Kolejna edycja Płockiej Szybkiej Trójki już za nami! 

Piąta edycja Płockiej Szybkiej Trójki okazała się być rekordową!. Tak można określić wczorajsze zmagania sportowców na obiekcie Stadionu Miejskiego im Bernarda Szymańskiego w Płocku. Padł rekord frekwencji a także fantastyczny rekord mitingu w kategorii kobiet! Poziom naszej imprezy zdecydowanie wzrasta.

Wśród mężczyzn najszybszy był w tym roku Radosław Maluchnik, natomiast wśród kobiet tryumfowała Mariola Sudzińska, która dzięki swemu rewelacyjnemu wynikowi została najlepszą zawodniczką mitingu.

    WYNIKI - OPEN kobiet  
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 55 SUDZIŃSKA MARIOLA Kobiety 40-44 lat 10:39.82
2 1 BUDEK AGNIESZKA Kobiety do 34 lat 10:54.80
3 46 ŚWITAJ ANETA Kobiety 35-39 lat 11:21.44

 

    WYNIKI - OPEN MĘŻCZYZN  
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 53 MALUCHNIK RADOSŁAW Mężczyźni 40-44 lat 9:35.85
2 85 OBARA PRZEMYSŁAW Mężczyźni poniżej 35 lat 9:36.63
3 2 CEZARY MYSERA Mężczyźni poniżej 35 lat 9:45.20

 

    WYNIKI - Kategoria kobiet poniżej 35 lat  
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 1 BUDEK AGNIESZKA Kobiety do 34 lat 10:54.80
2 7 ŻUCHOWSKA ANNA Kobiety do 34 lat 11:32.53
3 6 TURALSKA ANETA Kobiety do 34 lat 11:40.55
4 71 CYBULSKA ŻANETA Kobiety do 34 lat 12:25.39
5 22 KĘPCZYŃSKA EWA Kobiety do 34 lat 13:13.24
6 43 SARNOWSKA KATARZYNA Kobiety do 34 lat 14:31.02
7 36 ZMYSŁOWSKA MARTYNA Kobiety do 34 lat 15:21.45
8 94 KUCZMARSKA  MARTA Kobiety do 34 lat 15:29.22

  

    WYNIKI - Kategoria kobiet 35-39 lat  
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 46 ŚWITAJ ANETA Kobiety 35-39 lat 11:21.44
2 4 GIŻYŃSKA KAROLINA Kobiety 35-39 lat 12:51.16
3 35 KAJAK AGNIESZKA Kobiety 35-39 lat 13:59.57

 

    WYNIKI - Kategoria kobiet 40-44 lat  
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 55 SUDZIŃSKA MARIOLA Kobiety 40-44 lat 10:39.82
2 8 PACHNIEWSKA AGNIESZKA Kobiety 40-44 lat 12:20.55
3 19 BRULIŃSKA MONIKA Kobiety 40-44 lat 13:48.59
4 30 CZYŻYK MONIKA Kobiety 40-44 lat 14:51.54

 

    WYNIKI - Kategoria kobiet 45-49 lat  
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 88 BURŻACKA-TYC AGNIESZKA Kobiety 45-49 lat 14:49.14
2 84 ŁĘCKA AGATA Kobiety 45-49 lat 19:01.99

 

    WYNIKI - Kategoria kobiet 50-54 lat.  
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
2 44 CHĄDZYŃSKA ZOFIA Kobiety 50-54 lata 13:42.64
3 15 AKIMOW ANNA Kobiety 50-54 lata 14:21.20
1 39 STELMASZEWSKA RENATA Kobiety 50-54 lata 14:47.51
4 93 SZPERNAL BEATA Kobiety 50-54 lata 16:15.79

 

    WYNIKI - Kategoria kobiet 55-59 lat  
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 47 WIELUŃSKA JOLANTA Kobiety 55-59 lat 16:03.65

 

    WYNIKI - Kategoria kobiet 65-69 lat.  
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 40 CHOJNACKA KRYSTYNA Kobiety 65-69 lat 15:52.72

 

    WYNIKI - Kategoria mężczyzn PONIŻEJ 35 lat  
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 85 OBARA PRZEMYSŁAW Mężczyźni poniżej 35 lat 9:36.63
2 2 MYSERA CEZARY Mężczyźni poniżej 35 lat 9:45.20
3 65 RUCIŃSKI MICHAŁ Mężczyźni poniżej 35 lat 10:03.25
4 61 KREFT PIOTR Mężczyźni poniżej 35 lat 10:17.54
5 73 CHĘTKA KRZYSZTOF Mężczyźni poniżej 35 lat 10:18.69
6 37 MRÓWKA MICHAŁ Mężczyźni poniżej 35 lat 10:20.93
7 80 WASZAK SEBASTIAN Mężczyźni poniżej 35 lat 10:21.41
8 79 GÓRSKI KRYSTIAN Mężczyźni poniżej 35 lat 10:27.06
9 34 GAUL PAWEŁ Mężczyźni poniżej 35 lat 10:28.35
10 64 BANDOSZ ROBERT Mężczyźni poniżej 35 lat 10:36.06
11 83 WASZAK MARIUSZ Mężczyźni poniżej 35 lat 10:41.40
12 72 KWASIBORSKI PATRYK Mężczyźni poniżej 35 lat 10:42.66
13 45 WRÓBEL MARCIN Mężczyźni poniżej 35 lat 11:04.70
14 29 GOSZCZYŃSKI KAMIL Mężczyźni poniżej 35 lat 11:18.13
15 20 BUCHOLC ŁUKASZ Mężczyźni poniżej 35 lat 11:45.13
16 76 SZCZYGIELSKI MARIUSZ Mężczyźni poniżej 35 lat 12:14.87
17 25 DEGNER DAMIAN Mężczyźni poniżej 35 lat 12:28.34
18 33 KUĆ RAFAŁ Mężczyźni poniżej 35 lat 12:31.08
19 70 MARCINKOWSKI MICHAŁ Mężczyźni poniżej 35 lat 12:58.33
20 82 TYSZKIEWICZ TOMASZ Mężczyźni poniżej 35 lat 13:05.81
21 81 WUJCIKOWSKI MICHAŁ Mężczyźni poniżej 35 lat 13:23.33
22 26 ZABOROWSKI ŁUKASZ Mężczyźni poniżej 35 lat 13:53.42
23 67 ADAMCZYK MAREK Mężczyźni poniżej 35 lat 14:00.79

 

    WYNIKI - Kategoria mężczyzn 35-39 lat  
Miejsce Nr nazwisko imie kategoria wiekowa Wynik
1 3 JAGUSIAK MACIEJ Mężczyźni 35-39 lat 9:51.45
2 13 GIŻYŃSKI PRZEMYSŁAW Mężczyźni 35-39 lat 10:01.83
3 23 STAŃCZAK MARCIN Mężczyźni 35-39 lat 10:11.31
4 24 WROŃSKI TOMASZ Mężczyźni 35-39 lat 10:32.06
5 63 RZEPECKI DOMINIK Mężczyźni 35-39 lat 10:35.95
6 69 CYPARSKI MARCIN Mężczyźni 35-39 lat 10:36.28
7 32 RÓŻAŃSKI MICHAŁ Mężczyźni 35-39 lat 10:59.36
8 17 STAWSKI PAWEŁ Mężczyźni 35-39 lat 12:05.88
9 66 MATACZ JAROSŁAW Mężczyźni 35-39 lat 12:06.16
10 48 WIŚNIEWSKI RADOSŁAW Mężczyźni 35-39 lat 12:18.40
11 27 CHODOROWSKI KRZYSZTOF Mężczyźni 35-39 lat 12:43.67
12 52 PAWELEC ROBERT Mężczyźni 35-39 lat 14:12.80
13 78 SZCZYGIELSKI ADAM Mężczyźni 35-39 lat 14:29.26

 

    WYNIKI - Kategoria mężczyzn 40-44 lat  
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 53 MALUCHNIK RADOSŁAW Mężczyźni 40-44 lat 9:35.85
2 5 KUJAWA KRZYSZTOF Mężczyźni 40-44 lat 10:09.73
3 62 DUCZYŃSKI MACIEJ Mężczyźni 40-44 lat 10:18.15
4 91 WILK DARIUSZ Mężczyźni 40-44 lat 10:40.80
5 68 MAJEWSKI KRZYSZTOF Mężczyźni 40-44 lat 10:54.87
6 58 DURYS RADOSŁAW Mężczyźni 40-44 lat 10:55.69
7 41 CIESIELSKI MARCIN Mężczyźni 40-44 lat 11:16.78
8 57 KARASZEWSKI MAREK Mężczyźni 40-44 lat 12:01.07
9 75 KANIA IGOR Mężczyźni 40-44 lat 12:28.89
10 77 CZAJKOWSKI PRZEMYSŁAW Mężczyźni 40-44 lat 13:06.28
11 18 WIŚNIEWSKI ROBERT Mężczyźni 40-44 lat DNS

 

    WYNIKI - Kategoria mężczyzn 45-49 lat  
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 12 KIEŁBASA DARIUSZ Mężczyźni 45-49 lat 10:58.71
2 9 BRZEZIŃSKI ANDRZEJ Mężczyźni 45-49 lat 11:00.12
3 95 ULEWICZ ARNOLD Mężczyźni 45-49 lat 11:55.25
4 51 CZWARTEK PIOTR Mężczyźni 45-49 lat 12:36.42

 

    WYNIKI - Kategoria mężczyzn 50-54 lat  
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 54 MALINOWSKI PIOTR Mężczyźni 50-54 lat 10:45.43
2 28 ŁOMICKI DARIUSZ Mężczyźni 50-54 lat 11:37.04
3 87 PŁOSKOŃSKI PIOTR Mężczyźni 50-54 lat 11:47.12
4 42 KAŁACH JERZY Mężczyźni 50-54 lat 11:57.82
5 10 TYC BOGUSŁAW Mężczyźni 50-54 lat 12:01.44
6 38 KOWALCZYK WITOLD Mężczyźni 50-54 lat 12:15.34
7 16 SZULBORSKI DARIUSZ Mężczyźni 50-54 lat 13:23.79
8 49 STELMASZEWSKI TOMASZ Mężczyźni 50-54 lat 13:30.89
9 21 OSTROWSKI DARIUSZ Mężczyźni 50-54 lat 14:44.38

 

    WYNIKI - Kategoria mężczyzn 55-59 lat  
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 86 WOŹNIAK MAREK Mężczyźni 55-59 lat 12:42.72
2 108 BARTCZAK JANUSZ Mężczyźni 55-59 lat 13:16.30
3 59 DZIARNOWSKI WŁODZIMIERZ Mężczyźni 55-59 lat 13:34.21

 

    WYNIKI - Kategoria mężczyzn 60-64 lat  
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 92 DYMEK STANISŁAW Mężczyźni 60-64 lat 13:26.60
2 50 MAKOWSKI BOGDAN Mężczyźni 60-64 lat 13:48.83

 

    WYNIKI - Kategoria mężczyzn 65-69 lat  
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 14 STAŃCZAK EDMUND Mężczyźni 65-69 lat 12:27.62
2 89 ZDUNIAK WIKTOR Mężczyźni 65-69 lat 13:29.89
3 56 PANKOWSKI ZBIGNIEW Mężczyźni 65-69 lat 13:30.50
4 60 PIEKUT STEFAN Mężczyźni 65-69 lat DNS

 

    WYNIKI - Kategoria mężczyzn 70-74 lat  
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 74 MACOCH ZBIGNIEW Mężczyźni 70-74 lat 12:55.19

 

    WYNIKI - Kategoria mężczyzn 75-79 lat  
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 11 SOWIŃSKI EDMUND Mężczyźni 75-79 lat 14:55.35
2 90 JEZIÓRSKI ZBIGNIEW Mężczyźni 75-79 lat 19:34.66

 

    WYNIKI - Kategoria mężczyzn 80+ lat.  
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 31 URTNOWSKI HENRYK Mężczyźni 80+ lat 14:02.19

 

Sprint 100 metrów kobiet
LP nazwisko imie Wynik Miejsce
1 BRULIŃSKA MONIKA 14,21 1
2 SARNOWSKA KATARZYNA 14,68 2

 

Sprint 100 metrów mężczyzn
LP nazwisko imie Wynik Miejsce
1 Giżyński Przemysław 13,81 1
2 KIEŁBASA DARIUSZ 13,86 2
3 LIPCZYŃSKI TOMASZ 13,99 3
4 BARTCZAK JANUSZ 14,33 4

 

SZTAFETY
NAZWA Wynik Miejsce
ACTIVE RUNNERS PŁOCK 4:11.62 1
MIKMAKOWIE 4:17.51 2
BIEGAJ Z DYMKIEM 4:19.11 3
ACTIVE RUNNERS PŁOCK 2 4:33.91 4
Wzgórze Tumskie 4:36.21 5
TKKF Płock 4:44.95 6
Biegam Płock Team 4:56.12 7
TKKF Płock 2 5:02.66 8

 

Bieg dzieci na dystansie 60 metrów - dziewczynki
nazwisko imie Miejsce
Cyparska Amelia 1
Czyżyk  Amelia 2
Adamkiewicz Lena 3
Giżyńska Aleksandra 4
Sabalska Aleksandra 5
Giżyńska Julia 6
Woźniak Patrycja 7
Wiśniewska Agata 8

 

Bieg dzieci na dystansie 60 metrów - chłopcy
nazwisko imie Miejsce
Jarecki-Pawlikowski Tymon 1
Cyparski Marcel 2
Wiśniewski Oskar 3
Waszak Igor 4
Górecki Antoni 5
Jarecki-Pawlikowski Gustaw 6
Wiśniewski Oliwier 7
Adamczyk Mikołaj 8

 

Serdecznie gratulujemy!


 
 

 

Najbliższe starty

Nasi partnerzy

Kontakt

 

Gdzie jesteśmy

Galeria