Przedstawiamy ostateczny harmonogram 7. Płockiej Szybkiej Trójki oraz składy poszczególnych serii. 

Przydział do poszczególnych serii prowadzony jest na podstawie kategorii wiekowych. Ze względów bezpieczeństwa i komfortu szybkiego biegania bieg rozegrany będzie w siedmiu seriach. Nie ma możliwości zmian zawodników między seriami.

Przypominamy, że zgodnie z zasadami PZLAM o przydziale do kategorii wiekowej decyduje dokładna data urodzenia a nie rocznik        

HARMONOGRAM:

13:30 - 14:40 otwarcie i praca biura zawodów dla dzieci
14:10 start biegu dziewczynek do 10 lat na dystansie 60 metrów
14:20 start biegu chłopców do 10 lat na dystansie 60 metrów
14:30 start biegu dziewczynek od 11 do 15 lat na dystansie 60 metrów
14:40 dezynfekcja biura zawodów
15:00 - 20:00 otwarcie i praca biura zawodów
15:30 uroczyste otwarcie Mistrzostw
16:10 start I serii biegu na dystansie 3000 m;
16:40 start II serii biegu na dystansie 3000 m;
17:00 start III serii biegu na dystansie 3000 m;
17:25 start IV serii biegu na dystansie 3000 m;
17:50 start V serii biegu na dystansie 3000 m;
18:10 start VI serii biegu na dystansie 3000 m;
18:30 start VII serii biegu na dystansie 3000 m;
18:50 odprawa sztafet 4x400m;
19:00 start sztafet mieszanych 4x400m;
19:15 start sztafet dowolnych 4x400m;
19:30 start biegu na dystansie 100 m - kobiety;
19:40 start biegu na dystansie 100 m - mężczyźni;
20:15 wręczenie medali i uroczyste zakończenie imprezy

SERIA NR 1

LP numer startowy nazwisko imie kategoria wiekowa
1 72 BUGAJEWSKA  ANNA Kobiety 55-59 lat
2 96 MRÓWCZYŃSKA AGNIESZKA Kobiety 55-59 lat
3 101 WIELUŃSKA JOLANTA Kobiety 55-59 lat
4 91 MANDOSIK BERNADETA Kobiety 65-69 lat
5 26 ZALEWSKA BARBARA Kobiety 65-69 lat
6 44 STAŃCZAK EDMUND Mężczyźni 65-69 lat
7 86 PIEKUT STEFAN Mężczyźni 65-69 lat
8 92 MANDOSIK JERZY Mężczyźni 65-69 lat
9 95 MICHALAK  JERZY Mężczyźni 70-74 lat
10 42 LEŚNIAK MARIAN Mężczyźni 70-74 lat
11 46 OPAŁKA  JAN Mężczyźni 70-74 lat
12 27 PRZYBYŁA ROMAN Mężczyźni 70-74 lat
13 12 SOWIŃSKI EDMUND Mężczyźni 75-79 lat
14 110 SZYMAŃSKI JERZY Mężczyźni 75-79 lat
15 59 LIBAN ZYGFRYD Mężczyźni 75-79 lat
16 60 STANISZEWSKI EDWARD Mężczyźni 80+

 

SERIA NR 2

LP numer startowy nazwisko imie kategoria wiekowa
1 2 KUJAWSKI GRZEGORZ Mężczyźni 40-44 lat
2 119 KOWALCZYK MARCIN Mężczyźni 40-44 lat
3 9 PAWŁOWSKI MARIUSZ Mężczyźni 40-44 lat
4 8 GIŻYŃSKI PRZEMYSŁAW Mężczyźni 40-44 lat
5 14 GRABOWSKI MACIEJ Mężczyźni 40-44 lat
6 89 IRZYK PIOTR Mężczyźni 40-44 lat
7 34 WIŚNIEWSKI ROBERT Mężczyźni 40-44 lat
8 109 KARASZEWSKI MAREK Mężczyźni 40-44 lat
9 76 TRONIARZ PAWEŁ Mężczyźni 40-44 lat
10 28 KOZŁOWSKI JACEK Mężczyźni 40-44 lat
11 88 KOZŁOWSKI RAFAŁ Mężczyźni 40-44 lat
12 80 KREŃSKI TOMASZ Mężczyźni 40-44 lat
13 56 ŁUCZKÓW SZYMON Mężczyźni 40-44 lat
14 30 STAŃCZAK MARCIN  Mężczyźni 40-44 lat
15 79 WARCZAK PIOTR Mężczyźni 40-44 lat
16 103 ŻEBERKIEWICZ DAWID Mężczyźni 40-44 lat

 

SERIA NR 3

LP numer startowy nazwisko imie kategoria wiekowa
1 47 BURNA IWETA KOBIETY 45-49 LAT
2 63 GLEGOCIŃSKA JOANNA KOBIETY 45-49 LAT
3 11 PACHNIEWSKA AGNIESZKA KOBIETY 45-49 LAT
4 52 BIEŃKOWSKI JAROSŁAW MĘŻCZYŹNI 45-49 LAT
5 54 BORYCHOWSKI MARIUSZ MĘŻCZYŹNI 45-49 LAT
6 41 CIESIELSKI MARCIN MĘŻCZYŹNI 45-49 LAT
7 66 DURYS JAROSŁAW MĘŻCZYŹNI 45-49 LAT
8 48 JARECKI MICHAŁ MĘŻCZYŹNI 45-49 LAT
9 43 JASTRZĘBSKI KRZYSZTOF MĘŻCZYŹNI 45-49 LAT
10 61 KEHL PAWEŁ MĘŻCZYŹNI 45-49 LAT
11 53 KOZAK ARKADIUSZ MĘŻCZYŹNI 45-49 LAT
12 33 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ MĘŻCZYŹNI 45-49 LAT
13 71 PŁONKA JAROSŁAW MĘŻCZYŹNI 45-49 LAT
14 55 RĘBACZ SYLWESTER MĘŻCZYŹNI 45-49 LAT
15 58 ŻUCHOWSKI JÓZEF MĘŻCZYŹNI 45-49 LAT
16 62 WIĘCKOWSKI JANUSZ MĘŻCZYŹNI 45-49 LAT
17 94 WOJNACH ANDRZEJ MĘŻCZYŹNI 45-49 LAT
18 115 SUCHY ROBERT MĘŻCZYŹNI 45-49 LAT

 

SERIA NR 4

LP numer startowy nazwisko imie kategoria wiekowa
1 23 KIEŁBASA DARIUSZ Mężczyźni 50-54 lat
2 85 KOZICZ LESZEK Mężczyźni 50-54 lat
3 74 MARTYNOWSKI WITOLD Mężczyźni 50-54 lat
4 50 MUSIAŁ MICHAŁ Mężczyźni 50-54 lat
5 67 OSTROWSKI DARIUSZ Mężczyźni 50-54 lat
6 25 PATALON ADAM Mężczyźni 50-54 lat
7 114 TURCZYN MAREK Mężczyźni 50-54 lat
8 120 GUZOWSKI DARIUSZ Mężczyźni 50-54 lat
9 45 ANDRZEJCZYK RYSZARD Mężczyźni 55-59 lat
10 69 BARTKOWSKI ZBIGNIEW Mężczyźni 55-59 lat
11 57 MYŚLIWIEC JAN Mężczyźni 55-59 lat
12 108 PŁOSKOŃSKI PIOTR Mężczyźni 55-59 lat
13 105 STEĆ STANISŁAW Mężczyźni 55-59 lat
14 73 KOSZYK FRED Mężczyźni 60-64 lat
15 99 RUTKOWSKI SŁAWOMIR Mężczyźni 60-64 lat
16 70 SMUL ANDRZEJ Mężczyźni 60-64 lat

 

SERIA NR 5

LP numer startowy nazwisko imię kategoria wiekowa
1 15 BUDEK AGNIESZKA Kobiety do 34 lat
2 19 ŻUCHOWSKA ANNA Kobiety do 34 lat
3 21 ŻUCHOWSKA JOANNA Kobiety do 34 lat
4 102 BIGORAJSKA ALEKSANDRA Kobiety do 34 lat
5 7 KUCZMARSKA  MARTA Kobiety do 34 lat
6 117 ZAWODNIK ANONIMOWY Kobiety do 34 lat
7 78 STANISZEWSKA MAGDALENA Kobiety do 34 lat
8 100 ZIELIŃSKA NINA Kobiety do 34 lat
9 17 ŻEBERKIEWICZ NADIA Kobiety do 34 lat
10 18 ARSENIUK ANNA Kobiety 35-39 lat
11 40 HAŁACZKIEWICZ SYLWIA Kobiety 35-39 lat
12 64 KAJAK AGNIESZKA Kobiety 35-39 lat
13 4 ŚWITAJ ANETA Kobiety 35-39 lat
14 36 WIWATOWSKA DAGMARA Kobiety 35-39 lat
15 65 CZYŻYK MONIKA Kobiety 40-44 lat
16 68 DOMOSŁAWSKA DARIA Kobiety 40-44 lat
17 6 PAWŁOWSKA DOROTA Kobiety 40-44 lat
18 107 SIEWRUK KATARZYNA Kobiety 40-44 lat

 

SERIA NR 6

LP numer startowy nazwisko imie kategoria wiekowa
1 1 OCHAL PAWEŁ Mężczyźni 35-39 lat
2 5 DEMBOWSKI MARIUSZ Mężczyźni 35-39 lat
3 83 ADAMCZYK MAREK Mężczyźni 35-39 lat
4 38 KŁOS GRZEGORZ Mężczyźni 35-39 lat
5 93 LICHOTA WOJCIECH Mężczyźni 35-39 lat
6 13 MRÓWKA MICHAŁ Mężczyźni 35-39 lat
7 29 NAWROCKI PAWEŁ Mężczyźni 35-39 lat
8 20 PIOTROWSKI MARIUSZ Mężczyźni 35-39 lat
9 32 RÓŻYCKI PAWEŁ Mężczyźni 35-39 lat
10 106 RUCIŃSKI MICHAŁ Mężczyźni 35-39 lat
11 35 SKIBIŃSKI ADAM Mężczyźni 35-39 lat
12 49 STANKOWSKI RAFAŁ Mężczyźni 35-39 lat
13 37 STAWSKI PAWEŁ Mężczyźni 35-39 lat
14 51 WÓJCIK RAFAŁ Mężczyźni 35-39 lat

 

SERIA NR 7

Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa
1 3 MOSKAL PAWEŁ Mężczyźni poniżej 35 lat
2 116 KREFT PIOTR Mężczyźni poniżej 35 lat
3 10 OBARA PRZEMYSŁAW Mężczyźni poniżej 35 lat
4 113 ADAMSKI PRZEMYSŁAW Mężczyźni poniżej 35 lat
5 39 GOSZCZYŃSKI KAMIL Mężczyźni poniżej 35 lat
6 22 ZYCH MAREK Mężczyźni poniżej 35 lat
7 104 CHĘTKA KRZYSZTOF Mężczyźni poniżej 35 lat
8 82 DEGNER DAMIAN Mężczyźni poniżej 35 lat
9 24 JAŻDŻYK KONRAD Mężczyźni poniżej 35 lat
10 112 JĘDRZEJEWSKI ŁUKASZ Mężczyźni poniżej 35 lat
11 97 KEMICER IGOR Mężczyźni poniżej 35 lat
12 87 KOKOCKI PAWEŁ Mężczyźni poniżej 35 lat
13 84 KORDULASIŃSKI JAROSŁAW Mężczyźni poniżej 35 lat
14 118 KUŹDUB PIOTR Mężczyźni poniżej 35 lat
15 16 KWASIBORSKI PATRYK Mężczyźni poniżej 35 lat
16 77 MAĆKOWSKI MACIEJ Mężczyźni poniżej 35 lat
17 111 PANKOWSKI MATEUSZ Mężczyźni poniżej 35 lat
18 98 PRZYBYŁA ADRIAN Mężczyźni poniżej 35 lat
19 90 SADOWSKI ŁUKASZ Mężczyźni poniżej 35 lat
20 81 SULIŃSKI BARTŁOMIEJ Mężczyźni poniżej 35 lat
21 75 SZLINGER JAKUB Mężczyźni poniżej 35 lat
22 31 CAK MICHAŁ Mężczyźni poniżej 35 lat

 

Biegi dla dzieci

60 metrów DZIEWCZĄT DO 10 LAT

LP numer startowy nazwisko imie
1 149 GIŻYŃSKA JULIA
2 150 GIŻYŃSKA ALEKSANDRA
3 151 ADAMKIEWICZ LENA
4 152 REKUS ZUZANNA
5 153 MURZYNOWSKA MAJA
6 154 HAŁACZKIEWICZ LENA
7 155 IRZYK BLANKA
8 156 KWASIBORSKA ZUZANNA

 

60 metrów CHŁOPCÓW DO 10 LAT

LP numer startowy nazwisko imie
1 157 ZIELIŃSKI JAKUB
2 158 GRABOWSKI TYMON
3 148 DYMEK FILIP

 

60 metrów DZIEWCZĄT powyżej 11 LAT 

LP numer startowy nazwisko imie
1 159 GOSZCZYŃSKA NADIA
2 160 KACZKOWSKA WIKTORIA

 

Biegi sprinterskie

100 metrów kobiet + mężczyzna

Miejsce Nr nazwisko imię
1 140 GIŻYŃSKA KAROLINA
2 141 ŚWITAJ ANETA
3 142 BRULIŃSKA MONIKA
4 143 KUCZMARSKA MARTA
5 144 GRABOWSKA JOANNA
6 145 ZABIELSKA BARBARA
7 139 ZABOROWSKI ŁUKASZ
8 146 HAŁACZKIEWICZ SYLWIA


100 metrów mężczyzn
 

LP numer startowy nazwisko imie
1 131 KIEŁBASA DARIUSZ
2 132 MARUSZEWSKI MARCIN
3 133 GOSZCZYŃSKI KAMIL
4 134 ORANKIEWICZ KRZYSZTOF
5 135 DURYS JAROSŁAW
6 136 LEWICKI MARCIN
7 137 PORTALSKI MAREK
8 138 ADAMSKI PRZEMYSŁAW

 

Do zobaczenia na stadionie!


 

Najbliższe starty

Nasi partnerzy

Kontakt

 

Gdzie jesteśmy

Galeria