Rekordowa III Płocka Szybka Trójka już za nami! 

Było szybko, padły rekordy, był również rekord frekwencji. W ramach Mistrzostw Polski Weteranów wyłoniliśmy nowych mistrzów. Impreza była bardzo fantastyczna!

Przedstawiamy wyniki poszczególnych kategorii:

   

WYNIKI - Kategoria kobiet do 34 lat

 
           

Miejsce

Nr

nazwisko

imię

kategoria wiekowa

Wynik

1

5

BUDEK

AGNIESZKA

Kobiety do 34 lat

11:26,98

2

40

ŻUCHOWSKA

ANNA

Kobiety do 34 lat

11:54,54

3

65

DĄBROWSKA

OLIWIA

Kobiety do 34 lat

11:58,48

4

37

ŻUCHOWSKA

JOANNA

Kobiety do 34 lat

12:20,44

5

38

WALKOWIAK

BARBARA

Kobiety do 34 lat

13:36,76

6

39

DYMEK

IZABELA

Kobiety do 34 lat

14:17,36

7

45

HOŻEWSKA

MAGDALENA

Kobiety do 34 lat

17:26,32

 

   

WYNIKI - Kategoria kobiet 35-39 lat

 
           

Miejsce

Nr

nazwisko

imię

kategoria wiekowa

Wynik

1

7

GIŻYŃSKA

KAROLINA

Kobiety 35-39 lat

12:01,38

2

41

RZYMSKA

SYLWIA

Kobiety 35-39 lat

14:20,30

3

36

WOŹNIAK

DOROTA

Kobiety 35-39 lat

17:18,12

 

   

WYNIKI - Kategoria kobiet 40-44 lat

 
           

Miejsce

Nr

nazwisko

imię

kategoria wiekowa

Wynik

1

43

PACHNIEWSKA

AGNIESZKA

Kobiety 40-44 lat

12:29,06

2

44

BRULIŃSKA

MONIKA

Kobiety 40-44 lat

13:37,95

3

42

BURŻACKA-TYC

AGNIESZKA

Kobiety 40-44 lat

13:42,53

 

   

WYNIKI - Kategoria kobiet 45-49 lat

 
           

Miejsce

Nr

nazwisko

imię

kategoria wiekowa

Wynik

1

48

AKIMOW

ANNA

Kobiety 45-49 lat

13:45,78

2

49

DOBIES

MARIA

Kobiety 45-49 lat

15:13,24

 

   

WYNIKI - Kategoria kobiet 50-54 lat.

 
           

Miejsce

Nr

nazwisko

imię

kategoria wiekowa

Wynik

1

70

PORTALSKA

BARBARA

Kobiety 50-54 lat

17:19,17

 

   

WYNIKI - Kategoria kobiet 60-64 lat.

 
           

Miejsce

Nr

nazwisko

imię

kategoria wiekowa

Wynik

1

71

ZALEWSKA

BARBARA

Kobiety 60-64 lat

17:45,39

2

72

GIŻYŃSKA

JADWIGA

Kobiety 60-64 lat

22:18,90

 

   

WYNIKI - Kategoria mężczyzn do 34 lat

 
           

Miejsce

Nr

nazwisko

imię

kategoria wiekowa

Wynik

1

24

MYSERA

CEZARY

Mężczyźni do 34 lat

9:19,92

2

14

ZYCH

MAREK

Mężczyźni do 34 lat

9:46,35

3

2

OBARA

PRZEMYSŁAW

Mężczyźni do 34 lat

9:47,97

4

15

JAŚKIEWICZ

HUBERT

Mężczyźni do 34 lat

9:51,98

5

19

DUBIEL

MARCIN

Mężczyźni do 34 lat

9:55,79

6

23

SEBASTIANOWICZ

GRZEGORZ

Mężczyźni do 34 lat

10:57,89

7

11

BANASZKIEWICZ

MACIEJ

Mężczyźni do 34 lat

11:18,30

8

22

GAWROŃSKI

PIOTR

Mężczyźni do 34 lat

11:53,70

9

16

DUKIEWICZ

MACIEJ

Mężczyźni do 34 lat

12:02,42

10

12

PIKULSKI

PRZEMYSŁAW

Mężczyźni do 34 lat

12:15,96

11

111

SOCHACKI

MARIUSZ

Mężczyźni do 34 lat

12:24,35

12

25

MIECZNIKOWSKI

ŁUKASZ

Mężczyźni do 34 lat

12:24,89

13

21

ZALEWSKI

ŁUKASZ

Mężczyźni do 34 lat

13:10,18

14

26

WOJTYCKI

PIOTR

Mężczyźni do 34 lat

13:47,81

15

18

KORPOLIŃSKI

ANDRZEJ

Mężczyźni do 34 lat

13:58,80

16

20

NAWROCKI

PAWEŁ

Mężczyźni do 34 lat

14:19,69

17

17

JANKOWSKI

ŁUKASZ

Mężczyźni do 34 lat

DNS

18

110

NIEDZIELSKI

BARTOSZ

Mężczyźni do 34 lat

DNS

19

115

BĄKIEWICZ

MICHAŁ

Mężczyźni do 34 lat

DNS

 

   

WYNIKI - Kategoria mężczyzn 35-39 lat

 
           

Miejsce

Nr

nazwisko

imie

kategoria wiekowa

Wynik

1

68

KAMIŃSKI

ARTUR

Mężczyźni 35-39 lat

9:29,08

2

13

GIŻYŃSKI

PRZEMYSŁAW

Mężczyźni 35-39 lat

9:48,11

3

29

WÓJCIK

JULIUSZ

Mężczyźni 35-39 lat

10:22,24

4

27

DOBRZYŃSKI

PRZEMYSŁAW

Mężczyźni 35-39 lat

10:34,42

5

28

DĄBKOWSKI

MARCIN

Mężczyźni 35-39 lat

11:20,79

6

67

WÓJCIK

WOJCIECH

Mężczyźni 35-39 lat

12:30,69

7

30

BURY

MICHAŁ

Mężczyźni 35-39 lat

12:34,32

8

116

SZOCHNER

WITOLD

Mężczyźni 35-39 lat

12:35,83

9

78

MISIAK

PAWEŁ

Mężczyźni 35-39 lat

12:37,32

10

1

NIEDZIELAK

MICHAŁ

Mężczyźni 35-39 lat

DNS

11

4

MIERZEJEWSKI

KRZYSZTOF

Mężczyźni 35-39 lat

DNS

 

   

WYNIKI - Kategoria mężczyzn 40-44 lat

 
           

Miejsce

Nr

nazwisko

imię

kategoria wiekowa

Wynik

1

9

IGNATOWICZ

ANDRZEJ

Mężczyźni 40-44 lat

9:57,42

2

66

KUJAWA

KRZYSZTOF

Mężczyźni 40-44 lat

10:35,27

3

31

JAWORSKI

MARCIN

Mężczyźni 40-44 lat

11:53,58

4

64

JAKUBOWSKI

DARIUSZ

Mężczyźni 40-44 lat

12:00,34

5

33

KALINOWSKI

ANDRZEJ

Mężczyźni 40-44 lat

12:03,80

6

32

STAWICKI

ZBIGNIEW

Mężczyźni 40-44 lat

12:58,51

7

34

MAKÓWKA

ROBERT

Mężczyźni 40-44 lat

12:59,11

8

77

KOZIMIŃSKI

ARKADIUSZ

Mężczyźni 40-44 lat

13:16,86

9

94

KOSTECKI

ARTUR

Mężczyźni 40-44 lat

14:11,45

10

93

MALOWANIEC

TOMASZ

Mężczyźni 40-44 lat

15:32,44

 

   

WYNIKI - Kategoria mężczyzn 45-49 lat

 
           

Miejsce

Nr

nazwisko

imię

kategoria wiekowa

Wynik

1

55

WIŚNIEWSKI

TOMASZ

Mężczyźni 45-49 lat

10:35,68

2

53

KIEŁBASA

DARIUSZ

Mężczyźni 45-49 lat

10:57,23

3

46

PIEKARSKI

MAREK

Mężczyźni 45-49 lat

11:08,67

4

52

WOJTYCKI

GRZEGORZ

Mężczyźni 45-49 lat

11:17,95

5

35

BRYGIER

JACEK

Mężczyźni 45-49 lat

11:33,73

6

51

TYC

BOGUSŁAW

Mężczyźni 45-49 lat

11:44,96

7

58

SZULBORSKI

DARIUSZ

Mężczyźni 45-49 lat

12:44,80

8

50

DOBEK

TOMASZ

Mężczyźni 45-49 lat

13:07,78

9

76

KUBLIK

MICHAŁ

Mężczyźni 45-49 lat

13:39,28

 

   

WYNIKI - Kategoria mężczyzn 50-54 lat

 
           

Miejsce

Nr

nazwisko

imię

kategoria wiekowa

Wynik

1

47

LEŚNIEWSKI

ANDRZEJ

Mężczyźni 50-54 lat

10:53,74

2

63

OLSZEWSKI

ADAM

Mężczyźni 50-54 lat

11:02,27

3

79

ŁOMICKI

DARIUSZ

Mężczyźni 50-54 lat

11:19,11

4

75

PŁOSKOŃSKI

PIOTR

Mężczyźni 50-54 lat

11:45,72

5

60

KOWALCZYK

WITOLD

Mężczyźni 50-54 lat

12:53,34

6

10

PORTALSKI

MAREK

Mężczyźni 50-54 lat

13:03,88

7

74

MISZTELA

DARIUSZ

Mężczyźni 50-54 lat

13:07,63

8

54

BRZEZIŃSKI

ANDRZEJ

Mężczyźni 50-54 lat

14:06,98

9

56

JĘDRZEJEWSKI

SŁAWOMIR

Mężczyźni 50-54 lat

15:15,62

 

   

WYNIKI - Kategoria mężczyzn 55-59 lat

 
           

Miejsce

Nr

nazwisko

imię

kategoria wiekowa

Wynik

1

3

DRYPS

RYSZARD

Mężczyźni 55-59 lat

10:20,45

2

57

WOŹNIAK

MAREK

Mężczyźni 55-59 lat

12:00,27

3

61

PETRYKOWSKI

ROMAN

Mężczyźni 55-59 lat

12:49,75

4

6

KUCIEJCZYK

HENRYK

Mężczyźni 55-59 lat

DNS

5

62

CZĄSTKA

JAN

Mężczyźni 55-59 lat

DNS

 

   

WYNIKI - Kategoria mężczyzn 60-64 lat

 
           

Miejsce

Nr

nazwisko

imię

kategoria wiekowa

Wynik

1

8

SZYSLER

ANDRZEJ

Mężczyźni 60-64 lat

11:41,71

2

82

CHRZANOWSKI

ANDRZEJ

Mężczyźni 60-64 lat

13:41,78

3

69

TUMALSKI

ANDRZEJ

Mężczyźni 60-64 lat

14:18,31

4

59

DYMEK

STANISLAW

Mężczyźni 60-64 lat

DNS

5

85

ZDUNIAK

WIKTOR

Mężczyźni 60-64 lat

DNS

 

   

WYNIKI - Kategoria mężczyzn 65-69 lat

 
           

Miejsce

Nr

nazwisko

imię

kategoria wiekowa

Wynik

1

81

ZALEWSKI

JÓZEF

Mężczyźni 65-69 lat

14:22,05

2

83

BOGUSZEWSKI

RYSZARD

Mężczyźni 65-69 lat

16:27,40

3

84

BEREBECKI

ROMAN

Mężczyźni 65-69 lat

DNS

 

   

WYNIKI - Kategoria mężczyzn 70-74 lat

 
           

Miejsce

Nr

nazwisko

imię

kategoria wiekowa

Wynik

1

90

LEŚNIEWSKI

KAZIMIERZ

Mężczyźni 70-74 lat

14:28,70

3

73

JEZIÓRSKI

ZBIGNIEW

Mężczyźni 70-74 lat

19:25,04

2

91

SOWIŃSKI

EDMUND

Mężczyźni 70-74 lat

DNS

 

 

   

WYNIKI - Kategoria mężczyzn 80+ lat.

 
           

Miejsce

Nr

nazwisko

imię

kategoria wiekowa

Wynik

1

101

KARDASZ

WIKTOR

Mężczyźni 80+ lat

19:47,86

 

 

Serdecznie gratulujemy!

 

Najbliższe starty

Nasi partnerzy

Kontakt

 

Gdzie jesteśmy

Galeria