Nasi zawodnicy reprezentowali nas na zawodach w najodleglejszych zakątkach kraju! Oto ich wyniki:

44. Maraton Dębno
ZYCH Marek - 21 miejsce open, M20-4, wynik: 2:45:28
GIŻYŃSKI Przemysław - 218 miejsce open, M30 -97, wynik: 3:22:09
GIŻYŃSKA Karolina - zeszła z trasy po 22 km biegu

5. Orlen Warsaw Marathon
69 miejsce open, STAŃCZAK Marcin 2:47:23
816 miejsce open, GIŻYŃSKI Przemysław 3:20:24
1310 miejsce open, TYC Bogusław 3:30:19
1701 miejsce open, STAWSKI Paweł 3:37:43
2006 miejsce open, ŻOŁEK Jacek 3:43:33

Bieg OSHEE w ramach Orlen Warsaw Marathon
109 miejsce open, ZYCH Marek 0:34:55
506 miejsce open, DĄBKOWSKI Marcin 0:40:59
572 miejsce open, ŻEBERKIEWICZ Dawid 0:41:42
611 miejsce open, FRĄCZKOWSKI Krzysztof 0:42:01
1356 miejsce open, KOSOWSKI Rafał 0:45:56
1829 miejsce open, JAROSZEWSKI Roman 0:47:42
2042 miejsce open, JAROSZEWSKA Monika 0:48:26
4919 miejsce open, DUKIEWICZ Maciej 0:56:39

15. Bieg Ulicą Piotrkowską - Rossman Run- Łódź
44 miejsce open - ZYCH Marek M20/19 M / 38 00:36:07
99 miejsce open - GIŻYŃSKI Przemysław M30/40 M / 91 00:38:16
471 miejsce open - GIŻYŃSKA Karolina K30/13 K / 29 Nauc/24 00:43:35
539 miejsce open - WIŚNIEWSKI Robert M40/135 M / 506 00:44:05
610 miejsce open - STAWSKI Paweł M30/244 M / 573 00:44:40
1463 miejsce open - AKIMOW Anna K50/3 K / 136 Pers/14 00:49:28
1849 miejsce open - ZALEWSKI Józef M70/2 M / 1626 00:51:31
2174 miejsce open - BRZEZIŃSKI Andrzej M50/115 M / 1864 00:53:22

XIV Radziejowski Bieg Południowy
2 miejsce w kategorii wiekowej K-5, 61 miejsce open, AKIMOW Anna 0:51:49
1 miejsce w kategorii wiekowej M-7, 71 miejsce open, ZALEWSKI Jozef 0:53:17
3 miejsce w kategorii wiekowej M-7, 81 miejsce open, SOWIŃSKI Edmund 0:54:49
18 miejsce w kategorii wiekowej M-4, 120 miejsce open, CZWARTEK Piotr 1:04:56
2 miejsce w kategorii wiekowej K-6, 127 miejsce open, ZALEWSKA Barbara 1:12:24

Mistrzostwa Polski Masters - Kraków
Edmund Sowiński - 3 złote medale Mistrosstw Polski Masters na dystansach 400 metrów, 1500 metrów i 10000 metrów.
Karolina Giżyńska - srebrny medal Mistrzostw Polski Masters na dystansie 400 metrów i brązowy medal na dystansie 100 metrów.
Przemysław Giżyński - brązowy medal Mistrzostw Polski Masters w Chodzie Sportowym na dystansie 3000 metrów.

XXXVII Ciechanowska Piętnastka
2 miejsce w kat. wiekowej M60, 43 miejsce open -PIEKUT Stefan, 01:09:17
12 miejsce w kat. wiekowej M30, 44 miejsce open - STAWSKI Paweł, 01:09:24
1 miejsce w kat. wiekowej M70, 81 miejsce open - ZALEWSKI Józef, 01:21:26
23 miejsce w kat. wiekowej M40, 96 miejsce open - CZWARTEK Piotr, 01:30:25

Gratulujemy!

 

Wyjazdy na zawody zostały dofinansowane ze środków Miasta Płock 

Najbliższe starty

Nasi partnerzy

Kontakt

 

Gdzie jesteśmy

Galeria