Przedstawiamy wyniki biegów towarzyszących 8. Płockiej Szybkiej Trójki

60 metrów DZIEWCZĄT seria nr 1

 
 

LP

numer startowy

nazwisko i imię

Wynik

 

1

132

PLĄSKOWSKA JULIA

11,51

 

2

140

PIETRZAK WERONIKA

13,23

 

3

147

GIŻYŃSKA JULIA

16,72

 

4

139

PIETRZAK JOANNA

37,33

 

5

127

GAŁĄZKA KALINKA

61,29

 

6

134

DYMEK LAURA

DNS

 

7

145

TUREK ZOJA

DNS

 

8

150

KIKOLSKA KORNELIA

DNS

 

 

60 metrów DZIEWCZĄT seria nr 2 

 
 

LP

numer startowy

nazwisko i imię

Wynik

 

1

141

ADAMKIEWICZ LENA ALICJA

10,29

 

2

130

HAŁACZKIEWICZ LENA

10,94

 

3

146

GIŻYŃSKA ALEKSANDRA

11,87

 

4

148

GIŻYŃSKA ZOFIA

12,86

 

5

138

RAFALAK MARIA

13,61

 

6

142

LACHOWICZ MICHALINA

DNS

 

 

60 metrów CHŁOPCÓW seria nr 3 

 
 

LP

numer startowy

nazwisko i imię

Wynik

 

1

129

MAKOWSKI OLIWIER

10,89

 

2

135

KOZUBSKI JAN

10,94

 

3

131

KIKOLSKI MARCEL

12,88

 

4

128

ZIELIŃSKI JAKUB

16,37

 

5

144

TUREK JAN

20,49

 

6

149

GIŻYŃSKI FILIP

DNS

 

7

137

ZOSIUK ADAM

DNS

 

 

60 metrów CHŁOPCÓW seria nr 4 

 
 

LP

numer startowy

nazwisko i imię

Wynik

 

1

136

LESZCZYŃSKI ERNEST

10,81

 

2

133

DYMEK FILIP

DNS

 

3

143

LACHOWICZ EMIL

DNS

 

 

100 metrów KOBIET

 
 

miejsce

Nr

nazwisko i imię

Licencja PZLA

Klub

Wynik

 

1

165

KRZYWDZIŃSKA AGATA

 

SZYBKI TORUŃ

14,45

 

2

160

HAŁACZKIEWICZ SYLWIA

Z/0846/20

STS Skarżysko-Kamienna

15,1

 

3

157

RZEPECKA ARLENA

 

 

17,08

 

4

158

GIŻYŃSKA KAROLINA

Z/0507/12

TKKF Płock

DNS

 
             
             

100 metrów MĘŻCZYZN

 
 

miejsce

Nr

nazwisko i imię

Licencja PZLA

Klub

Wynik

 

1

166

KORPAL ŁUKASZ

 

SZYBKI TORUŃ

12,79

 

2

164

KMIECIAK ROBERT

 

SZYBKI TORUŃ

13,32

 

3

159

GOSZCZYŃSKI KAMIL

 

 

13,53

 

4

163

ZABOROWSKI ŁUKASZ

 

RAJSPORT ACTIVE

13,86

 

5

168

MARUSZEWSKI MARCIN

 

RAJSPORT ACTIVE

14,03

 

6

167

DRAPIEWSKI MIROSŁAW

 

SZYBKI TORUŃ

14,16

 

7

161

JARONI HURERT

 

4FITER

14,36

 

8

162

OBRĘBSKI PATRYK

 

RAJSPORT ACTIVE

DNS

 

 

WYNIKI - sztafety dowolne

 Szybki Toruń

1

Agata Krzywdzińska

04:09,1

Mirosław Drapiewski

Łukasz Korpal

Robert Kmieciak 

 

 

 

RAJSPORT ACTIVE

2

Marcin Maruszewski 

04:11,9

Łukasz Zaborowski 

Rafał Wójcik

Mateusz Kalwas 

 

 

 

LATAJĄCE KOMBINERKI

3

Kamil Goszczyński

04:12,4

Przemysław Obara

Jarosław Kordulasiński

Hubert Jaroni

 

 

WYNIKI - sztafety mix

TKKF 1

1

Przemysław Giżyński

04:58,8

Karolina Giżyńska

Aleksandra Giżynska

Dominik Milewski

     

KB Lech Rypin

2

Roman Berebecki

05:33,8

Adam Olszewski

Jolanta Rzęsiewicz

Teresa Kamińska

     

TKKF II

3

Marta Kuczmarska

06:07,2

Sowiński Edmund

Piekut Stefan

Domosławska Daria

 

 Serdecznie gratulujemy!!!

a już wkrótce zamieścimy oficjalne wyniki 5. Mistrzostw Polski Mistrzów i Biegu Otwartego na dystansie 3000 metrów

Najbliższe starty

Nasi partnerzy

Kontakt

 

Gdzie jesteśmy

Galeria