Rekordowa 6. Płocka Szybka Trójka już za nami! 

Szósta edycja Płockiej Szybkiej Trójki okazała się być rekordową! Poziom imprezy rośnie.

Padły rekordy mitingu zarówno w kategorii mężczyzn jak też kobiet, wielu z Was poprawiło swoje "życiówki", było szybkie bieganie i wspaniała zabawa!

Od wczoraj rekordy Płockiej Szybkiej Trójki należą do osób które "wychowały się jako zawodnicy" na bieżni płockiego stadionu - Agnieszki Budek i Mariusza Giżyńskiego.

Do tego odnotowaliśmy około 30% wzrost frekwencji!

Serdecznie gratulujemy wszystkim osiągnięcia wspaniałych rezultatów i przedstawiamy oficjalne wyniki zawodów:

  WYNIKI - Kategoria generalna kobiet  
Miejsce nazwisko imię Wynik
1 BUDEK AGNIESZKA 10:35.78
2 ŚWITAJ ANETA 10:55.54
3 PAWŁOWSKA DOROTA 10:58.30

 

  WYNIKI - Kategoria generalna mężczyn  
Miejsce nazwisko imię Wynik
1 GIŻYŃSKI MARIUSZ 8:52..07
2 OCHAL PAWEŁ 9:01.64
3 MOSKAL PAWEŁ 9:19.87

 

    WYNIKI - Kategoria kobiet poniżej 35 lat  
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 18 BUDEK AGNIESZKA Kobiety do 34 lat 10:35.78
2 90 BLACHOWSKA ANNA Kobiety do 34 lat 11:13.44
3 49 ŻUCHOWSKA ANNA Kobiety do 34 lat 11:14.52
4 43 CYBULSKA ŻANETA Kobiety do 34 lat 11:26.91
5 10 KUCZMARSKA  MARTA Kobiety do 34 lat 12:50.36
6 20 MILEWSKA MARTYNA Kobiety do 34 lat 13:10.95
7 44 STANISZEWSKA MAGDALENA Kobiety do 34 lat 13:47.77
8 22 STACHERCZAK NATALIA Kobiety do 34 lat 14:29.00
9 98 KOŁOWACIK MAGDALENA Kobiety do 34 lat 15:52.81
10 16 DASZKIEWICZ MAŁGORZATA Kobiety do 34 lat DNS


 

    WYNIKI - Kategoria kobiet 35-39 lat  
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 60 ŚWITAJ ANETA Kobiety 35-39 lat 10:55.54
2 93 PAWŁOWSKA DOROTA Kobiety 35-39 lat 10:58.30
3 56 MATYSIAK ARLETA Kobiety 35-39 lat 11:51.53
4 6 GIŻYŃSKA KAROLINA Kobiety 35-39 lat 11:59.23
5 58 KAJAK AGNIESZKA Kobiety 35-39 lat 13:54.60

 

    WYNIKI - Kategoria kobiet 40-44 lata  
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 2 PACHNIEWSKA AGNIESZKA Kobiety 40-44 lata 12:36.41
2 65 BRULIŃSKA MONIKA Kobiety 40-44 lata 13:31.81
3 11 CZYŻYK MONIKA Kobiety 40-44 lata 15:08.08
4 3 DOMOSŁAWSKA DARIA Kobiety 40-44 lata 16:26.82
5 48 CELMER KATARZYNA Kobiety 40-44 lata 16:46.58
6 67 JANUSZEWSKA EWA Kobiety 40-44 lata 18:28.00

 

    WYNIKI - Kategoria kobiet 45-49 lat.  
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 71 JAROSZEWSKA MONIKA Kobiety 45-49 lat 14:02.43
2 41 BURNA IWETA Kobiety 45-49 lat 19:35.44

 

    WYNIKI - Kategoria kobiet 50-54 lat.  
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 27 AKIMOW ANNA Kobiety 50-54 lata 14:26.51
2 17 SZPERNAL BEATA Kobiety 50-54 lata DNS

 

    WYNIKI - Kategoria kobiet 55-59 lat  
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 83 WIELUŃSKA JOLANTA Kobiety 55-59 lat 16:46.93
2 89 MIKOŚ TERESA Kobiety 55-59 lat 17:57.46

 

    WYNIKI - Kategoria mężczyzn PONIŻEJ 35 lat  
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 94 MOSKAL PAWEŁ Mężczyźni < 35 lat 9:19.87
2 85 JARANOWSKI ANDRZEJ Mężczyźni < 35 lat 9:34.46
3 45 KREFT PIOTR Mężczyźni < 35 lat 9:53.36
4 112 RUCIŃSKI MICHAŁ Mężczyźni < 35 lat 10:05.44
5 82 SEBASTIANOWICZ GRZEGORZ Mężczyźni < 35 lat 10:09.11
6 68 MAĆKOWSKI MACIEJ Mężczyźni < 35 lat 10:17.05
7 53 RÓŻYCKI PAWEŁ Mężczyźni < 35 lat 10:32.31
8 46 ŻYCZIŃSKI MICHAŁ Mężczyźni < 35 lat 10:48.07
9 35 GOSZCZYŃSKI KAMIL Mężczyźni < 35 lat 10:50.52
10 38 MACHAŁA SEBASTIAN Mężczyźni < 35 lat 11:04.31
11 37 KORDULASIŃSKI JAROSŁAW Mężczyźni < 35 lat 11:10.18
12 39 MACHAŁA EMIL Mężczyźni < 35 lat 11:17.79
13 84 POGŁUD MATEUSZ Mężczyźni < 35 lat 11:21.50
14 109 ZABOROWSKI ŁUKASZ Mężczyźni < 35 lat 11:39.19
15 24 ADAMSKI PRZEMYSŁAW Mężczyźni < 35 lat 12:10.75
16 75 MARCINKOWSKI MICHAŁ Mężczyźni < 35 lat 12:11.96
17 66 SKIBIŃSKI ADAM Mężczyźni < 35 lat 12:47.47
18 91 BRZĄKALSKI ANDRZEJ Mężczyźni < 35 lat 13:27.36
19 51 KUBICKI ADAM Mężczyźni < 35 lat 15:09.25
20 106 PANKOWSKI MATEUSZ Mężczyźni < 35 lat 15:09.25

 

    WYNIKI - Kategoria mężczyzn 35-39 lat  
Miejsce Nr nazwisko imie kategoria wiekowa Wynik
1 1 GIŻYŃSKI MARIUSZ Mężczyźni 35-39 lat 8:52.07
2 107 OCHAL PAWEŁ Mężczyźni 35-39 lat 9:01.64
3 31 KAMIŃSKI ARTUR Mężczyźni 35-39 lat 9:32.15
4 62 WITKOWSKI PAWEŁ Mężczyźni 35-39 lat 9:53.06
5 30 JAGUSIAK MACIEJ Mężczyźni 35-39 lat 10:06.66
6 102 STANKOWSKI RAFAŁ Mężczyźni 35-39 lat 10:13.95
7 52 KAWECZYŃSKI KRZYSZTOF Mężczyźni 35-39 lat 10:15.04
8 100 STAŃCZAK MARCIN Mężczyźni 35-39 lat 10:18.33
9 23 CYPARSKI MARCIN Mężczyźni 35-39 lat 11:05.23
10 33 WROŃSKI TOMASZ Mężczyźni 35-39 lat 11:08.62
11 26 CELMER MARCIN Mężczyźni 35-39 lat 11:49.29
12 50 STAWSKI PAWEŁ Mężczyźni 35-39 lat 12:23.08
13 110 ROSZAK SYLWESTER Mężczyźni 35-39 lat 12:53.39
14 81 ADAMCZYK MAREK Mężczyźni 35-39 lat 13:08.21
15 42 IRZYK PIOTR Mężczyźni 35-39 lat 13:38.39
16 12 PIASKOWSKI RAFAŁ Mężczyźni 35-39 lat 14.15.03
17 78 WAJSZCZAK TOMASZ Mężczyźni 35-39 lat 14:22.20
18 8 PAJĄK  ŁUKASZ Mężczyźni 35-39 lat 14:31.02
19 104 PŁACZKIEWICZ ROBERT Mężczyźni 35-39 lat DNS

 

    WYNIKI - Kategoria mężczyzn 40-44 lat  
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 4 GIŻYŃSKI PRZEMYSŁAW Mężczyźni 40-44 lat 09:53.40
2 92 PAWŁOWSKI MARIUSZ Mężczyźni 40-44 lat 10:05.47
3 47 TRONIARZ PAWEŁ Mężczyźni 40-44 lat 11:02.54
4 15 WIŚNIEWSKI ROBERT Mężczyźni 40-44 lat 11:17.37
5 25 KARASZEWSKI MAREK Mężczyźni 40-44 lat 11:20.13
6 57 KOWALCZYK MARCIN Mężczyźni 40-44 lat 11:31.15
7 13 RZEPECKI  DOMINIK Mężczyźni 40-44 lat 11:43.00
8 7 CYTACKI DAWID Mężczyźni 40-44 lat 12:12.07
9 69 KOZŁOWSKI RAFAŁ Mężczyźni 40-44 lat 12:38.58
12 108 KREŃSKI TOMASZ Mężczyźni 40-44 lat 13:08.04
13 97 TWARDOWSKI PIOTR Mężczyźni 40-44 lat 13:45.55
14 74 CIESIELSKI  MARCIN Mężczyźni 40-44 lat DNS

 

    WYNIKI - Kategoria mężczyzn 45-49 lat  
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 59 JARONI HUBERT Mężczyźni 45-49 lat 10:58.47
2 32 ULEWICZ ARNOLD Mężczyźni 45-49 lat 11:59.08
3 29 CZWARTEK PIOTR Mężczyźni 45-49 lat 14:52.44

 

    WYNIKI - Kategoria mężczyzn 50-54 lat  
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 5 MALINOWSKI PIOTR Mężczyźni 50-54 lat 10:33.91
2 64 PATALON ADAM Mężczyźni 50-54 lat 10:39.34
3 80 STEĆ STANISŁAW Mężczyźni 50-54 lat 10:51.03
4 103 KOZICZ LESZEK Mężczyźni 50-54 lat 11:18.76
5 87 ŁOMICKI DARIUSZ Mężczyźni 50-54 lat 11:24.56
6 86 SZYMAŃSKI ROBERT Mężczyźni 50-54 lat 11:29.89
7 70 PŁOSKOŃSKI PIOTR Mężczyźni 50-54 lat 11:55.77
8 61 TYC BOGUSŁAW Mężczyźni 50-54 lat 12:05.17
9 9 KOWALCZYK WITOLD Mężczyźni 50-54 lat 12:54.59
10 88 MIKOŚ ROMAN Mężczyźni 50-54 lat 16:34.81
11 55 MARTYNOWSKI WITOLD Mężczyźni 50-54 lat DNS
12 105 PANKOWSKI  ANDRZEJ Mężczyźni 50-54 lat DNS

 

    WYNIKI - Kategoria mężczyzn 55-59 lat  
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 28 WIĘCKOWSKI WOJCIECH Mężczyźni 55-59 lat 11:38.95
2 54 RUTKOWSKI SŁAWOMIR Mężczyźni 55-59 lat 12:08.78
3 14 ANDRZEJCZYK  RYSZARD Mężczyźni 55-59 lat 13:07.29
4 79 BARTCZAK JANUSZ Mężczyźni 55-59 lat 13:29.99
5 76 STEFAŃSKI DARIUSZ Mężczyźni 55-59 lat 14:18.96

 

    WYNIKI - Kategoria mężczyzn 60-64 lat  
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 111 LASOTA SŁAWOMIR Mężczyźni 60-64 lat 12:11.61
2 77 MAKOWSKI BOGDAN Mężczyźni 60-64 lat 14:09.45

 

    WYNIKI - Kategoria mężczyzn 65-69 lat  
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 63 STAŃCZAK EDMUND Mężczyźni 65-69 lat 12:44.83
2 99 PIEKUT STEFAN Mężczyźni 65-69 lat 13:01.01
3 19 PANKOWSKI ZBIGNIEW Mężczyźni 65-69 lat 13:20.85

 

    WYNIKI - Kategoria mężczyzn 70-74 lat  
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 73 MICHALAK  JERZY Mężczyźni 70-74 lat 16:20.05
2 40 BORKOWSKI  JAN Mężczyźni 70-74 lat DNS

 

    WYNIKI - Kategoria mężczyzn 75-79 lat  
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 101 LIBAN ZYGFRYD Mężczyźni 75-79 lat 13:48.96
2 72 SOWIŃSKI EDMUND Mężczyźni 75-79 lat 15:36.44
3 95 SZYMAŃSKI JERZY Mężczyźni 75-79 lat 17:27.62
4 34 JEZIÓRSKI ZBIGNIEW Mężczyźni 75-79 lat DNS

 

    WYNIKI - Kategoria mężczyzn 80+ lat.  
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 96 KARDASZ WIKTOR Mężczyźni 80+ lat 21:38.60

 

 

    100 metrów kobiet  
Miejsce Nr nazwisko imię Wynik
1 127 KRZYWDZIŃSKA AGATA 13,38
2 125 BRULIŃSKA MONIKA 15,19
3 134 KWASEK ALEKSANDRA 15,77
4 122 PAJĄK DAGMARA 18,42
5 126 GRABOWSKA JOANNA DNS

 

    100 metrów mężczyzn  
Miejsce Nr nazwisko imię Wynik
1 132 GOSZCZYŃSKI KAMIL 12,87
2 135 ZABOROWSKI ŁUKASZ 12,98
3 123 JARONI HUBERT 13,00
4 128 AMBROZIK ŁUKASZ 13,07
5 131 ADAMSKI PRZEMYSŁAW 13,41
6 124 LIPCZYŃSKI TOMASZ 14,25
7 133 DEGNA DAMIAN 14,26
8 129 ADAMCZYK  MAREK 14,38
9 121 STAWSKI PAWEŁ 14,46
10 130 MALINOWSKI PIOTR 14,94

 

    400 metrów kobiet  
Miejsce Nr nazwisko imię Wynik
1 141 ŚWITAJ ANETA 1:10.79
2 146 KWASEK ALEKSANDRA 1:13.27
3 144 BRULIŃSKA MONIKA 1:17.83

 

    400 metrów mężczyzn  
Miejsce Nr nazwisko imię Wynik
1 147 AMBROZIK ŁUKASZ 0:57.85
2 145 PACZKOWSKI OSKAR 0:59.79
3 143 WITKOWSKI PAWEŁ 1:01.98
4 149 MACHAŁA SEBASTIAN 1:02.97
5 148 STAŃCZAK MARCIN 1:03.66
6 150 MACHAŁA EMIL 1:09.28
7 142 TYC BOGUSŁAW 1:10.82

 

SZTAFETY DOWOLNE
NAZWA Wynik Miejsce
TEAM OCHAL 4:12.11 1
KURZĘTNIK BIEGA 4:13.51 2
ACTIVE RUNNERS PŁOCK 4:16.67 3
MUKS PŁOCK 4:19.20 4

  

SZTAFETY MIX
NAZWA Wynik Miejsce
BIEGAJ Z DYMKIEM 4:27.16 1
TKKF Płock 4:36.88 2
Więckowski Team 4:43.04 3
TKKF Płock 2 5:01.99 4

 

Serdecznie gratulujemy!


 
 

 

Najbliższe starty

Nasi partnerzy

Kontakt

 

Gdzie jesteśmy

Galeria