Harmonogram zawodów i składy serii:

  • 15:00 otwarcie biura zawodów
  • 16:00 start I serii biegu dziewczynek na dystansie 60 metrów
  • 16:10 start II serii biegu dziewczynek na dystansie 60 metrów
  • 16:20 start I serii biegu chłopców na dystansie 60 metrów
  • 16:30 start II serii biegu chłopców na dystansie 60 metrów
  • 17:15 uroczyste otwarcie Mistrzostw
  • 17:30 start I serii biegu na dystansie 3000 m;
  • 18:00 start II serii biegu na dystansie 3000 m;
  • 18:25 start III serii biegu na dystansie 3000 m;
  • 18:50 start IV serii biegu na dystansie 3000 m;
  • 19:10 start V serii biegu na dystansie 3000 m;
  • 19:30 start VI serii biegu na dystansie 3000 m;
  • 19:50 start VII serii biegu na dystansie 3000 m;
  • 20:10 odprawa sztafet 4x400m;
  • 20:15 start sztafet 4x400m;
  • 20:30 start biegu na dystansie 100 m - kobiety;
  • 20:40 start biegu na dystansie 100 m - mężczyźni;
  • 21:00 wręczenie medali i uroczyste zakończenie imprezy

 

60 metrów DZIEWCZĄT seria nr 1 (start o godzinie 16:00)

 
 

LP

numer startowy

nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

 

1

127

GAŁĄZKA KALINKA

 

 

 

2

132

PLĄSKOWSKA JULIA

 

 

 

3

134

DYMEK LAURA

 

 

 

4

139

PIETRZAK JOANNA

 

 

 

5

140

PIETRZAK WERONIKA

 

 

 

6

145

TUREK ZOJA

 

 

 

7

147

GIŻYŃSKA JULIA

 

 

 

8

150

KIKOLSKA KORNELIA

 

 

 
           

60 metrów DZIEWCZĄT seria nr 2  (start o godzinie 16:10)

 
 

LP

numer startowy

nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

 

1

142

LACHOWICZ MICHALINA

 

 

 

2

146

GIŻYŃSKA ALEKSANDRA

 

 

 

3

138

RAFALAK MARIA

 

 

 

4

141

ADAMKIEWICZ LENA ALICJA

 

 

 

5

130

HAŁACZKIEWICZ LENA

 

 

 

6

148

GIŻYŃSKA ZOFIA

 

 

 
           

60 metrów CHŁOPCÓW seria nr 3  (start o godzinie 16:20)

 
 

LP

numer startowy

nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

 

1

128

ZIELIŃSKI JAKUB

 

 

 

2

149

GIŻYŃSKI FILIP

 

 

 

3

144

TUREK JAN

 

 

 

4

135

KOZUBSKI JAN

 

 

 

5

137

ZOSIUK ADAM

 

 

 

6

129

MAKOWSKI OLIWIER

 

 

 

7

131

KIKOLSKI MARCEL

 

 

 
           

60 metrów CHŁOPCÓW seria nr 4  (start o godzinie 16:30)

 
 

LP

numer startowy

nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

 

1

133

DYMEK FILIP

 

 

 

2

143

LACHOWICZ EMIL

 

 

 

3

136

LESZCZYŃSKI ERNEST

 

 

 

 

SERIA NR 1  -  start 17:30

 
 

LP

numer startowy

nazwisko i imię

kategoria

licencja PZLA

data urodzenia

klub

Wynik

 

1

44

KAJAK AGNIESZKA

K35

 

21.10.1982

ROZBIEGANI ŻYCHLIN

 

 

2

81

CZYŻYK MONIKA

K40

 

18.07.1978

RYKOWISKO TEAM

 

 

3

49

DOMOSŁAWSKA DARIA

K40

 

01.08.1977

 

 

 

4

48

MICHALAK MARTA

K40

 

19.11.1978

KB IM.PIOTRA SĘKOWSKIEGO/PŁOŃSZCZANKI

 

 

5

74

OWCZAREK DAGMARA

K40

 

20.07.1979

VEGE RUNNERS

 

 

6

93

KAMIŃSKA TERESA

K40

 

11.10.1976

KB LECH RYPIN

 

 

7

99

FALBA WIOLETTA

K50

 

02.10.1970

UKS MOSIR DZIAŁDOWO

 

 

8

55

RZĘSIEWICZ JOLANTA

K50

 

11.01.1968

KB LECH RYPIN

 

 

9

102

STELMASZEWSKA RENATA

K55

 

 

ROZBIEGANI ŻYCHLIN

 

 

 

SERIA NR 2  -  start 18:00

 
 

LP

numer startowy

nazwisko i imię

kategoria

licencja PZLA

data urodzenia

klub

Wynik

 

1

35

NAWROCKI PAWEŁ

M35

 

04.01.1983

TKKF Płock

 

 

2

100

BARTKOWSKI ZBIGNIEW

M55

 

20.04.1964

UKS MOSIR DZIAŁDOWO

 

 

3

41

OLSZEWSKI ADAM

M55

 

20.08.1963

KB LECH RYPIN

 

 

4

62

PŁOSKOŃSKI PIOTR

M55

 

20.03.1965

KBKS RADOMSKO

 

 

5

28

KUCIEJCZYK HENRYK

M60

 

20.03.1959

TEMPO MLAWA

 

 

6

58

RUTKOWSKI SŁAWOMIR

M60

 

22.09.1959

 

 

 

7

78

KURPIEWSKI JANUSZ

M65

 

19.10.1955

KUTNO

 

 

8

51

PIEKUT STEFAN

M65

 

23.01.1953

TKKF Płock

 

 

9

59

STAŃCZAK EDMUND

M65

 

28.01.1953

PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT

 

 

10

38

BEREBECKI ROMAN

M70

 

16.04.1951

KB LECH RYPIN

 

 

11

66

PANKOWSKI ZBIGNIEW

M70

 

25.06.1949

 

 

 

12

76

STANISZEWSKI EDWARD

M80

 

10.11.1939

ZAWKRZE MŁAWA

 

 

 

SERIA NR 3  -  start 18:25

 

 

 

 

LP

numer startowy

nazwisko i imię

kategoria

licencja PZLA

data urodzenia

klub

Wynik

 

1

70

BALON ADAM

M40

 

08.02.1978

BALON RUNNING TEAM

 

 

2

80

GRABOWSKI MACIEJ

M40

 

16.04.1978

RYKOWISKO TEAM

 

 

3

71

KOWALKOWSKI PAWEŁ

M40

 

07.04.1981

ANWILTEAM

 

 

4

52

NOWAKOWSKI TOMASZ

M40

 

15.01.1978

PTT DELTA PŁOCK

 

 

5

73

OWCZAREK MARCIN

M40

 

20.09.1978

VEGE RUNNERS

 

 

6

45

RZEPECKI DOMINIK

M40

 

09.07.1978

 

 

 

7

56

JARONI HUBERT

M45

 

01.05.1973

4FITER

 

 

8

57

JASTRZĘBSKI KRZYSZTOF

M45

 

16.05.1972

TORUŃ

 

 

9

64

KRUPIŃSKI BOGUMIŁ

M45

 

16.02.1973

4 WARMIŃSKO-MAZURSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ

 

 

10

33

RETECKI KRZYSZTOF

M45

 

17.05.1974

LKS BOGMAR / GINTER-EKOTECHNIKA /PRESTO

 

 

11

25

CHURSKI SZYMON

M50

 

03.09.1969

FLEXISOLUTIONS.PL

 

 

12

103

GUZOWSKI DARIUSZ

M50

 

21.11.1967

ULTRA PAZUR

 

 

13

82

WOJNACH ANDRZEJ

M50

 

24.11.1970

79 MINUT PO PIĘĆDZIESIĄTCE

 

 

14

42

BONAWENTURCZAK ANDRZEJ

M50

 

01.08.1966

KROŚNIEWICE

 

 

 

SERIA NR 4  -  start 18:50

 
 

LP

numer startowy

nazwisko i imię

kategoria

licencja PZLA

data urodzenia

klub

Wynik

 

1

61

RZĄSIŃSKI MICHAŁ

M34

 

03.11.1986

MAZOVIA PROACTIV CIECHANÓW

 

 

2

68

SKIBIŃSKI MIKOŁAJ

M34

 

03.12.1986

DUCLA ACADEMY WARSZAWA

 

 

3

26

DĄBROWSKI PAWEŁ

M34

 

13.06.1994

AZS UMK TORUŃ

 

 

4

43

DZICZEK SZYMON

M34

 

07.05.1995

KLUB SPORTOWY CZEMPION WARSZAWA

 

 

5

46

KEMICER IGOR

M34

 

20.04.2000

PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT

 

 

6

50

ZIĘBA MIKOŁAJ

M34

 

09.07.1997

MKL TORUŃ

 

 

7

53

SZYMANIAK KAMIL

M34

 

20.07.1990

K(R)OPKA TEAM

 

 

8

63

WŁODARCZYK DAWID

M34

 

04.05.1990

KUTNO BIEGA

 

 

9

65

SADOWSKI ŁUKASZ

M34

 

14.08.1988

 

 

 

10

67

KORDULASIŃSKI JAROSŁAW

M34

 

14.04.1987

PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT

 

 

11

75

KALWAS MATEUSZ

M34

 

14.06.2005

RAJSPORT ACTIVE

 

 

12

77

JÓZWIK ADRIAN

M34

 

16.05.1995

NEXTREME VIKINGS

 

 

13

79

CAK MICHAŁ

M34

 

13.02.1987

ORLEN RUNNING TEAM

 

 

14

83

WILANOWSKI BŁAŻEJ

M34

 

07.01.2000

 

 

 

15

84

RUSON BARTOSZ

M34

 

01.08.2004

LKS ZORZA GDYNIA

 

 

 

SERIA NR 5  -  start 19:10

 
 

LP

numer startowy

nazwisko i imię

kategoria

licencja PZLA

data urodzenia

klub

Wynik

 

1

97

ZOSIUK Łukasz

M35

Z/2293/21

23.06.1985

MKS Unia Hrubieszów

 

 

2

17

WIŚNIEWSKI Robert

M45

Z/12879/21

02.05.1976

TKKF Płock

 

 

3

94

STAŃCZAK Marcin

M40

Z/1464/21

11.11.1979

TKKF Płock

 

 

4

90

OSSOWSKI Dariusz

M55

Z/11724/21

12.12.1965

SKL Filippides Starogard Gdański

 

 

5

30

LIPIEC Tomasz

M50

Z/7653/21

10.05.1971

MKS Polonia Warszawa

 

 

6

16

PATALON Adam

M50

Z/12888/21

06.09.1968

KS Zamek Kurzętnik

 

 

7

15

KIEŁBASA Dariusz

M50

Z/12876/21

30.01.1969

TKKF Płock

 

 

8

14

SOWIŃSKI Edmund

M75

Z/12878/21

25.02.1942

TKKF Płock

 

 

9

39

BŁASZCZYK CZESŁAW

M55

Z/ …………...           

20.11.1964

MKLA Łęczyca

 

 

10

47

TUREK MARIUSZ

M35

 

09.11.1983

 

 

 

11

60

URBAŃSKI PAWEŁ

M35

 

16.03.1985

SOKÓŁ BODZANÓW

 

 

12

72

WÓJCIK RAFAŁ

M35

 

06.08.1984

BIEGAJ Z DYMKIEM

 

 

13

101

GRUDZIŃSKI MACIEJ

M35

 

29.01.1986

WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK

 

 

14

98

KLIKS PRZEMYSŁAW

M35

 

19.09.1981

MICHALBARTOSZAK.PL

 

 

 

SERIA NR 6  -  start 19:30

 
 

LP

numer startowy

nazwisko i imię

kategoria

licencja PZLA

data urodzenia

klub

Wynik

 

1

2

WŁODARCZYK PATRYCJA

K40

Z/1664/11

09.06.1980

JKLA JAWOR JAWORZNO

 

 

2

85

BIEGANOWSKA BARBARA

K35

Z/4372/11

01.09.1981

LUKS MGOKSIR KORFANTÓW

 

 

3

34

GIŻYŃSKA KAROLINA

K40

Z/0507/12

13.03.1981

TKKF Płock

 

 

4

31

ADAMCZYK EDYTA

K40

Z/6604/21

20.03.1978

BIEGAJ Z PASJĄ SZKLARSKA PORĘBA

 

 

5

87

GOŁEK DIANA

K35

Z/4990/11

07.08.1983

WKB META LUBLINIEC

 

 

6

19

HAŁACZKIEWICZ SYLWIA

K35

Z/0846/20

22.11.1982

STS Skarżysko-Kamienna

 

 

7

27

HASS-KALITA JOANNA ANNA

K45

Z/4023/21

17.04.1975

MKS SYRENA WARSZAWA

 

 

8

4

KUCZMARSKA MARTA

K35

Z/1463/21

01.01.1986

TKKF Płock

 

 

9

29

MORAWSKA AGNIESZKA

K40

Z/12356/21

07.11.1977

LKS VECTRA WŁOCŁAWEK

 

 

10

20

PETKA LUCYNA

K45

Z/8084/21

15.04.1976

SKL FILIPPIDES STAROGARD GDAŃSKI

 

 

11

18

SAFANDOWSKA MAŁGORZATA

K40

Z/12877/21

19.02.1978

TKKF Płock

 

 

12

12

AUGUSTOWSKA NATALIA

K34

 

07.06.2003

PTT DELTA PŁOCK

 

 

13

36

SZYJKOWSKA JUSTYNA

K34

 

09.10.1997

 

 

 

14

54

KAROLCZUK ALEKSANDRA

K34

 

28.09.2004

LUKS BOGUSZYCE

 

 

15

69

KĘPCZYŃSKA EWA

K34

 

21.05.1990

 

 

 

16

5

SUDZIŃSKA MARIOLA

K40

 

12.07.1976

AZS UWM OLSZTYN

 

 

17

10

PACHNIEWSKA AGNIESZKA

K45

 

20.04.1975

 

 

 

 

SERIA NR 7  -  start 19:50

 
 

LP

numer startowy

nazwisko i imię

kategoria

licencja PZLA

data urodzenia

klub

Wynik

 

1

95

WIETECKI Łukasz

M35

Z/10382/21

29.07.1984

OŚ AZS Poznań

 

 

2

21

FLAGA Przemysław

M35

Z/3197/20

27.01.1983

KB Sporting Międzyzdroje

 

 

3

9

WITKOWSKI Paweł

M40

Z/5532/18

16.07.1979

Wieliszew Heron Team

 

 

4

96

ZIENKIEWICZ Piotr

M45

Z/2561/19

19.06.1974

UKS Gimpas Pasłęk

 

 

5

89

MORAWSKI Robert

M40

Z/12355/21

13.01.1978

LKS Vectra Włocławek

 

 

6

8

PIETRZYK Krzysztof

M40

Z/3018/20

18.03.1979

LKS Koluszki

 

 

7

91

PRZYBYLSKI Tomasz

M35

Z/9497/21

04.06.1985

KS Sprinterzy.com Kraków

 

 

8

22

KULIK Jarosław

M45

Z/7680/21

21.05.1975

KS Bestie OCR Legionowo

 

 

9

86

GAJOWNICZEK Jarosław

M40

Z/7679/21

14.09.1979

KS Bestie OCR Legionowo

 

 

10

1

GIŻYŃSKI Mariusz

M40

Z/2492/11

26.06.1981

WKS Grunwald Poznań

 

 

11

13

SZAJDA Tomasz

M40

Z/6607/21

16.04.1979

Biegaj z Pasją Szklarska Poręba

 

 

12

23

MAKOWSKI Michał

M35

Z/2750/11

11.04.1986

AZS-AWF Warszawa

 

 

13

88

KAWECZYŃSKI Krzysztof

M35

Z/4349/20

13.09.1981

KS Zamek Kurzętnik

 

 

14

7

GIŻYŃSKI Przemysław

M40

Z/0508/12

06.04.1979

TKKF Płock

 

 

15

92

RĘBACZ Sylwester

M45

Z/4189/18

29.09.1974

KS Żeglina Sieradz

 

 

16

40

RYSIEWSKI Robert

M35

Z/8086/21

02.01.1984

SKL Filippides Starogard Gdański

 

 

17

24

PAWŁOWSKI Mariusz

M45

Z/12887/21

25.01.1976

KS Zamek Kurzętnik

 

 

18

32

AMBROZIAK Marcin

M35

Z/6625/21

15.05.1985

LKS Korab Olecko

 

 

19

3

MILEWSKI DOMINIK

M34

 

11.09.1998

TKKF Płock

 

 

20

11

CELIŃSKI ROBERT

M45

 

30.01.1973

AZS-AWF WARSZAWA

 

 

21

6

OBARA PRZEMYSŁAW

M34

 

13.10.1995

ZABIEGANI DOBROWOLSCY

 

 

22

37

TRACZYK ŁUKASZ

M34

 

27.10.1998

UKS DZIEWIĄTKA KUTNO

 

 

 

4x400m SZTAFETY MIX i DOWOLNE.  Godzina 20:15

 
 

LP

numer startowy

NAZWA SZTAFETY

Wynik

Miejsce

 

1

1

RAJSPORT ACTIVE

 

 

 

2

2

Szybki Toruń

 

 

 

3

3

LATAJĄCE KOMBINERKI

 

 

 

4

4

GIŻA TEAM

 

 

 

5

5

TKKF PŁOCK

 

 

 

 

100 metrów KOBIET - start godzina: 20:30

 
 

LP

Nr startowy

nazwisko i imię

Miejsce

Wynik

 

1

158

GIŻYŃSKA KAROLINA

 

 

 

2

160

HAŁACZKIEWICZ SYLWIA

 

 

 

3

165

KRZYWDZIŃSKA AGATA

 

 

 

4

157

RZEPECKA ARLENA

 

 

 

100 metrów MĘŻCZYZN - start godzina: 20:40

 
 

LP

Nr startowy

nazwisko

Miejsce

Wynik

 

1

167

DRAPIEWSKI MIROSŁAW

 

 

 

2

159

GOSZCZYŃSKI KAMIL

 

 

 

3

161

JARONI HURERT

 

 

 

4

164

KMIECIAK ROBERT

 

 

 

5

166

KORPAL ŁUKASZ

 

 

 

6

168

MARUSZEWSKI MARCIN

 

 

 

7

162

OBRĘBSKI PATRYK

 

 

 

8

163

ZABOROWSKI ŁUKASZ

 

 

 

Najbliższe starty

Nasi partnerzy

Kontakt

 

Gdzie jesteśmy

Galeria