Bardzo dobre wyniki uzyskali w miniony weekend reprezentanci Płockiego TKKF! Biegaliśmy w Kutnie, Warszawie i Katowicach.

W "III Biegu Ulicznych Biegaj z Nami w Kutnie" reprezentowali nas Agnieszka Budek, Ania Akimow i Marcin Radomski. Na imprezie tej panie rywalizowały na nietypowym dystansie 6,2 km natomiast panowie mieli do pokonania 10 km. Wielkim sukcesem zakończył się bieg Ani, która zwyciężyła we wspaniałym stylu w swojej kategorii wiekowej!

Wyniki:

Agnieszka Budek - 10 miejsce open, 10 w K-16, czas 25:17

Ania Akimow - 19 miejsce open, 1 w K-35, czas 30:46

Marcin Radomski - 30 miejsce open, 12 w M-35, czas 41:53

Robert Ławnicki uczestniczył w ogromnej imprezie biegowej "Biegnij Warszawo". W stawce 8620 biegaczy Robert zajął 429 miejsce z wynikiem 43:55.

Karolina i Przemek Giżyńscy oraz Marek Zych wystartowali w PKO Silesia Marathon. Na dystansie maratońskim Karolina i Marek poprawili swoje rekordy życiowe mimo trudnej trasy i wysokiej temperatury! Karolina wywalczyła 3 miejsce open wśród kobiet! a Przemek ukończył maraton na wysokiej 6 pozycji.