Przedstawiamy wyniki 8. Płockiej Szybkiej Trójki i 5. Mistrzostw Polski Masters w biegu na dystansie 3000 metrów.

5. Mistrzostwa Polski Masters w biegu na dystansie 3000 metrów

Płock, 04.07.2021

 

 

WYNIKI 5. Mistrzostw Polski Masters na dystansie 3000 metrów - Kategoria kobiet 35-39 lat

miejsce

nr

nazwisko i imię

kategoria wiekowa

licencja PZLA

data urodzenia

klub

wynik

1

19

HAŁACZKIEWICZ SYLWIA

K35

Z/0846/20

22.11.1982

STS Skarżysko-Kamienna

11:19,37

2

4

KUCZMARSKA MARTA

K35

Z/1463/21

01.01.1986

TKKF Płock

13:27,05

 

85

BIEGANOWSKA BARBARA

K35

Z/4372/11

01.09.1981

LUKS MGOKSIR KORFANTÓW

DNS

 

87

GOŁEK DIANA

K35

Z/4990/11

07.08.1983

WKB META LUBLINIEC

DNS

 

WYNIKI 5. Mistrzostw Polski Masters na dystansie 3000 metrów - Kategoria kobiet 40-44 lat

miejsce

nr

nazwisko i imię

kategoria wiekowa

licencja PZLA

data urodzenia

klub

wynik

1

29

MORAWSKA AGNIESZKA

K40

Z/12356/21

07.11.1977

LKS VECTRA WŁOCŁAWEK

12:27,98

2

34

GIŻYŃSKA KAROLINA

K40

Z/0507/12

13.03.1981

TKKF Płock

13:36,64

 

2

WŁODARCZYK PATRYCJA

K40

Z/1664/11

09.06.1980

JKLA JAWOR JAWORZNO

DNS

 

31

ADAMCZYK EDYTA

K40

Z/6604/21

20.03.1978

BIEGAJ Z PASJĄ SZKLARSKA PORĘBA

DNS

 

18

SAFANDOWSKA MAŁGORZATA

K40

Z/12877/21

19.02.1978

TKKF Płock

DNS

 

WYNIKI 5. Mistrzostw Polski Masters na dystansie 3000 metrów - Kategoria kobiet 45-49 lat

miejsce

nr

nazwisko i imię

kategoria wiekowa

licencja PZLA

data urodzenia

klub

wynik

1

27

HASS-KALITA JOANNA ANNA

K45

Z/4023/21

17.04.1975

MKS SYRENA WARSZAWA

11:28,47

 

20

PETKA LUCYNA

K45

Z/8084/21

15.04.1976

SKL FILIPPIDES STAROGARD GDAŃSKI

DNS

 

WYNIKI 5. Mistrzostw Polski Masters na dystansie 3000 metrów - Kategoria kobiet 50-54 lat

miejsce

nr

nazwisko i imię

kategoria wiekowa

licencja PZLA

data urodzenia

klub

wynik

1

99

FALBA WIOLETTA

K50

Z/12945/21

02.10.1970

UKS MOSIR DZIAŁDOWO

11:56,37

 

WYNIKI 5. Mistrzostw Polski Masters na dystansie 3000 metrów - Kategoria mężczyzn 35-39 lat

miejsce

nr

nazwisko i imię

kategoria wiekowa

licencja PZLA

data urodzenia

klub

wynik

1

95

WIETECKI ŁUKASZ

M35

Z/10382/21

29.07.1984

OŚ AZS Poznań

08:59,60

2

21

FLAGA PRZEMYSŁAW

M35

Z/3197/20

27.01.1983

KB Sporting Międzyzdroje

09:05,29

3

23

MAKOWSKI MICHAŁ

M35

Z/2750/11

11.04.1986

AZS-AWF Warszawa

09:26,03

4

32

AMBROZIAK MARCIN

M35

Z/6625/21

15.05.1985

LKS Korab Olecko

09:51,41

5

91

PRZYBYLSKI Tomasz

M35

Z/9497/21

04.06.1985

KS Sprinterzy.com Kraków

10:18,03

6

97

ZOSIUK ŁUKASZ

M35

Z/2293/21

23.06.1985

MKS Unia Hrubieszów

11:05,96

 

88

KAWECZYŃSKI Krzysztof

M35

Z/4349/20

13.09.1981

KS Zamek Kurzętnik

DNS

 

40

RYSIEWSKI Robert

M35

Z/8086/21

02.01.1984

SKL Filippides Starogard Gdański

DNS

 

WYNIKI 5. Mistrzostw Polski Masters na dystansie 3000 metrów - Kategoria mężczyzn 40-44 lat

miejsce

nr

nazwisko i imię

kategoria wiekowa

licencja PZLA

data urodzenia

klub

wynik

1

8

PIETRZYK KRZYSZTOF

M40

Z/3018/20

18.03.1979

LKS Koluszki

09:34,08

2

89

MORAWSKI ROBERT

M40

Z/12355/21

13.01.1978

LKS Vectra Włocławek

09:54,37

3

9

WITKOWSKI PAWEŁ

M40

Z/5532/18

16.07.1979

Wieliszew Heron Team

09:54,75

4

7

GIŻYŃSKI Przemysław

M40

Z/0508/12

06.04.1979

TKKF Płock

10:05,49

5

13

SZAJDA TOMASZ

M40

Z/6607/21

16.04.1979

Biegaj z Pasją Szklarska Poręba

10:35,41

 

86

GAJOWNICZEK Jarosław

M40

Z/7679/21

14.09.1979

KS Bestie OCR Legionowo

DNS

 

1

GIŻYŃSKI Mariusz

M40

Z/2492/11

26.06.1981

WKS Grunwald Poznań

DNS

 

94

STAŃCZAK Marcin

M40

Z/1464/21

11.11.1979

TKKF Płock

DNS

 

WYNIKI 5. Mistrzostw Polski Masters na dystansie 3000 metrów - Kategoria mężczyzn 45-49 lat

miejsce

nr

nazwisko i imię

kategoria wiekowa

licencja PZLA

data urodzenia

klub

wynik

1

92

RĘBACZ SYLWESTER

M45

Z/2561/19

19.06.1974

UKS Gimpas Pasłęk

09:55,16

2

22

KULIK JAROSŁAW

M45

Z/7680/21

21.05.1975

KS Bestie OCR Legionowo

09:55,72

3

7

ZIENKIEWICZ PIOTR

M45

Z/4189/18

29.09.1974

KS Żeglina Sieradz

10:31,80

 

24

PAWŁOWSKI Mariusz

M45

Z/12887/21

25.01.1976

KS Zamek Kurzętnik

DNS

 

17

WIŚNIEWSKI Robert

M45

Z/12879/21

02.05.1976

TKKF Płock

DNS

 

WYNIKI 5. Mistrzostw Polski Masters na dystansie 3000 metrów - Kategoria mężczyzn 50-54 lat

miejsce

nr

nazwisko i imię

kategoria wiekowa

licencja PZLA

data urodzenia

klub

wynik

1

30

LIPIEC TOMASZ

M50

Z/7653/21

10.05.1971

MKS Polonia Warszawa

10:26,40

2

16

PATALON ADAM

M50

Z/12888/21

06.09.1968

KS Zamek Kurzętnik

11:11,03

 

15

KIEŁBASA Dariusz

M50

Z/12876/21

30.01.1969

TKKF Płock

DNS

 

miejsce

nr

nazwisko i imię

kategoria wiekowa

licencja PZLA

data urodzenia

klub

wynik

UWAGI

1

39

BŁASZCZYK CZESŁAW

M55

Z/12962/21           

20.11.1964

MKLA Łęczyca

11:24,72

 

 

100

BARTKOWSKI ZBIGNIEW

M55

Z/12947/21

20.04.1964

UKS MOSIR DZIAŁDOWO

DSQ

nieregulaminowe obuwie

 

90

OSSOWSKI Dariusz

M55

Z/11724/21

12.12.1965

SKL Filippides Starogard Gdański

DNS

 

 

WYNIKI 5. Mistrzostw Polski Masters na dystansie 3000 metrów - Kategoria mężczyzn 75-79 lat

miejsce

nr

nazwisko i imię

kategoria wiekowa

licencja PZLA

data urodzenia

klub

wynik

1

14

SOWIŃSKI EDMUND

M75

Z/12878/21

25.02.1942

TKKF Płock

15:52,87

                                                                                                     

Bieg otwarty na dystansie 3000 metrów

Płock, 04.07.2021

Wyniki

 

WYNIKI OPEN 8. Płocka Szybka Trójka - Kategoria kobiet poniżej 35 lat

miejsce

nr

nazwisko i imię

kategoria wiekowa

licencja PZLA

data urodzenia

klub

wynik

1

54

KAROLCZUK ALEKSANDRA

K34-

Z/1433/18

28.09.2004

LUKS BOGUSZYCE

10:52,21

2

12

AUGUSTOWSKA NATALIA

K34-

 

07.06.2003

PTT DELTA PŁOCK

11:56,06

3

69

KĘPCZYŃSKA EWA

K34-

 

21.05.1990

 

12:46,13

4

36

SZYJKOWSKA JUSTYNA

K34-

 

20.04.1975

 

15:17,67

 

WYNIKI OPEN 8. Płocka Szybka Trójka - Kategoria kobiet 35-39 lat

miejsce

nr

nazwisko i imię

kategoria wiekowa

licencja PZLA

data urodzenia

klub

wynik

1

19

HAŁACZKIEWICZ SYLWIA

K35

Z/0846/20

22.11.1982

STS Skarżysko-Kamienna

11:19,37

2

44

KAJAK AGNIESZKA

K35

 

21.10.1982

ROZBIEGANI ŻYCHLIN

13:18,04

3

4

KUCZMARSKA MARTA

K35

Z/1463/21

01.01.1986

TKKF Płock

13:27,05

 

85

BIEGANOWSKA BARBARA

K35

Z/4372/11

01.09.1981

LUKS MGOKSIR KORFANTÓW

DNS

 

87

GOŁEK DIANA

K35

Z/4990/11

07.08.1983

WKB META LUBLINIEC

DNS

 

WYNIKI OPEN 8. Płocka Szybka Trójka - Kategoria kobiet 40-44 lat

miejsce

nr

nazwisko i imię

kategoria wiekowa

licencja PZLA

data urodzenia

klub

wynik

1

5

SUDZIŃSKA MARIOLA

K40

 

12.07.1976

AZS UWM OLSZTYN

10:37,85

2

93

KAMIŃSKA TERESA

K40

 

11.10.1976

KB LECH RYPIN

11:44,70

3

74

OWCZAREK DAGMARA

K40

 

20.07.1979

VEGE RUNNERS

12:03,14

4

29

MORAWSKA AGNIESZKA

K40

Z/12356/21

07.11.1977

LKS VECTRA WŁOCŁAWEK

12:27,98

5

34

GIŻYŃSKA KAROLINA

K40

Z/0507/12

13.03.1981

TKKF Płock

13:36,64

6

81

CZYŻYK MONIKA

K40

 

18.07.1978

RYKOWISKO TEAM

14:14,03

7

49

DOMOSŁAWSKA DARIA

K40

 

01.08.1977

 

14:39,88

 

2

WŁODARCZYK PATRYCJA

K40

Z/1664/11

09.06.1980

JKLA JAWOR JAWORZNO

DNS

 

31

ADAMCZYK EDYTA

K40

Z/6604/21

20.03.1978

BIEGAJ Z PASJĄ SZKLARSKA PORĘBA

DNS

 

18

SAFANDOWSKA MAŁGORZATA

K40

Z/12877/21

19.02.1978

TKKF Płock

DNS

 

WYNIKI OPEN 8. Płocka Szybka Trójka - Kategoria kobiet 45-49 lat

miejsce

nr

nazwisko i imię

kategoria wiekowa

licencja PZLA

data urodzenia

klub

wynik

1

27

HASS-KALITA JOANNA ANNA

K45

Z/4023/21

17.04.1975

MKS SYRENA WARSZAWA

11:28,47

2

10

PACHNIEWSKA AGNIESZKA

K45

 

20.04.1975

 

12:20,56

 

20

PETKA LUCYNA

K45

Z/8084/21

15.04.1976

SKL FILIPPIDES STAROGARD GDAŃSKI

DNS

 

WYNIKI OPEN 8. Płocka Szybka Trójka - Kategoria kobiet 50-54 lat

miejsce

nr

nazwisko i imię

kategoria wiekowa

licencja PZLA

data urodzenia

klub

wynik

1

99

FALBA WIOLETTA

K50

Z/12945/21

02.10.1970

UKS MOSIR DZIAŁDOWO

11:56,37

2

55

RZĘSIEWICZ JOLANTA

K50

 

11.01.1968

KB LECH RYPIN

13:41,15

 

WYNIKI OPEN 8. Płocka Szybka Trójka - Kategoria kobiet 55-59 lat

miejsce

nr

nazwisko i imię

kategoria wiekowa

licencja PZLA

data urodzenia

klub

wynik

1

102

Stelmaszewska Renata

K55

 

21.02.1966

ROZBIEGANI ŻYCHLIN

16:33,73

 

WYNIKI OPEN 8. Płocka Szybka Trójka - Kategoria mężczyzn poniżej 35 lat

miejsce

nr

nazwisko i imię

kategoria wiekowa

licencja PZLA

data urodzenia

klub

wynik

UWAGI

1

63

SZYMANIAK KAMIL

M34-

 

20.07.1990

K(R)OPKA TEAM

09:07,81

 

2

105

MOSKAL PAWEŁ

M34-

 

11.06.1997

KURZĘTNIK BIEGA

09:16,41

 

3

3

MILEWSKI DOMINIK

M34-

Z/8842/21

21.05.1990

TKKF Płock

09:24,72

 

4

6

OBARA PRZEMYSŁAW

M34-

 

20.04.1975

Zabiegani Dobrowolscy

09:26,88

 

5

50

ZIĘBA MIKOŁAJ

M34-

 

09.07.1997

MKL TORUŃ

09:29,28

nieregulaminowe obuwie

6

84

RUSON BARTOSZ

M34-

 

01.08.2004

LKS ZORZA GDYNIA

09:30,02

 

7

37

TRACZYK ŁUKASZ

M34-

Z/9906/21

27.10.1998

UKS DZIEWIĄTKA KUTNO

09:48,93

 

8

83

WILANOWSKI BŁAŻEJ

M34-

 

07.01.2000

 

10:08,94

 

9

43

DZICZEK SZYMON

M34-

 

07.05.1995

KLUB SPORTOWY CZEMPION WARSZAWA

10:09,25

 

10

63

WŁODARCZYK DAWID

M34-

 

04.05.1990

KUTNO BIEGA

10:19,90

 

11

67

KORDULASIŃSKI JAROSŁAW

M34-

 

14.04.1987

PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT

10:20,02

 

12

75

KALWAS MATEUSZ

M34-

 

14.06.2005

RAJSPORT ACTIVE

10:25,55

 

13

26

DĄBROWSKI PAWEŁ

M34-

 

13.06.1994

AZS UMK TORUŃ

11:17,68

 

14

77

JÓZWIK ADRIAN

M34-

 

16.05.1995

NEXTREME VIKINGS

11:19,10

 

15

65

SADOWSKI ŁUKASZ

M34-

 

14.08.1988

 

11:20,23

 

16

79

CAK MICHAŁ

M34-

 

13.02.1987

ORLEN RUNNING TEAM

11:32,23

 

17

46

KEMICER IGOR

M34-

 

20.04.2000

PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT

12:08,24

 

 

68

SKIBIŃSKI MIKOŁAJ

M34

 

03.12.1986

DUCLA ACADEMY WARSZAWA

DNS

 

 

WYNIKI OPEN 8. Płocka Szybka Trójka - Kategoria mężczyzn 35-39 lat

miejsce

nr

nazwisko i imię

kategoria wiekowa

licencja PZLA

data urodzenia

klub

wynik

1

95

WIETECKI ŁUKASZ

M35

Z/10382/21

29.07.1984

OŚ AZS Poznań

08:59,60

2

21

FLAGA PRZEMYSŁAW

M35

Z/3197/20

27.01.1983

KB Sporting Międzyzdroje

09:05,29

3

98

KLIKS PRZEMYSŁAW

M35

 

19.09.1981

MICHALBARTOSZAK.PL

09:22,33

5

23

MAKOWSKI MICHAŁ

M35

Z/2750/11

11.04.1986

AZS-AWF Warszawa

09:26,03

6

32

AMBROZIAK MARCIN

M35

Z/6625/21

15.05.1985

LKS Korab Olecko

09:51,41

7

101

GRUDZIŃSKI MACIEJ

M35

 

29.01.1986

WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK

10:01,73

8

91

PRZYBYLSKI Tomasz

M35

Z/9497/21

04.06.1985

KS Sprinterzy.com Kraków

10:18,03

9

72

WÓJCIK RAFAŁ

M35

 

06.08.1984

BIEGAJ Z DYMKIEM

10:41,93

10

97

ZOSIUK ŁUKASZ

M35

Z/2293/21

23.06.1985

MKS Unia Hrubieszów

11:05,96

11

60

URBAŃSKI PAWEŁ

M35

 

16.03.1985

SOKÓŁ BODZANÓW

14:17,26

12

35

NAWROCKI PAWEŁ

M35

 

04.01.1983

TKKF Płock

14:17,99

 

88

KAWECZYŃSKI Krzysztof

M35

Z/4349/20

13.09.1981

KS Zamek Kurzętnik

DNS

 

40

RYSIEWSKI Robert

M35

Z/8086/21

02.01.1984

SKL Filippides Starogard Gdański

DNS

 

WYNIKI OPEN 8. Płocka Szybka Trójka - Kategoria mężczyzn 40-45 lat

miejsce

nr

nazwisko i imię

kategoria wiekowa

licencja PZLA

data urodzenia

klub

wynik

UWAGI

1

8

PIETRZYK KRZYSZTOF

M40

Z/3018/20

18.03.1979

LKS Koluszki

09:34,08

 

2

89

MORAWSKI ROBERT

M40

Z/12355/21

13.01.1978

LKS Vectra Włocławek

09:54,37

 

3

9

WITKOWSKI PAWEŁ

M40

Z/5532/18

16.07.1979

Wieliszew Heron Team

09:54,75

 

4

7

GIŻYŃSKI Przemysław

M40

Z/0508/12

06.04.1979

TKKF Płock

10:05,49

 

5

13

SZAJDA TOMASZ

M40

Z/6607/21

16.04.1979

Biegaj z Pasją Szklarska Poręba

10:35,41

 

6

52

NOWAKOWSKI TOMASZ

M40

 

15.01.1978

PTT DELTA PŁOCK

10:49,36

nieregulaminowe obuwie

7

80

GRABOWSKI MACIEJ

M40

 

16.04.1978

RYKOWISKO TEAM

11:44,06

nieregulaminowe obuwie

8

70

BALON ADAM

M40

 

08.02.1978

BALON RUNNING TEAM

14:48,99

 

 

86

GAJOWNICZEK Jarosław

M40

Z/7679/21

14.09.1979

KS Bestie OCR Legionowo

DNS

 

 

1

GIŻYŃSKI Mariusz

M40

Z/2492/11

26.06.1981

WKS Grunwald Poznań

DNS

 

 

94

STAŃCZAK Marcin

M40

Z/1464/21

11.11.1979

TKKF Płock

DNS

 

 

WYNIKI OPEN 8. Płocka Szybka Trójka - Kategoria mężczyzn 45-49 lat

miejsce

nr

nazwisko i imię

kategoria wiekowa

licencja PZLA

data urodzenia

klub

wynik

UWAGI

1

11

CELIŃSKI ROBERT

 

 

30.01.1973

AZS-AWF WARSZAWA

09:23,23

 

1

92

RĘBACZ SYLWESTER

M45

Z/2561/19

19.06.1974

UKS Gimpas Pasłęk

09:55,16

 

2

22

KULIK JAROSŁAW

M45

Z/7680/21

21.05.1975

KS Bestie OCR Legionowo

09:55,72

 

3

33

RETECKI KRZYSZTOF

M45

 

17.05.1974

LKS BOGMAR / GINTER-EKOTECHNIKA /PRESTO

10:10,06

 

4

7

ZIENKIEWICZ PIOTR

M45

Z/4189/18

29.09.1974

KS Żeglina Sieradz

10:31,80

 

5

104

DURYS JAROSŁAW

M45

 

24.07.1975

ROZBIEGANI ŻYCHLIN

10:45,47

nieregulaminowe obuwie

7

57

JASTRZĘBSKI KRZYSZTOF

M45

 

16.05.1972

TORUŃ

10:53,27

nieregulaminowe obuwie

 

56

JARONI HUBERT

M45

 

01.05.1973

4FITER

11:13,59

 

 

24

PAWŁOWSKI Mariusz

M45

Z/12887/21

25.01.1976

KS Zamek Kurzętnik

DNS

 

 

17

WIŚNIEWSKI Robert

M45

Z/12879/21

02.05.1976

TKKF Płock

DNS

 

 

WYNIKI 5. Mistrzostw Polski Masters na dystansie 3000 metrów - Kategoria mężczyzn 50-54 lat

miejsce

nr

nazwisko i imię

kategoria wiekowa

licencja PZLA

data urodzenia

klub

wynik

1

30

LIPIEC TOMASZ

M50

Z/7653/21

10.05.1971

MKS Polonia Warszawa

10:26,40

2

16

PATALON ADAM

M50

Z/12888/21

06.09.1968

KS Zamek Kurzętnik

11:11,03

3

42

BONAWENTURCZAK ANDRZEJ

M50

 

01.08.1966

KROŚNIEWICE

12:58,76

 

15

KIEŁBASA Dariusz

M50

Z/12876/21

30.01.1969

TKKF Płock

DNS

 

WYNIKI OPEN 8. Płocka Szybka Trójka - Kategoria mężczyzn 55-59 lat

miejsce

nr

nazwisko i imię

kategoria wiekowa

licencja PZLA

data urodzenia

klub

wynik

UWAGI

1

100

BARTKOWSKI ZBIGNIEW

M55

Z/12947/21

20.04.1964

UKS MOSIR DZIAŁDOWO

10:11,37

nieregulaminowe obuwie

2

39

BŁASZCZYK CZESŁAW

M55

Z/12962/21           

20.11.1964

MKLA Łęczyca

11:24,72

 

3

41

OLSZEWSKI ADAM

M55

 

20.08.1963

KB LECH RYPIN

12:54,66

 

 

90

OSSOWSKI Dariusz

M55

Z/11724/21

12.12.1965

SKL Filippides Starogard Gdański

DNS

 

 

62

PŁOSKOŃSKI PIOTR

M55

 

20.03.1965

KBKS RADOMSKO

DNS

 

 

WYNIKI OPEN 8. Płocka Szybka Trójka - Kategoria mężczyzn 60-69 lat

miejsce

nr

nazwisko i imię

kategoria wiekowa

licencja PZLA

data urodzenia

klub

wynik

UWAGI

1

28

KUCIEJCZYK HENRYK

M60

 

20.03.1959

TEMPO MŁAWA

11:43,10

 

 

58

RUTKOWSKI SŁAWOMIR

M60

 

22.09.1959

 

DNS

 

 

WYNIKI OPEN 8. Płocka Szybka Trójka - Kategoria mężczyzn 65-69 lat

miejsce

nr

nazwisko i imię

kategoria wiekowa

licencja PZLA

data urodzenia

klub

wynik

UWAGI

1

51

PIEKUT STEFAN

M65

 

23.01.1953

TKKF Płock

13:24,98

 

2

5

STAŃCZAK EDMUND

M65

 

28.01.1953

PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT

13:31,45

 

3

78

KURPIEWSKI JANUSZ

M65

 

19.10.1955

KUTNO

13:51,86

 

 

WYNIKI OPEN 8. Płocka Szybka Trójka - Kategoria mężczyzn 70-74 lat

miejsce

nr

nazwisko i imię

kategoria wiekowa

licencja PZLA

data urodzenia

klub

wynik

UWAGI

1

66

PANKOWSKI ZBIGNIEW

M70

 

25.06.1949

 

13:35,21

 

2

38

BEREBECKI ROMAN

M70

 

16.04.1951

KB LECH RYPIN

14:51,30

 

 

WYNIKI OPEN 8. Płocka Szybka Trójka - Kategoria mężczyzn 75-79 lat

miejsce

nr

nazwisko i imię

kategoria wiekowa

licencja PZLA

data urodzenia

klub

wynik

1

14

SOWIŃSKI EDMUND

M75

Z/12878/21

25.02.1942

TKKF Płock

15:52,87

 

WYNIKI OPEN 8. Płocka Szybka Trójka - Kategoria mężczyzn 75-79 lat

miejsce

nr

nazwisko i imię

kategoria wiekowa

licencja PZLA

data urodzenia

klub

wynik

1

76

STANISZEWSKI EDWARD

M80+

 

10.11.1939

ZAWKRZE MŁAWA

17:52,76

 


 

Najbliższe starty

Nasi partnerzy

Kontakt

 

Gdzie jesteśmy

Galeria