Kolejny wiosenny weekend biegowy za nami i również nie zabrakło naszych reprezentantów na biegowych trasach w całej Polsce!

W Legnicy w II Półmaratonie Bitwy Pod Legnicą 1241 startował Robert Wiśniewski. Na wymagającej trasie Robert uzyskał wynik 1:47:59 co dało mu158 miejsce open i 60 w kategori wiekowej M40

W Starych Babicach w 3. Babickiej Dziesiątce na 2 stopniu podium w kategorii wiekowej M70 stanął Edmund Sowiński. Edmund uzyskał wynik 53.24.
W Gnieźnie w XVI Biegu Europejskim na dystansie 10 km biegali Karolina i Przemek Giżyńscy. Uzyskali wyniki:
Przemek ukończył bieg w czasie 37:11 co dało mu 15 lokatę w kategorii M30. Karolina była 47 w kategorii K30 z czasem 54:54

W Radotkach w charytatywnym biegu "Razem dla autyzmu" pobiegli Jacek Załęski, Paweł Nawrocki oraz Darek Szulborski
Jacek zajął wysokie 3 miejsce open z wynikiem 17:58. Paweł był 111 z wynikiem 26:24 natomiast Darek ukończył bieg na 192 pozycji z czasem 32:50
W Legionowie reprezentowała nas Ania Akimow przebiegła II Półmaraton Leśny.
W Pabianicach w VII Pabianickim Półmaratonie przetarcie przed Orlen Warsaw Marathon zaliczył Marcin Stańczak zajmując 29 miejsce open z wynkiem 1:23.53.
Duże GRATULACJE dla wszystkich a szczególnie dla Ani, Edmunda i Jacka za PUDŁA!!!

Start zawodników w XVI Biegu Europejskim w Gnieźnie był dofinansowany ze środków Miasta Płock