Plan minutowy imprezy:

  • 14:00 otwarcie biura zawodów
  • 14:45 start biegu dla dzieci - dziewczynki na dystansie 100 metrów
  • 15:00 start biegu dla dzieci - chłopcy na dystansie 100 metrów
  • 15:15 uroczyste otwarcie Mistrzostw
  • 15:30 dekoracja biegów dla dzieci (6 pierwszych dziewcząt i 6 pierwszych chłopców)
  • 15:45 start I serii biegu na dystansie 3000 m;
  • 16:15 start II serii biegu na dystansie 3000 m;
  • 16:45 start III serii biegu na dystansie 3000 m;
  • 17:15 start IV serii biegu na dystansie 3000 m;
  • 17:45 start biegu na dystansie 100 m - kobiety;
  • 17:55 start biegu na dystansie 100 m - mężczyźni;
  • 18:05 start biegu na dystansie 200 m - kobiety;
  • 18:15 start biegu na dystansie 200 m - mężczyźni;
  • 18:30 start sztafet 4x400m;
  • 19.00 wręczenie medali i uroczyste zakończenie imprezy

 UWAGA - wszyscy uczestnicy zawodów otrzymają dyplomy podczas dekoracji.

 

Skład I serii:

LP numer startowy nazwisko imie kategoria wiekowa
1 3 ZYCH MAREK Mężczyźni poniżej 35 lat
2 6 OBARA PRZEMYSŁAW Mężczyźni poniżej 35 lat
3 18 JAŻDŻYK KONRAD Mężczyźni poniżej 35 lat
4 23 PIKULSKI PRZEMYSŁAW Mężczyźni poniżej 35 lat
5 30 KŁOSZEWSKI MARCIN Mężczyźni poniżej 35 lat
6 4 STAŃCZAK  MARCIN Mężczyźni 35-39 lat
7 10 STAWSKI  PAWEŁ Mężczyźni 35-39 lat
8 20 SZOCHNER WITOLD Mężczyźni 35-39 lat
9 32 CYPARSKI MARCIN Mężczyźni 35-39 lat
10 38 KOWAL  KONRAD Mężczyźni poniżej 35 lat
11 7 JAŚKIEWICZ HUBERT Mężczyźni poniżej 35 lat


Skład II serii:
  

LP numer startowy nazwisko imie kategoria wiekowa
1 21 IGNATOWICZ ANDRZEJ Mężczyźni 40-44 lat
2 11 WIŚNIEWSKI ROBERT Mężczyźni 40-44 lat
3 14 KUJAWA KRZYSZTOF Mężczyźni 40-44 lat
4 28 DĄBKOWSKI  MARCIN Mężczyźni 40-44 lat
5 29 CZWARTEK PIOTR Mężczyźni 40-44 lat
6 33 CIESIELSKI MARCIN Mężczyźni 40-44 lat
7 25 KIEŁBASA DARIUSZ Mężczyźni 45-49 lat
8 27 SZULBORSKI DARIUSZ Mężczyźni 45-49 lat
9 35 BRZEZIŃSKI ANDRZEJ  Mężczyźni 45-49 lat


Skład III serii:
  

LP numer startowy nazwisko imię kategoria wiekowa
1 8 PACHNIEWSKA AGNIESZKA Kobiety 40-44 lat
2 37 TURKOWSKA MONIKA Kobiety 40-44 lat
3 31 TUKENDORF BARBARA Kobiety 65-69 lat
4 34 ŁĘCKA  AGATA Kobiety 45-49 lat
5 17 AKIMOW ANNA Kobiety 50-54 lat
6 15 BRULIŃSKA MONIKA Kobiety 40-44 lat


Skład IV serii:
  

LP numer startowy nazwisko imie kategoria wiekowa
1 24 KOWALCZYK WITOLD Mężczyźni 50-54 lat
2 12 BRZEZIŃSKI ANDRZEJ (TKKF) Mężczyźni 50-54 lat
3 36 MICHAŁEK JAROSŁAW Mężczyźni 50-54 lat
4 5 DYMEK STANISŁAW Mężczyźni 60-64 lat
5 19 ZDUNIAK WIKTOR Mężczyźni 60-64 lat
6 26 STAŃCZAK EDMUND Mężczyźni 60-64 lat
7 16 BOGUSZEWSKI RYSZARD Mężczyźni 65-69 lat
8 13 ZALEWSKI JÓZEF Mężczyźni 70-74 lat
9 9 SOWIŃSKI EDMUND Mężczyźni 75-79 lat
10 22 LEŚNIEWSKI KAZIMIERZ Mężczyźni 75-79 lat

 

Godziny rozpoczęcia poszczególnych serii mogą ulec niewielkim zmianom.  

Zapisy do biegów dla dzieci, biegów sprinterskich oraz sztafet prowadzone będą wyłącznie w biurze zawodów w dniu imprezy.

Istnieje jeszcze możliwość zapisania się do biegu głównego w dniu imprezy. Ilość miejsc jest ograniczona. Limit zawodników wynosi 80 osób.

Najbliższe starty

Nasi partnerzy

Kontakt

 

Gdzie jesteśmy

Galeria