Wspaniałą formę potwierdzili nasi reprezentanci podczas finałowego mitingu Warsaw Track Cup. Cała czwórka seryjnie biła swoje rekordy życiowe czemu sprzyjała wspaniała atmosfera zawodów, silna obsada i szybka bieżnia Warszawskiej Agrykoli.

Zawody Warsaw Track Cup składają się z trzech mitingów w roku podczas których odbywają się biegi na dystansach 5000 m, 1500 m, 1000 m i sztafety 4x400 m. Aby być klasyfikowanym należy ukończyć każdy z trzech dystansów poza sztafetą która jest odrębną konkurencją. O miejscu decyduje najniższa suma czasów.

Karolina Giżyńska brała już udział w czerwcowym mitingu gdzie ukończyła dystans 1500 metrów z czasem 5:39.14. Teraz musiała pobiec na dwóch dystansach i zrobiła to w sposób niesamowity ustanawiając rekordy życiowe na 5000 m - 19:56,03 i 1000 m - 3:33,08. Dało jej to bardzo wysokie drugie miejsce open w klasyfikacji kobiet! To ogromny sukces płockiej zawodniczki.

Przemek Giżyński podobnie jak Karolina biegał 1500 metrów w czerwcowej edycji Warsaw Track Cup, który ukończył z wynikiem 4:27.39. Teraz potwierdził swoją wysoką formę ustanawiając dwa rekordy życiowe na 5000 m - 16:14,83 i 1000 m - 2:55,01. Dało mu to 1 miejsce w kategorii wiekowej M30!

Józef Zalewski debiutował podczas w Warsaw Track Cup we wspaniałym stylu! Ukończył podczas jednego mitingu wszystkie 3 dystanse i zdobył drugie miejsce w kategorii wiekowej M60! Jego wyniki to: 5000 m - 25:27,76, 1500 m - 06:57,24 i 1000 m - 04:36,47.

Marek Portalski obserwował czerwcowy miting jako kibic, ponieważ kontuzja uniemożliwiła mu wtedy start. Tym razem już w pełni zdrowia i przy rosnącej formie ukończył wszystkie trzy dystanse ustanawiając trzy rekordy życiowe! Jego wyniki to: 5000 m - 21:57,30, 1500 m - 06:08,20 i 1000 m - 03:49,11.