W jesiennej scenerii lasu i jeziora w Soczewce odbyła się 36 edycja Biegu Soczewka.

Imprezę rozpoczęły biegi dzieci i młodzieży, następnie marsz Nordic Walking a zwieńczeniem był bieg główny który zebrał starcie 285 uczestników!

Zwyciężył Mariusz Giżyński, przed Łukaszem Kalaszczyńskim i Arturem Kamińskim. Wśród kobiet triumfowała Agnieszka Budek, przed Joanną Pęsik i Iwoną Zielińską.

W biegu wystąpiło 31 zawodników TKKF Płock. Wygraliśmy klasyfikację drużynową, a wielu z naszych reprezentantów stanęło na pudium w klasyfikacjach wiekowych (Przemek Giżyński - 1 w M30, Marek Zych - 1 w M20, Stefan Piekut - 2 w M60, Monika Jaroszewska - 3 w K40, Agnieszka Bieńkowska - 3 w K30, Barbara Zalewska - 2 w K60, Mistrzostw Chemików (zwycięstwo Przemka, drugiem miejsce Moniki Brulińskiej, trzecie miejsce Marcina Stańczaka) i Regionu Płockiego (1 miejsce Mariusza Giżyńskiego, 3 miejsce Przemka Giżyńskiego).

  • GIŻYŃSKI Mariusz Warszawa POL Tkkf Płock 81M30/1 (M)1 00:37:16
  • GIŻYŃSKI Przemysław Płock Tkkf Płock 79M30/4 Chem/1Powi(/M3 )4 00:40:34
  • ZYCH Marek Brudzeń Duży POL Tkkf Płock 88M20/1 Powi/4 (M)5 00:41:04
  • STAŃCZAK Marcin Grabina POL Tkkf Płock 79M30/7 Chem/3Powi(/M7 )11 00:45:29
  • DĄBKOWSKI Marcin Płock POL Tkkf Płock 77M30/12 Powi/20 (M)30 00:49:11
  • BRYGIER Jacek Płock POL Tkkf Płock 71M40/11 Powi/22 (M)32 00:49:39
  • TYC Bogusław Płock POL Tkkf Płock 67M40/12 Chem/9Powi(/M23)33 00:49:45
  • MISIAK Paweł Płock POL Tkkf Płock 76M40/14 Powi/29 (M)39 00:50:29
  • ŻOŁEK Jacek Płock POL Tkkf Płock 77M30/16 Powi/33 (M)43 00:51:03
  • PIEKUT Stefan Płock POL Tkkf Płock 53M60/2 Chem/13Pow(Mi/3)455 00:51:14
  • DUKIEWICZ Maciej Radziejów POL Tkkf Płock 86M30/22 Chem/14 (M)54 00:52:13
  • KOSOWSKI Rafał Biała POL Tkkf Płock 78M30/24 Chem/15Pow(Mi/4)538 00:52:48
  • KALINOWSKI Andrzej Biała POL Tkkf Płock 75M40/20 Powi/61 (M)76 00:54:21
  • GAWROŃSKI Piotr Płock POL 87M20/11 Powi/63 (M)78 00:54:26
  • NOWAK Michał Płock POL Tkkf Płock 80M30/36 Powi/65 (M)81 00:54:49
  • KOWALCZYK Jacek POL Tkkf Płock 76M40/23 Powi/71 (M)86 00:55:42
  • JAROSZEWSKI Roman Płock POL Tkkf Płock 67M40/26 Powi/79 (M)94 00:55:54
  • JAROSZEWSKA Monika Płock POL Tkkf Płock 74K40/3 Powi/80 (K)6 00:55:55
  • BIEŃKOWSKA Agnieszka Płock POL Tkkf Płock 80K30/3 Powi/98 (K)8 00:57:23
  • PORTALSKI Marek Biała POL Tkkf Płock 62M50/12 Chem/30Pow(Mi/1)10126 00:57:48
  • BRZÓZKA Krzysztof Płock POL Tkkf Płock 72M40/36 Chem/34Pow(Mi/1)1202 00:58:28
  • BRULIŃSKA Monika Płock POL Tkkf Płock 76K40/5 Chem/37Pow(Ki/1)1112 00:58:34
  • ZALEWSKI Józef Płock POL Tkkf Płock 47M60/12 Powi/146 (M)161 01:02:17
  • BRZEZIŃSKI Andrzej Płock 65M50/19 Chem/51Pow(Mi/1)14684 01:02:21
  • BOGUSZEWSKI Ryszard Płock POL Tkkf Płock 50M60/13 Powi/149 (M)165 01:02:21
  • ALABRUDZŃSKI Krzysztof Płock Bop 60M50/24 Chem/58Pow(Mi/1)17944 01:06:01
  • KAMIŃSKI Marek Rogozino POL Tkkf Płock 78M30/83 Powi/191 (M)205 01:09:47
  • NAWROCKI Paweł Płock POL Tkkf Płock 83M30/84 Powi/193 (M)206 01:10:23
  • ZABOROWSKI Zbigniew Płock POL Tkkf Płock 50M60/18 Powi/197 (M)212 01:11:50
  • ZALEWSKA Barbara Płock POL Tkkf Płock 52K60/2 Powi/201 (K)52 01:14:30
  • MICHAŁOWSKA Małgorzata Płock POL 79K30/29 Chem/66Pow(Ki/2)6111 01:23:37 

Gratulujemy!

Najbliższe starty

Nasi partnerzy

Kontakt

 

Gdzie jesteśmy

Galeria