

6 31 ULIDOWSKI Andrzej M50

7 32 PATALON Adam M50

8 33 AMBROZIAK Zbigniew M50

9 34 CZEPEK Andrzej M50

10 35 KIEŁBASA Dariusz M50

11 36 GUZOWSKI Dariusz M50

12 37 KWINTA Tomasz M50

13 16 OSSOWSKI Dariusz M55

14 17 PŁOSKOŃSKI Piotr M55

15 18 BŁASZCZYK Czesław M55

 

SERIA NR 7 - start 20:00 (MP Masters mężczyzn M35-40)

LP/numer startowy/nazwisko i imię/kategoria

1 38 AMBROZIAK Marcin M35

2 39 MARCHLEWSKI Radosław M35

3 40 MRÓWKA Michał M35

4 41 PIETRZAK Adam M35

5 42 OGORZAŁY Tomasz M35

6 43 MORAWSKI Robert M40

7 44 KUJAWSKI Grzegorz M40

8 45 KOBIAŁKA Konrad M40

9 46 JAGUSIAK Maciej M40

10 47 DŁUGOSZ Jacek M40

11 48 KAWECZYŃSKI Krzysztof M40

12 49 WITKOWSKI Paweł M40

13 50 GIŻYŃSKI Przemysław M40

14 51 KOŁAKOWSKI Rafał M40

 

CHÓD SPORTOWY - start 20:35

LP / numer startowy / nazwisko i imię

1 140 DEGNER DAMIAN

2 141 RADOMSKI MARCIN

3 142 PŁOSKOŃSKI PIOTR

4 143 STECKIEWICZ EDMUN

 

Kluczem w doborze zawodników do składów serii były kategorie wiekowe. Z TEGO POWODU NIE MA MOŻLIWOŚCI ZMIAN SERII NA INNĄ

 

BIEGI DZIECIĘCE:

 

60 metrów DZIEWCZĄT seria nr 1 (godzina startu 16:20)

Dziewczęta do 6 lat (roczniki 2016 -2022)

LP numer startowy, nazwisko i imię

1 161 PIETRZAK JOANNA

2 163 RUSINEK ALICJA

3 170 DOLIŃSKA GABRIELA

4 176 DYMEK LAURA

5 189 KOPROWSKA MICHALINA

6 188 KARCZEWKA HANNA

7 191 KRUKOWSKA LENA

 

60 metrów CHŁOPCÓW seria nr 2 (godzina startu 16:25)

Chłopcy do 6 lat (roczniki 2016 -2022)

LP numer startowy, nazwisko i imię

1 164 ŻÓŁTOWSKI FABIAN

2 169 NOWAKOWSKI JAN

3 171 DOLIŃSKI ALEKSANDER

4 173 JABŁOŃSKI KRZYSZTOF

5 174 TUREK JAN

6 178 WYRĘBKOWSKI OLAF

7 182 URBAŃSKI BARTOSZ

8 184 FIJAŁKOWSKI SZYMON

9 187 MARCINIAK JAKUB

 

60 metrów DZIEWCZĄT seria nr 3 (godzina startu 16:30)

Dziewczęta 7-8 lat (roczniki 2014 -2015)

LP numer startowy, nazwisko i imię

1 153 GIŻYŃSKA JULIA

2 162 PIETRZAK WERONIKA

3 168 KARDOS MIA

4 172 JABŁOŃSKA PATRYCJA

5 175 TOMANEK NATALIA

6 185 FIJAŁKOWSKA MAJA

7 165 MAJCZAK JOANNA

8 190 KOPROWSKA LILIANA

 

60 metrów CHŁOPCÓW seria nr 4 (godzina startu 16:35)

Chłopcy 7-8 lat (roczniki 2014 -2015)

LP numer startowy, nazwisko i imię

1 166 SIECIŃSKI PATRYK

2 167 SIECIŃSKI ALEKSANDER

3 177 WYRĘBKOWSKI OSKAR

4 181 RACZKOWSKI OLIWIER

5 183 ZAWADZKI STANISŁAW

 

100 metrów DZIEWCZĄT seria nr 5 (godzina startu 16:40)

Dziewczęta 9-15 lat (roczniki 2007 -2013)

LP numer startowy, nazwisko i imię

1 154 GIŻYŃSKA ALEKSANDRA

2 155 RAFALAKA MARIA

3 158 ADAMKIEWICZ LENA

4 179 GIŻYŃSKA ZOFIA

5 180 HAŁACZKIEWICZ LENA

6 186 REKUS ZUZANNA

 

100 metrów CHŁOPCÓW seria nr 6 (godzina startu 16:45)

Chłopcy 9-15 lat (roczniki 2007 -2013)

LP numer startowy, nazwisko i imię

1 151 CZUBAK BŁAŻEJ

2 152 LACHOWICZ EMIL

3 156 RAFAŁAK JAKUB

4 157 LESZCZYŃSKI ERNEST

5 159 DYMEK FILIP

6 160 TRZCIŃSKI FRANCISZEK

Najbliższe starty

Nasi partnerzy

Kontakt

 

Gdzie jesteśmy

Galeria