Kolejna edycja Płockiej Szybkiej Trójki już za nami! 

Fantastyczna atmosfera sportowego święta, zacięta rywalizacja i piękna pogoda. Tak można w skrócie określić wczorajsze zmagania sportowców na obiekcie Stadionu Miejskiego im Bernarda Szymańskiego w Płocku.

Padło dużo dobrych wyników, wyłonieni zostali medaliści Mistrzostw Polski Masters. Wspaniale bawiliśmy się rywalizując w biegach sztafetowych!

Wśród mężczyzn najszybszy był w tym roku Przemek Obara, natomiast wśród kobiet tryumfowała po bardzo emocjonującym biegu Sylwia Sikora

Przedstawiamy szczegółowe wyniki poszczególnych kategorii:

    WYNIKI - Kategoria mężczyzn PONIŻEJ 35 lat  
           
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 6 OBARA PRZEMYSŁAW Mężczyźni poniżej 35 lat 9:37.41
2 3 ZYCH MAREK Mężczyźni poniżej 35 lat 9:42.85
3 7 JAŚKIEWICZ HUBERT Mężczyźni poniżej 35 lat 9:54.64
4 39 GÓRSKI KRYSTIAN Mężczyźni poniżej 35 lat 10:15.25
5 30 KŁOSZEWSKI MARCIN Mężczyźni poniżej 35 lat 11:06.54
6 38 KOWAL  KONRAD Mężczyźni poniżej 35 lat 11:19.79
7 18 JAŻDŻYK KONRAD Mężczyźni poniżej 35 lat 12:08.44
8 23 PIKULSKI PRZEMYSŁAW Mężczyźni poniżej 35 lat 13:20.38

 

    WYNIKI - Kategoria mężczyzn 35-39 lat  
           
Miejsce Nr nazwisko imie kategoria wiekowa Wynik
1 4 STAŃCZAK  MARCIN Mężczyźni 35-39 lat 10:11.01
2 32 CYPARSKI MARCIN Mężczyźni 35-39 lat 11:14.35
3 10 STAWSKI  PAWEŁ Mężczyźni 35-39 lat 12:02.58
4 20 SZOCHNER WITOLD Mężczyźni 35-39 lat 12:39.86
5 40 WAJSZCZAK TOMASZ Mężczyźni 35-39 lat 14:49.90

 

    WYNIKI - Kategoria mężczyzn 40-44 lat  
           
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 21 IGNATOWICZ ANDRZEJ Mężczyźni 40-44 lat 10:16.37
2 14 KUJAWA KRZYSZTOF Mężczyźni 40-44 lat 10:18.36
3 28 DĄBKOWSKI  MARCIN Mężczyźni 40-44 lat 11:17.75
4 33 CIESIELSKI MARCIN Mężczyźni 40-44 lat 11:21.51
5 11 WIŚNIEWSKI ROBERT Mężczyźni 40-44 lat 11:37.65
6 52 JAKUBOWSKI DARIUSZ Mężczyźni 40-44 lat 12:03.20
7 29 CZWARTEK PIOTR Mężczyźni 40-44 lat DNS

 

           
    WYNIKI - Kategoria mężczyzn 45-49 lat  
           
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 25 KIEŁBASA DARIUSZ Mężczyźni 45-49 lat 10:2420
2 35 BRZEZIŃSKI ANDRZEJ  Mężczyźni 45-49 lat 11:08.81
3 51 BRYGIER JACEK Mężczyźni 45-49 lat 11:12.28
4 27 SZULBORSKI DARIUSZ Mężczyźni 45-49 lat 12:23.96

 

    WYNIKI - Kategoria mężczyzn 50-54 lat  
           
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 42 PŁOSKOŃSKI PIOTR Mężczyźni 50-54 lat 11:31.83
2 24 KOWALCZYK WITOLD Mężczyźni 50-54 lat 12:22.44
3 36 MICHAŁEK JAROSŁAW Mężczyźni 50-54 lat 12:54.57
4 12 BRZEZIŃSKI ANDRZEJ  Mężczyźni 50-54 lat 13:44.29

 

    WYNIKI - Kategoria mężczyzn 55-59 lat  
           
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 41 BARTCZAK JANUSZ Mężczyźni 55-59 lat 12:14.63

 

    WYNIKI - Kategoria mężczyzn 60-64 lat  
           
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 26 STAŃCZAK EDMUND Mężczyźni 60-64 lat 12:25.70
2 5 DYMEK STANISŁAW Mężczyźni 60-64 lat 13:09.47
3 19 ZDUNIAK WIKTOR Mężczyźni 60-64 lat 13:37.79
4 45 CHRZANOWSKI ANDRZEJ  Mężczyźni 60-64 lat 13:54.75

 

    WYNIKI - Kategoria mężczyzn 65-69 lat  
           
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 46 DZIEKOŃSKI TADEUSZ Mężczyźni 65-69 lat 11:29.54
2 16 BOGUSZEWSKI RYSZARD Mężczyźni 65-69 lat 14:22.73

 

    WYNIKI - Kategoria mężczyzn 70-74 lat  
           
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 13 ZALEWSKI JÓZEF Mężczyźni 70-74 lat 14:07.71

 

    WYNIKI - Kategoria mężczyzn 75-79 lat  
           
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 22 LEŚNIEWSKI KAZIMIERZ Mężczyźni 75-79 lat 15:05.38
2 9 SOWIŃSKI EDMUND Mężczyźni 75-79 lat 15:33.66

 

    WYNIKI - Kategoria kobiet poniżej 35 lat  
           
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 48 SIKORA  SYLWIA Kobiety do 34 lat 12:25.92
2 43 KĘPCZYŃSKA EWA Kobiety do 34 lat 12:30.82

 

    WYNIKI - Kategoria kobiet 35-39 lat  
           
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 44 GIŻYŃSKA KAROLINA Kobiety 35-39 lat 13:04.49
2 50 BARCZEWSKA MARTA Kobiety 35-39 lat 21:03.17
3 49 MROCZEK  MAGDALENA Kobiety 35-39 lat 21:03.17

 

    WYNIKI - Kategoria kobiet 40-44 lat  
           
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 8 PACHNIEWSKA AGNIESZKA Kobiety 40-44 lat 12:32.39
2 15 BRULIŃSKA MONIKA Kobiety 40-44 lat 14:06.90
3 37 TURKOWSKA MONIKA Kobiety 40-44 lat DNS

 

    WYNIKI - Kategoria kobiet 45-49 lat  
           
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 34 ŁĘCKA  AGATA Kobiety 45-49 lat 18:47.18

 

    WYNIKI - Kategoria kobiet 50-54 lat.  
           
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 17 AKIMOW ANNA Kobiety 50-54 lat 14:07.05
2 47 KOWALCZYK BOŻENA Kobiety 50-54 lat 16:13.20

 

    WYNIKI - Kategoria kobiet 65-69 lat.  
           
Miejsce Nr nazwisko imię kategoria wiekowa Wynik
1 31 TUKENDORF BARBARA Kobiety 65-69 lat  22:16.45

 

Wyniki biegów na dystansie 100 metrów mężczyzn

nr startowy nazwisko imie Wynik Miejsce
53 GIŻYŃSKI PRZEMYSŁAW 14,05 1
41 BARTCZAK  JANUSZ 14,32 2
10 STAWSKI PAWEŁ 14,67 3
110 DYMEK FILIP 25,63 4

 

Wyniki biegów na dystansie 100 metrów kobiet

nr startowy nazwisko imie Wynik Miejsce
15 BRULIŃSKA MONIKA 16,68 1
43 KĘPCZYŃSKA EWA 16,89 2
8 PACHNIEWSKA AGNIESZKA 18,6 3
2d AKIMOW ANNA 26,74 4
87 GIŻYŃSKA ALEKSANDRA 28,75 5
44 GIŻYŃSKA KAROLINA DNS 6

 

Wyniki biegów na dystansie 60 metrów chłopców

nr startowy nazwisko imie Wynik Miejsce
81 Górski Kacper 9.89 1
82 Jarecki-Pawlikowski  Tymon 10.83 2
89 Cyparski  Marcel 12.05 3
92 Stańczak Wojciech 12.06 4
83 Jarecki-Pawlikowski  Gustaw 12.43 5
90 Bruliński Stanisław 12.44 6
94 Krajewski Aleksander 13.29 7
84 Zyznowski  Filip 13.89 8
93 Kostun Igor 13.95 9
85 Dymek Filip 14.69 10

 

Wyniki biegów na dystansie 60 metrów dziewczynek

LP nr startowy nazwisko imie Wynik Miejsce
1 88 Szulborska Julia 12.10 1
2 91 Stańczak Zofia 13.47 2
3 87 Giżyńska Aleksandra 13.47 3
4 86 Giżyńska Julia 26.03 4

 

Wyniki biegu sztafetowego 4x400m

nr startowy nazwa sztafety członkowie Wynik Miejsce
3 Mistrzowie Przemysław Obara 4,1014 1
Hubert Jaśkiewicz
Krystian Górski
Piotr Płoskoński
4 Active Runners Marcin Cyparski 4,2350 2
Witold Szochner
Marcin Maruszewski
Włodzimierz Skosogorienko
1 TKKF PŁOCK Przemysław Giżyński 4,2591 3
Marek Zych
Robert Wiśniewski
Paweł Stawski
2 Szybcy i Wściekli Karolina Giżyńska 5,2471 4
Jacek Brygier
Józef Zalewski
Anna Akimow

 

SERDECZNIE WSZYSTKIM GRATULUJEMY!

 

Najbliższe starty

Nasi partnerzy

Kontakt

 

Gdzie jesteśmy

Galeria