Szybkimi krokami zbliża się II edycja Szybkiej Trójki. Bieżnia już na Was czeka! A wraz z nią My wraz z zaproszeniem na "Trening Prezesa", który będzie doskonałym przygotowaniem do zawodów.

Zajęcia odbędą się 6 maja (środa) o godz. 19.00 na Stadionie Miejskim przy ul. Sportowej 3. Trening podzielony zostanie na 2 grupy: damską i męską.
Grupę damską poprowadzi do bo...ju prezes TKKF Płock, Karolina Giżyńska - maratonka z świeżym rekordem życiowym 3:19:20.
Grupę męska sprawdzi wiceprezes TKKF Płock, Sebastian Dymek, najszybszy płocczanin podczas tegorocznego Orlen Warsaw Marathon (2:52:24) oraz były zawodnik na bieżni z życiówką 8:44:14 na 3000 metrów.

Po wspólnej rozgrzewce biegowej i gimnastyce uczestnicy treningu rozpoczną trening docelowy w podgrupach.
Dla piękniejszej grupy zadaniem będzie wykonanie treningu szybkościowego 6 x 200 m (przerwa 3 minuty w marszu). Nad prawidłowym przebiegiem zajęć czuwać będzie Karolina.
Natomiast grupę samczą poprowadzi Sebastian. W menu tempówka szybkościowa: 2 x 400 m + 2 x 300 m + 2 x 200 m (przerwy 2 minuty w marszu).
Po zadaniu głównym wspólne roztruchanie.

Zajęcia doskonałym przetarciem dla zawodników planujących start w „II Szybkiej Trójce” oraz zbliżających się biegach na dystansach 5 i 10 km

Najbliższe starty

Nasi partnerzy

Kontakt

 

Gdzie jesteśmy

Galeria