Wrażenia po Biegu Szczawnicy i po Orlen Warszaw Marathon powoli opadają. Zbliża się druga edycja Szybkiej Trójki, jubileuszowy XV „Bieg Solidarności” oraz premierowa odsłona „Rykowiska”. Ścieżki Biegowe trwają w najlepsze, a ekipa Night Runners Płock zawsze w czwartek w gotowości na molo.

Żeby były postępy i wyniki, trzeba biegać nie tylko dużo, ale także szybko! Dlatego TKKF Płocka zaprasza wszystkich płockich biegaczy na „Trening prezesa”, dedykowany tym zawodnikom, którym zależy na poprawieniu swoich możliwości prędkościowych.

Zajęcia odbędą się 6 maja (środa) o godz. 19.00 na Stadionie Miejskim przy ul. Sportowej 3. Trening podzielony zostanie na 2 grupy: damską i męską.

Grupę damską poprowadzi do boju prezes TKKF Płock, Karolina Giżyńska - maratonka z świeżym rekordem życiowym 3:19:20.

Grupę męska sprawdzi wiceprezes TKKF Płock, Sebastian Dymek, najszybszy płocczanin podczas tegorocznego Orlen Warsaw Marathon (2:52:24) oraz były zawodnik na bieżni z życiówką 8:44:14 na 3000 metrów.

Po wspólnej rozgrzewce biegowej i gimnastyce uczestnicy treningu rozpoczną trening docelowy w podgrupach. 

Dla piękniejszej grupy zadaniem będzie wykonanie treningu szybkościowego 6 x 200 m (przerwa 3 minuty w marszu). Nad prawidłowym przebiegiem zajęć czuwać będzie Karolina.

Natomiast grupę samczą poprowadzi Sebastian. W menu tempówka szybkościowa: 2 x 400 m + 2 x 300 m + 2 x 200 m (przerwy 2 minuty w marszu).

Po zadaniu głównym wspólne roztruchanie.

Zajęcia doskonałym przetarciem dla zawodników planujących start w „II Szybkiej Trójce” oraz zbliżających się biegach na dystansach 5 i 10 km.

Udział w treningu jest otwarty i bezpłatny dla wszystkich chętnych. Zbiórka o godz. 18.50 na Stadionie Miejskim przy ul. Sportowej 3 w Płocku. O godz. 19.00 rozpoczynamy zajęcia.

Najbliższe starty

Nasi partnerzy

Kontakt

 

Gdzie jesteśmy

Galeria