Przedstawiamy ostateczny harmonogram 6. Płockiej Szybkiej Trójki oraz wstępne składy poszczególnych serii. 

Przydział do poszczególnych serii prowadzony jest na podstawie kategorii wiekowych. Ze względów bezpieczeństwa i komfortu szybkiego biegania zwiększyliśmy ilość serii biegów na 3000 metrów z 6 na 7.

Przypominamy, że zgodnie z zasadami PZLAM o przydziale do kategorii wiekowej decyduje dokładna data urodzenia a nie rocznik.

Składy ulegną jeszcze rozszerzeniu o osoby, które zapiszą się do udziału w biegach w dniu imprezy. Do wypełnienia limitu 120 osób brakuje 16 zawodników.

  • 13:00  otwarcie biura zawodów
  • 14:00  start biegu dla dzieci - dziewczynki na dystansie 60 metrów
  • 14:10  start biegu dla dzieci - chłopcy na dystansie 60 metrów
  • 14:20  dekoracja biegów dla dzieci 
  • 14:45  uroczyste otwarcie Mistrzostw
  • 15:00  start I serii biegu na dystansie 3000 m;
  • 15:20  start II serii biegu na dystansie 3000 m;
  • 15:50  start III serii biegu na dystansie 3000 m;
  • 16:10  start IV serii biegu na dystansie 3000 m;
  • 16:30  start V serii biegu na dystansie 3000 m;
  • 16:50  start VI serii biegu na dystansie 3000 m;
  • 17:10  start VII serii biegu na dystansie 3000 m;
  • 17:30  start biegu na dystansie 400 m - kobiety;
  • 17:40  start biegu na dystansie 400 m - mężczyźni ;
  • 17:50  start biegu na dystansie 100 m - kobiety;
  • 18:00  start biegu na dystansie 100 m - mężczyźni;
  • 18:15  odprawa sztafet 4x400m;
  • 18:20  start sztafet mieszanych 4x400m;
  • 18:35  start sztafet dowolnych 4x400m;
  • 19:30  wręczenie medali i uroczyste zakończenie imprezy

SERIA 1

LP numer startowy nazwisko imie kategoria wiekowa
1 4 GIŻYŃSKI PRZEMYSŁAW Mężczyźni 40-44 lat
2 7 CYTACKI DAWID Mężczyźni 40-44 lat
3 13 RZEPECKI  DOMINIK Mężczyźni 40-44 lat
4 15 WIŚNIEWSKI ROBERT Mężczyźni 40-44 lat
5 25 KARASZEWSKI MAREK Mężczyźni 40-44 lat
6 47 TRONIARZ PAWEŁ Mężczyźni 40-44 lat
7 57 KOWALCZYK MARCIN Mężczyźni 40-44 lat
8 69 KOZŁOWSKI RAFAŁ Mężczyźni 40-44 lat
9 74 CIESIELSKI  MARCIN Mężczyźni 40-44 lat
10 97 TWARDOWSKI PIOTR Mężczyźni 40-44 lat
11 92 PAWŁOWSKI MARIUSZ Mężczyźni 40-44 lat
12 23 CYPARSKI  MARCIN Mężczyźni 35-39 lat
13 36 WIŚNIEWSKI RADOSŁAW Mężczyźni 35-39 lat
14 29 CZWARTEK PIOTR Mężczyźni 45-49 lat
15 32 ULEWICZ ARNOLD Mężczyźni 45-49 lat
16 59 JARONI HUBERT Mężczyźni 45-49 lat
17 21 ZYCH MAREK Mężczyźni 34- lat
18 108 KREŃSKI TOMASZ Mężczyźni 40-44 lat

 

SERIA 2

LP numer startowy nazwisko imie kategoria wiekowa
1 77 MAKOWSKI BOGDAN Mężczyźni 60-64 lat
2 19 PANKOWSKI ZBIGNIEW Mężczyźni 65-69 lat
3 63 STAŃCZAK EDMUND Mężczyźni 65-69 lat
4 99 PIEKUT STEFAN Mężczyźni 65-69 lat
5 40 BORKOWSKI JAN Mężczyźni 70-74 lat
6 73 MICHALAK  JERZY Mężczyźni 70-74 lat
7 34 JEZIÓRSKI ZBIGNIEW Mężczyźni 75-79 lat
8 72 SOWIŃSKI EDMUND Mężczyźni 75-79 lat
9 95 SZYMAŃSKI JERZY Mężczyźni 75-79 lat
10 101 LIBAN ZYGFRYD Mężczyźni 75-79 lat
11 96 KARDASZ WIKTOR Mężczyźni 80+ lat
12 83 WIELUŃSKA JOLANTA Kobiety 55-59 lat
13 89 MIKOŚ TERESA Kobiety 55-59 lat
14 17 SZPERNAL BEATA Kobiety 50-54 lata
15 27 AKIMOW ANNA Kobiety 50-54 lata
16 41 BURNA IWETA Kobiety 45-49 lat
17 71 JAROSZEWSKA MONIKA Kobiety 45-49 lat

 

SERIA 3

LP numer startowy nazwisko imię kategoria wiekowa
1 18 BUDEK AGNIESZKA Kobiety do 34 lat
2 49 ŻUCHOWSKA ANNA Kobiety do 34 lat
3 16 DASZKIEWICZ MAŁGORZATA Kobiety do 34 lat
4 43 CYBULSKA ŻANETA Kobiety do 34 lat
5 10 KUCZMARSKA  MARTA Kobiety do 34 lat
6 20 MILEWSKA MARTYNA Kobiety do 34 lat
7 22 STACHERCZAK NATALIA Kobiety do 34 lat
8 44 STANISZEWSKA MAGDALENA Kobiety do 34 lat
9 90 BŁACHOWSKA ANNA Kobiety do 34 lat
10 98 KOŁOWACIK MAGDALENA Kobiety do 34 lat
11 6 GIŻYŃSKA KAROLINA Kobiety 35-39 lat
12 56 MATYSIAK ARLETA Kobiety 35-39 lat
13 58 KAJAK AGNIESZKA Kobiety 35-39 lat
14 60 ŚWITAJ ANETA Kobiety 35-39 lat
15 93 PAWŁOWSKA DOROTA Kobiety 35-39 lat

 

SERIA 4

LP numer startowy nazwisko imie kategoria wiekowa
1 5 MALINOWSKI PIOTR Mężczyźni 50-54 lat
2 87 ŁOMICKI DARIUSZ Mężczyźni 50-54 lat
3 70 PŁOSKOŃSKI PIOTR Mężczyźni 50-54 lat
4 55 MARTYNOWSKI WITOLD Mężczyźni 50-54 lat
5 61 TYC BOGUSŁAW Mężczyźni 50-54 lat
6 9 KOWALCZYK WITOLD Mężczyźni 50-54 lat
7 86 SZYMAŃSKI ROBERT Mężczyźni 50-54 lat
8 64 PATALON ADAM Mężczyźni 50-54 lat
9 80 STEĆ STANISŁAW Mężczyźni 50-54 lat
10 88 MIKOŚ ROMAN Mężczyźni 50-54 lat
11 103 KOZICZ LESZEK Mężczyźni 50-54 lat
12 105 PANKOWSKI  ANDRZEJ Mężczyźni 50-54 lat
13 109 ZABOROWSKI ŁUKASZ Mężczyźni 34- lat

 

SERIA 5

LP numer startowy nazwisko imie kategoria wiekowa
1 24 ADAMSKI PRZEMYSŁAW Mężczyźni poniżej 35 lat
2 35 GOSZCZYŃSKI KAMIL Mężczyźni poniżej 35 lat
3 37 KORDULASIŃSKI JAROSŁAW Mężczyźni poniżej 35 lat
4 45 KREFT PIOTR Mężczyźni poniżej 35 lat
5 38 MACHAŁA SEBASTIAN Mężczyźni poniżej 35 lat
6 39 MACHAŁA EMIL Mężczyźni poniżej 35 lat
7 46 ŻYCZIŃSKI MICHAŁ Mężczyźni poniżej 35 lat
8 51 KUBICKI ADAM Mężczyźni poniżej 35 lat
9 53 RÓŻYCKI PAWEŁ Mężczyźni poniżej 35 lat
10 66 SKIBIŃSKI ADAM Mężczyźni poniżej 35 lat
11 68 MAĆKOWSKI MACIEJ Mężczyźni poniżej 35 lat
12 75 MARCINKOWSKI MICHAŁ Mężczyźni poniżej 35 lat
13 82 SEBASTIANOWICZ GRZEGORZ Mężczyźni poniżej 35 lat
14 84 POGŁUD MATEUSZ Mężczyźni poniżej 35 lat
15 85 JARANOWSKI ANDRZEJ Mężczyźni poniżej 35 lat
16 91 BRZĄKALSKI ANDRZEJ Mężczyźni poniżej 35 lat
17 94 MOSKAL PAWEŁ Mężczyźni poniżej 35 lat
18 106 PANKOWSKI MATEUSZ Mężczyźni poniżej 35 lat

 

SERIA 6

LP numer startowy nazwisko imie kategoria wiekowa
1 2 PACHNIEWSKA AGNIESZKA Kobiety 40-44 lata
2 3 DOMOSŁAWSKA DARIA Kobiety 40-44 lata
3 11 CZYŻYK MONIKA Kobiety 40-44 lata
4 48 CELMER KATARZYNA Kobiety 40-44 lata
5 65 BRULIŃSKA MONIKA Kobiety 40-44 lata
6 67 JANUSZEWSKA EWA Kobiety 40-44 lata
7 14 ANDRZEJCZYK  RYSZARD Mężczyźni 55-59 lat
8 28 WIĘCKOWSKI WOJCIECH Mężczyźni 55-59 lat
9 54 RUTKOWSKI SŁAWOMIR Mężczyźni 55-59 lat
10 76 STEFAŃSKI DARIUSZ Mężczyźni 55-59 lat
11 79 BARTCZAK JANUSZ Mężczyźni 55-59 lat

 

SERIA 7

LP numer startowy nazwisko imie kategoria wiekowa
1 1 GIŻYŃSKI MARIUSZ Mężczyźni 35-39 lat
2 8 PAJĄK  ŁUKASZ Mężczyźni 35-39 lat
3 12 PIASKOWSKI RAFAŁ Mężczyźni 35-39 lat
4 26 CELMER MARCIN Mężczyźni 35-39 lat
5 30 JAGUSIAK MACIEJ Mężczyźni 35-39 lat
6 31 KAMIŃSKI ARTUR Mężczyźni 35-39 lat
7 33 WROŃSKI TOMASZ Mężczyźni 35-39 lat
8 42 IRZYK PIOTR Mężczyźni 35-39 lat
9 50 STAWSKI PAWEŁ Mężczyźni 35-39 lat
10 52 KAWECZYŃSKI KRZYSZTOF Mężczyźni 35-39 lat
11 62 WITKOWSKI PAWEŁ Mężczyźni 35-39 lat
12 78 WAJSZCZAK TOMASZ Mężczyźni 35-39 lat
13 81 ADAMCZYK MAREK Mężczyźni 35-39 lat
14 100 STAŃCZAK MARCIN Mężczyźni 35-39 lat
15 102 STANKOWSKI RAFAŁ Mężczyźni 35-39 lat
16 104 PŁACZKIEWICZ ROBERT Mężczyźni 35-39 lat
17 107 OCHAL PAWEŁ Mężczyźni 35-39 lat
18 110 ROSZAK SYLWESTER Mężczyźni 35-39 lat

 

 SPRINT 400 metrów KOBIET

LP numer startowy nazwisko imie
1  141 ŚWITAJ ANETA
2  144 BRULIŃSKA MONIKA
3  146 KWASEK ALEKSANDRA

 

 SPRINT 400 metrów MĘŻCZYZN

LP numer startowy nazwisko imie
1 142 TYC BOGUSŁAW
2 143 WITKOWSKI PAWEŁ
3 145 PACZKOWSKI OSKAR
4 147 AMBROZIK ŁUKASZ
5 148 STAŃCZAK MARCIN

 

SPRINT 100 metrów KOBIET

LP numer startowy nazwisko imie
1 122 PAJĄK DAGMARA
2 125 BRULIŃSKA MONIKA
3 126 GRABOWSKA JOANNA
4 127 KRZYWDZIŃSKA AGATA

 

SPRINT 100 metrów MĘŻCZYZN

LP numer startowy nazwisko imie
1 121 STAWSKI PAWEŁ
2 123 JARONI HUBERT
3 124 LIPCZYŃSKI TOMASZ
4 128 AMBROZIK ŁUKASZ
5 129 ADAMCZYK  MAREK

 

Do zobaczenia na stadionie!

 

Najbliższe starty

Nasi partnerzy

Kontakt

 

Gdzie jesteśmy

Galeria