Przedstawiamy ostateczny harmonogram V Płockiej Szybkiej Trójki oraz wstępne składy poszczególnych serii. 

Przydział do poszczególnych serii prowadzony jest na podstawie kategorii wiekowych. Składy ulegną jeszcze rozszerzeniu o osoby, które zapiszą się do udziału w biegach w dniu imprezy.

  • 13:00  otwarcie biura zawodów
  • 14:00  start biegu dla dzieci - dziewczynki na dystansie 60 metrów
  • 14:15  start biegu dla dzieci - chłopcy na dystansie 60 metrów
  • 14:30  uroczyste otwarcie Mistrzostw
  • 14:45  dekoracja biegów dla dzieci (6 pierwszych dziewcząt i 6 pierwszych chłopców)
  • 15:10  start I serii biegu na dystansie 3000 m;
  • 15:30  start II serii biegu na dystansie 3000 m;
  • 15:50  start III serii biegu na dystansie 3000 m;
  • 16:20  start IV serii biegu na dystansie 3000 m;
  • 16:50  start V serii biegu na dystansie 3000 m;
  • 17:10  start VI serii biegu na dystansie 3000 m;
  • 17:40  start biegu na dystansie 100 m - kobiety;
  • 18:00  start biegu na dystansie 100 m - mężczyźni;
  • 18:30  start sztafet 4x400m;
  • 19:15  wręczenie medali i uroczyste zakończenie imprezy

SERIA 1

LP numer startowy nazwisko imie kategoria wiekowa
1 2 CEZARY MYSERA Mężczyźni poniżej 35 lat
2 20 BUCHOLC ŁUKASZ Mężczyźni poniżej 35 lat
3 25 DEGNER DAMIAN Mężczyźni poniżej 35 lat
4 26 ZABOROWSKI ŁUKASZ Mężczyźni poniżej 35 lat
5 29 GOSZCZYŃSKI KAMIL Mężczyźni poniżej 35 lat
6 33 KUĆ RAFAŁ Mężczyźni poniżej 35 lat
7 34 GAUL PAWEŁ Mężczyźni poniżej 35 lat
8 37 MRÓWKA MICHAŁ Mężczyźni poniżej 35 lat
9 45 WRÓBEL MARCIN Mężczyźni poniżej 35 lat
10 61 KREFT PIOTR Mężczyźni poniżej 35 lat
11 64 BANDOSZ ROBERT Mężczyźni poniżej 35 lat
12 65 RUCIŃSKI MICHAŁ Mężczyźni poniżej 35 lat
13 67 ADAMCZYK MAREK Mężczyźni poniżej 35 lat
14 72 KWASIBORSKI PATRYK Mężczyźni poniżej 35 lat

 

SERIA 2

LP numer startowy nazwisko imie kategoria wiekowa
1 3 JAGUSIAK MACIEJ Mężczyźni 35-39 lat
2 13 GIŻYŃSKI PRZEMYSŁAW Mężczyźni 35-39 lat
3 17 STAWSKI PAWEŁ Mężczyźni 35-39 lat
4 23 STAŃCZAK MARCIN Mężczyźni 35-39 lat
5 24 WROŃSKI TOMASZ Mężczyźni 35-39 lat
6 27 CHODOROWSKI KRZYSZTOF Mężczyźni 35-39 lat
7 32 RÓŻAŃSKI MICHAŁ Mężczyźni 35-39 lat
8 48 WIŚNEWSKI RADOSŁAW Mężczyźni 35-39 lat
9 52 PAWELEC ROBERT Mężczyźni 35-39 lat
10 63 RZEPECKI DOMINIK Mężczyźni 35-39 lat
11 66 MATACZ JAROSŁAW Mężczyźni 35-39 lat
12 69 CYPARSKI MARCIN Mężczyźni 35-39 lat

 

SERIA 3

LP numer startowy nazwisko imie kategoria wiekowa
1 5 KUJAWA KRZYSZTOF Mężczyźni 40-44 lat
2 18 WIŚNIEWSKI ROBERT Mężczyźni 40-44 lat
3 41 CIESIELSKI MARCIN Mężczyźni 40-44 lat
4 53 MALUCHNIK RADOSŁAW Mężczyźni 40-44 lat
5 57 KARASZEWSKI MAREK Mężczyźni 40-44 lat
6 58 DURYS RADOSŁAW Mężczyźni 40-44 lat
7 62 DUCZYŃSKI MACIEJ Mężczyźni 40-44 lat
8 68 MAJEWSKI KRZYSZTOF Mężczyźni 40-44 lat
9 9 BRZEZIŃSKI ANDRZEJ Mężczyźni 45-49 lat
10 12 KIEŁBASA DARIUSZ Mężczyźni 45-49 lat
11 51 CZWARTEK PIOTR Mężczyźni 45-49 lat

 

SERIA 4

LP numer startowy nazwisko imie kategoria wiekowa
1 50 MAKOWSKI BOGDAN Mężczyźni 60-64 lat
2 14 STAŃCZAK EDMUND Mężczyźni 65-69 lat
3 56 PANKOWSKI ZBIGNIEW Mężczyźni 65-69 lat
4 60 PIEKUT STEFAN Mężczyźni 65-69 lat
5 11 SOWIŃSKI EDMUND Mężczyźni 75-79 lat
6 31 URTNOWSKI HENRYK Mężczyźni 80+ lat
7 15 AKIMOW ANNA Kobiety 50-54 lata
8 39 STELMASZEWSKA RENATA Kobiety 50-54 lata
9 44 CHĄDZYŃSKA ZOFIA Kobiety 50-54 lata
10 47 WIELUŃSKA JOLANTA Kobiety 55-59 lat
11 40 CHOJNACKA KRYSTYNA Kobiety 65-69 lat

 

SERIA 5

LP numer startowy nazwisko imię kategoria wiekowa
1 1 BUDEK AGNIESZKA Kobiety do 34 lat
2 6 TURALSKA ANETA Kobiety do 34 lat
3 7 ŻUCHOWSKA ANNA Kobiety do 34 lat
4 22 KĘPCZYŃSKA EWA Kobiety do 34 lat
5 36 ZMYSŁOWSKA MARTYNA Kobiety do 34 lat
6 43 SARNOWSKA KATARZYNA Kobiety do 34 lat
7 71 CYBULSKA ŻANETA Kobiety do 34 lat
8 4 GIŻYŃSKA KAROLINA Kobiety 35-39 lat
9 35 KAJAK AGNIESZKA Kobiety 35-39 lat
10 46 ŚWITAJ ANETA Kobiety 35-39 lat
11 8 PACHNIEWSKA AGNIESZKA Kobiety 40-44 lat
12 19 BRULIŃSKA MONIKA Kobiety 40-44 lat
13 30 CZYŻYK MONIKA Kobiety 40-44 lat
14 55 SUDZIŃSKA MARIOLA Kobiety 40-44 lat

 

SERIA 6

LP numer startowy nazwisko imie kategoria wiekowa
1 10 TYC BOGUSŁAW Mężczyźni 50-54 lat
2 16 SZULBORSKI DARIUSZ Mężczyźni 50-54 lat
3 21 OSTROWSKI DARIUSZ Mężczyźni 50-54 lat
4 28 ŁOMICKI DARIUSZ Mężczyźni 50-54 lat
5 38 KOWALCZYK WITOLD Mężczyźni 50-54 lat
6 42 KAŁACH JERZY Mężczyźni 50-54 lat
7 49 STELMASZEWSKI TOMASZ Mężczyźni 50-54 lat
8 54 MALINOWSKI PIOTR Mężczyźni 50-54 lat
9 59 DZIARNOWSKI WŁODZIMIERZ Mężczyźni 55-59 lat
10 70 MARCINKOWSKI MICHAŁ Mężczyźni poniżej 35 lat

 

Do zobaczenia na stadionie!

 

Najbliższe starty

Nasi partnerzy

Kontakt

 

Gdzie jesteśmy

Galeria