7. Płocka Szybka Trójka już za nami! 

Serdecznie dziękujemy za udział w naszej imprezie i gratulujemy wszystkim osiągnięcia wspaniałych rezultatów!

Przedstawiamy oficjalne wyniki zawodów:

  WYNIKI - Kategoria generalna kobiet  
Miejsce nazwisko imię Wynik
1 BUDEK AGNIESZKA 10:43.16
2 PAWŁOWSKA DOROTA 11:05.14
3 ŻUCHOWSKA ANNA 11:20.59

 

  WYNIKI - Kategoria generalna mężczyzn  
Miejsce nazwisko imię Wynik
1 DEMBOWSKI MARIUSZ 08:59.49
2 OCHAL PAWEŁ 09:01.10
3 KUJAWSKI GRZEGORZ 09:05.32

 

    WYNIKI - Kategoria kobiet poniżej 35 lat  
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 15 BUDEK AGNIESZKA Kobiety do 34 lat 10:43.16
2 19 ŻUCHOWSKA ANNA Kobiety do 34 lat 11:20.59
3 21 ŻUCHOWSKA JOANNA Kobiety do 34 lat 12:37.22
4 7 KUCZMARSKA  MARTA Kobiety do 34 lat 13:12.02
5 78 STANISZEWSKA MAGDALENA Kobiety do 34 lat 14:00.92
6 102 BIGORAJSKA ALEKSANDRA Kobiety do 34 lat 14:24.50
7 100 ZIELIŃSKA NINA Kobiety do 34 lat 14:53.80
8 17 ŻEBERKIEWICZ NADIA Kobiety do 34 lat 15:28.11
9 117 ZAWODNIK ANONIMOWY Kobiety do 34 lat 20:24.91

 

    WYNIKI - Kategoria mężczyzn PONIŻEJ 35 lat  
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 98 PRZYBYŁA ADRIAN Mężczyźni poniżej 35 lat 09:18.24
2 10 OBARA PRZEMYSŁAW Mężczyźni poniżej 35 lat 09:21.63
3 3 MOSKAL PAWEŁ Mężczyźni poniżej 35 lat 09:32.10
4 116 KREFT PIOTR Mężczyźni poniżej 35 lat 09:53.88
5 22 ZYCH MAREK Mężczyźni poniżej 35 lat 09:58.29
6 39 GOSZCZYŃSKI KAMIL Mężczyźni poniżej 35 lat 10:03.49
7 16 KWASIBORSKI PATRYK Mężczyźni poniżej 35 lat 10:05.89
8 87 KOKOCKI PAWEŁ Mężczyźni poniżej 35 lat 10:12.91
9 77 MAĆKOWSKI MACIEJ Mężczyźni poniżej 35 lat 10:22.15
10 104 CHĘTKA KRZYSZTOF Mężczyźni poniżej 35 lat 10:37.29
11 84 KORDULASIŃSKI JAROSŁAW Mężczyźni poniżej 35 lat 10:44.54
12 75 SZLINGER JAKUB Mężczyźni poniżej 35 lat 10:54.19
13 31 CAK MICHAŁ Mężczyźni poniżej 35 lat 11:13.22
14 24 JAŻDŻYK KONRAD Mężczyźni poniżej 35 lat 11:23.78
15 90 SADOWSKI ŁUKASZ Mężczyźni poniżej 35 lat 11:34.90
16 113 ADAMSKI PRZEMYSŁAW Mężczyźni poniżej 35 lat 11:36.57
17 118 KUŹDUB PIOTR Mężczyźni poniżej 35 lat 11:56.50
18 82 DEGNER DAMIAN Mężczyźni poniżej 35 lat 12:32.09
19 81 SULIŃSKI BARTŁOMIEJ Mężczyźni poniżej 35 lat 12:48.59
20 111 PANKOWSKI MATEUSZ Mężczyźni poniżej 35 lat 13:16.55
21 112 JĘDRZEJEWSKI ŁUKASZ Mężczyźni poniżej 35 lat 13:48.09
22 97 KEMICER IGOR Mężczyźni poniżej 35 lat 14:18.76

 

    WYNIKI - Kategoria kobiet 35-39 lat  
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 4 ŚWITAJ ANETA Kobiety 35-39 lat 11:48.76
2 40 HAŁACZKIEWICZ SYLWIA Kobiety 35-39 lat 11:56.98
3 36 WIWATOWSKA DAGMARA Kobiety 35-39 lat 12:15.20
4 64 KAJAK AGNIESZKA Kobiety 35-39 lat 13:39.15
5 18 ARSENIUK ANNA Kobiety 35-39 lat

DNS

 

Miejsce Nr nazwisko imie kategoria wiekowa Wynik
1 5 DEMBOWSKI MARIUSZ Mężczyźni 35-39 lat 08:59.49
2 1 OCHAL PAWEŁ Mężczyźni 35-39 lat 09:01.10
3 93 LICHOTA WOJCIECH Mężczyźni 35-39 lat 09:28.51
4 13 MRÓWKA MICHAŁ Mężczyźni 35-39 lat 09:43.57
5 106 RUCIŃSKI MICHAŁ Mężczyźni 35-39 lat 09:52.03
6 49 STANKOWSKI RAFAŁ Mężczyźni 35-39 lat 10:15.05
7 51 WÓJCIK RAFAŁ Mężczyźni 35-39 lat 11:15.25
8 35 SKIBIŃSKI ADAM Mężczyźni 35-39 lat 11:31.36
9 37 STAWSKI PAWEŁ Mężczyźni 35-39 lat 12:33.80
10 83 ADAMCZYK MAREK Mężczyźni 35-39 lat 12:45.39
11 29 NAWROCKI PAWEŁ Mężczyźni 35-39 lat 14:31.73
12 38 KŁOS GRZEGORZ Mężczyźni 35-39 lat DNS
13 20 PIOTROWSKI MARIUSZ Mężczyźni 35-39 lat DNS
14 32 RÓŻYCKI PAWEŁ Mężczyźni 35-39 lat DNS

 

    WYNIKI - Kategoria kobiet 40-45 lat  
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 6 PAWŁOWSKA DOROTA Kobiety 40-44 lat 11:05.14
2 68 DOMOSŁAWSKA DARIA Kobiety 40-44 lat 14:42.90
3 65 CZYŻYK MONIKA Kobiety 40-44 lat 15:22.29
4 107 SIEWRUK KATARZYNA Kobiety 40-44 lat DNS

 

    WYNIKI - Kategoria mężczyzn 40-44 lat  
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 2 KUJAWSKI GRZEGORZ Mężczyźni 40-44 lat 9:05.32
2 9 PAWŁOWSKI MARIUSZ Mężczyźni 40-44 lat 9:49.65
3 8 GIŻYŃSKI PRZEMYSŁAW Mężczyźni 40-44 lat 9:55.05
4 30 STAŃCZAK MARCIN  Mężczyźni 40-44 lat 10:13.85
5 119 KOWALCZYK MARCIN Mężczyźni 40-44 lat 10:29.20
6 76 TRONIARZ PAWEŁ Mężczyźni 40-44 lat 10:59.70
7 14 GRABOWSKI MACIEJ Mężczyźni 40-44 lat 11:13.16
8 109 KARASZEWSKI MAREK Mężczyźni 40-44 lat 11:20.47
9 34 WIŚNIEWSKI ROBERT Mężczyźni 40-44 lat 11:26.07
10 28 KOZŁOWSKI JACEK Mężczyźni 40-44 lat 11:33.53
11 103 ŻEBERKIEWICZ DAWID Mężczyźni 40-44 lat 12:23.53
12 88 KOZŁOWSKI RAFAŁ Mężczyźni 40-44 lat 12:55.27
13 89 IRZYK PIOTR Mężczyźni 40-44 lat DNS
14 80 KREŃSKI TOMASZ Mężczyźni 40-44 lat DNS
15 56 ŁUCZKÓW SZYMON Mężczyźni 40-44 lat DNS
16 79 WARCZAK PIOTR Mężczyźni 40-44 lat DNS

 

    WYNIKI - Kategoria kobiet 45-49 lat  
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 11 PACHNIEWSKA AGNIESZKA KOBIETY 45-49 LAT 12:02.53
2 63 GLEGOCIŃSKA JOANNA KOBIETY 45-49 LAT 16:45.99
3 47 BURNA IWETA KOBIETY 45-49 LAT 20:22.03

  

    WYNIKI - Kategoria mężczyzn 45-49 lat  
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 54 BORYCHOWSKI MARIUSZ MĘŻCZYŹNI 45-49 LAT 09:31.02
2 55 RĘBACZ SYLWESTER MĘŻCZYŹNI 45-49 LAT 10:00.08
3 53 KOZAK ARKADIUSZ MĘŻCZYŹNI 45-49 LAT 10:03.85
4 33 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ MĘŻCZYŹNI 45-49 LAT 10:13.33
5 43 JASTRZĘBSKI KRZYSZTOF MĘŻCZYŹNI 45-49 LAT 10:25.15
6 115 SUCHY ROBERT MĘŻCZYŹNI 45-49 LAT 10:28.30
7 94 WOJNACH ANDRZEJ MĘŻCZYŹNI 45-49 LAT 10:36.50
8 41 CIESIELSKI MARCIN MĘŻCZYŹNI 45-49 LAT 10:45.92
9 66 DURYS JAROSŁAW MĘŻCZYŹNI 45-49 LAT 10:53.53
10 48 JARECKI MICHAŁ MĘŻCZYŹNI 45-49 LAT 12:09.18
11 71 PŁONKA JAROSŁAW MĘŻCZYŹNI 45-49 LAT 12:16.36
12 58 ŻUCHOWSKI JÓZEF MĘŻCZYŹNI 45-49 LAT 12:24.77
13 52 BIEŃKOWSKI JAROSŁAW MĘŻCZYŹNI 45-49 LAT 13:58.52
14 62 WIĘCKOWSKI JANUSZ MĘŻCZYŹNI 45-49 LAT 15:15.19
15 61 KEHL PAWEŁ MĘŻCZYŹNI 45-49 LAT DNS

 

    WYNIKI - Kategoria mężczyzn 50-54 lat  
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 114 TURCZYN MAREK Mężczyźni 50-54 lat 10:22.10
2 25 PATALON ADAM Mężczyźni 50-54 lat 10:28.18
3 50 MUSIAŁ MICHAŁ Mężczyźni 50-54 lat 10:45.37
4 23 KIEŁBASA DARIUSZ Mężczyźni 50-54 lat 11:06.93
5 85 KOZICZ LESZEK Mężczyźni 50-54 lat 11:35.69
6 74 MARTYNOWSKI WITOLD Mężczyźni 50-54 lat 12:54.87
7 67 OSTROWSKI DARIUSZ Mężczyźni 50-54 lat 16:17.87
8 120 GUZOWSKI DARIUSZ Mężczyźni 50-54 lat DNS

 

    WYNIKI - Kategoria kobiet 55-59 lat  
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 72 BUGAJEWSKA  ANNA Kobiety 55-59 lat 15:06.90
2 96 MRÓWCZYŃSKA AGNIESZKA Kobiety 55-59 lat 15:38.10
3 101 WIELUŃSKA JOLANTA Kobiety 55-59 lat 16:12.33

 

    WYNIKI - Kategoria mężczyzn 55-59 lat  
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 69 BARTKOWSKI ZBIGNIEW Mężczyźni 55-59 lat 10:15.12
2 105 STEĆ STANISŁAW Mężczyźni 55-59 lat 11:08.27
3 108 PŁOSKOŃSKI PIOTR Mężczyźni 55-59 lat 12:06.99
4 45 ANDRZEJCZYK RYSZARD Mężczyźni 55-59 lat 13:50.19
5 57 MYŚLIWIEC JAN Mężczyźni 55-59 lat DNS

 

    WYNIKI - Kategoria mężczyzn 60-64 lat  
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 99 RUTKOWSKI SŁAWOMIR Mężczyźni 60-64 lat 12:23.24
2 73 KOSZYK FRED Mężczyźni 60-64 lat 12:34.83
3 70 SMUL ANDRZEJ Mężczyźni 60-64 lat 13:40.89

 

    WYNIKI - Kategoria kobiet 65-69 lat.  
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 91 MANDOSIK BERNADETA Kobiety 65-69 lat 15:37.30
2 26 ZALEWSKA BARBARA Kobiety 65-69 lat 20:25.34

 

    WYNIKI - Kategoria mężczyzn 65-69 lat  
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 86 PIEKUT STEFAN Mężczyźni 65-69 lat 13:23.62
2 44 STAŃCZAK EDMUND Mężczyźni 65-69 lat 13:36.97
3 92 MANDOSIK JERZY Mężczyźni 65-69 lat 14:01.49

 

    WYNIKI - Kategoria mężczyzn 70-74 lat  
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 42 LEŚNIAK MARIAN Mężczyźni 70-74 lat 12:49.67
2 46 OPAŁKA  JAN Mężczyźni 70-74 lat 13:20.50
3 27 PRZYBYŁA ROMAN Mężczyźni 70-74 lat 14:35.28
4 95 MICHALAK  JERZY Mężczyźni 70-74 lat 17:31.01

 

    WYNIKI - Kategoria mężczyzn 75-79 lat  
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 59 LIBAN ZYGFRYD Mężczyźni 75-79 lat 14:05.36
2 12 SOWIŃSKI EDMUND Mężczyźni 75-79 lat 16:02.90
3 110 SZYMAŃSKI JERZY Mężczyźni 75-79 lat 17:28.33

 

    WYNIKI - Kategoria mężczyn 80+ lat.  
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 60 STANISZEWSKI EDWARD Mężczyźni 80+  17:29.99

 

    100 metrów kobiet   
Miejsce Nr nazwisko imię Wynik
1 146 HAŁACZKIEWICZ SYLWIA 14.98
2 141 ŚWITAJ ANETA 15.43
3 142 BRULIŃSKA MONIKA 15.79
4 143 KUCZMARSKA MARTA 16.40
5 140 GIŻYŃSKA KAROLINA 24.10

 

    100 metrów mężczyzn  
Miejsce Nr nazwisko imię Wynik
1 132 MARUSZEWSKI MARCIN 12.64
2 134 ORANKIEWICZ KRZYSZTOF 13.03
3 136 LEWICKI MARCIN 13.18
4 139 ZABOROWSKI ŁUKASZ 13.30
5 133 GOSZCZYŃSKI KAMIL 13.58
6 138 ADAMSKI PRZEMYSŁAW 13.71
7 135 DURYS JAROSŁAW 14.07
8 131 KIEŁBASA DARIUSZ 14.42

 

MIEJSCE SZTAFETY
1 LATAJĄCE KOMBINERKI
2 NEXTREME
3 #TEAMOCHAL
4 BIEGAJ Z DYMKIEM
     
MIEJSCE SZTAFETY MIX
1 BIEGAJ Z DYMKIEM PRO MIX
2 TKKF PŁOCK
3 NO NAME TEAM

 

Serdecznie gratulujemy!


 
 

 

Najbliższe starty

Nasi partnerzy

Kontakt

 

Gdzie jesteśmy

Galeria