Sukcesy zawodników Płockiego TKKF w Radomiu, Frankfurcie i Łodzi

Weekend 25-26 X 2014 obfitował w sukcesy naszych zawodników, którzy brali udział w biegach na dystansie maratonu i półmaratonu.

Read more ...

Pogoń za Bobrem

Dziś 23 sierpnia 2014 roku nasi członkowie Marcin Makowski i Rafał Podolewski wystartowali w Maratonie Wigry w Suwałkach. Wzieli udział w biegu pogoń za bobrem na dystansie 13 km. Według ich relacji bieg bardzo wymagający, sporo podbiegów.

Marcin w stawce 208 zawodników zajął z czasem 59 min 16 sekund 36 miejsce open.

Rafał pobiegł z swoją córką Pauliną i z czasem 1 godz 35 min 19 sekund zajęli 198 i 199 miejsce.

Gratulacje!

Bieg Katorżnika

Nasz reprezentant Jacek Cichecki wybrał w ten weekend ekstremalny Bieg Katorźnika. W swojej grupie 207 zawodników Jacek zajął bardzo dobre 36 miejsce. Oprócz pozdzieranej skóry na nogach i zapachu błota, pomimo kilku kąpieli, Jacek czuje się świetnie.

Gratulujemy!!!

6. Camus Cross for the Beatles

Dziś 16 sierpnia w Osieku n/Wisłą odbył się na dystansie 8,2 km 6 Camus Cross for the Beatles. W tych "muzycznych" zawodach wzięło udział 5 naszych członków, którzy na mecie zameldowali się w czołowej grupie.

12 miejsce wśród kobiet zajęła Arleta Zajączkowska z czasem 47min 28 sekund.

Biegnij po zdrowie z WOPR

W dniu 3 sierpnia WOPR Płock wraz z partnerem Bankiem PKO BP i parafią FARA byli organizatorami półmaratonu „Biegnij po zdrowie z WOPR” pod Patronatem Prezydenta Miasta Płock Andrzeja Nowakowskiego.

Półmaraton ten był wyjątkowym bo dochód zebrany z wpisowego oraz z rozstawionych podczas zbiórki puszek został przekazany na konto Fundacji na rzecz dzieci z wadami serca Cor Infantis na pomoc dla Adama Pietruszki, który wymagał pilnej operacji.

XXIV Bieg Powstania Warszawskiego

Z przyjemnością prezentujemy wyniki z XXIV Biegu Powstania Warszawskiego.

XXIV Bieg Po Plaży - Jarosławiec

W dniu dzisiejszym Bogdan Makowski startował w Międzynarodowym Biegu po Plaży gdzie zajął 229 miejsce w klasyfikacji open z czasem 1:19:30 co dało mu również 17 miejsce w kat. M-50.

Ciechanowska Piętnastka

Po raz kolejny zawodnicy TKKF Płock w składzie: Krzysztof Kamiński, Krzysztof Frączkowski, Ryszard Boguszewski, Witold Martynowski, Darek Łomicki, Przemysław Giżyński, Karolina Giżyńska, Jola Wieluńska, Robert Ławnicki, Marcin Stańczak, Józef Zalewski, Basia Zalewska oraz Artur Kamiński brali udział w Ciechanowskiej Piętnastce, która zarazem była Drużynowymi Mistrzostwami Polski ognisk TKKF.

Półmaraton Radomskiego Czerwca

W niedzielę 22 czerwca 2014 roku trzech naszych zawodników wystartowało w Radomiu w II półmaratonie Radomskiego Czerwca 76 roku.
W stawce ponad 1000 zawodników zajęli bardzo dobre miejsca.
Rewelacyjnie pobiegł Edmund Stańczak który z czasem 1 godz 29 min 22 sekundy zajął I miejsce w kategorii wiekowej M-60, w klasyfikacji open zajął 75 miejsce.

Rzeźniczek

21 czerwca Darek Szulborski wystartował w Rzeźniczku potocznie nazywanym przez biegaczy "młodszym i krótszym bratem Rzeźnika". Bieg rozgrywany jest na 26 kilometrowej trasie z Balnicy, poprzez przełęcz Roztoki aż do Cisnej. Jego druga, trudniejsza, cześć prowadzi pod prąd Biegu Rzeźnika.

Półmaraton Rypiński

21. czerwca 2014 roku odbył się w Rypinie II Ogólnopolski Półmaraton. Nasi zawodnicy na trudnej górzystej trasie pobiegli bardzo dobrze. W klasyfikacji open II miejsce z czasem 1 godz 13 minut 08 sekund zajął Przemek Girzyński, co dało mu również II miejsce w kat. wiekowej M-30.

Półmaraton Skierniewicki

21 czerwca odbył się w Skierniewicach III półmaraton, Wystartowało tam dwóch naszych zawodników. Piotrek Matuszewski z czasem 1 godz 35 min 11 sekund zajął 46 miejsce open i 4 miejsce w kat wiekowej M-60. Krzysztof Frączkowski z czasem 1 godz 44 min 45 sekund zajął 86 miejsce open i 17 miejsce w kat wiekowej M-50. Bieg ukończyło 216 zawodników.

Serdecznie gratulujemy!

IX Ogólnopolski Triathlon o Puchar Prezydenta Miasta Płocka

Nasi zawodnicy nie tylko startują w biegach ulicznych, biorą udział również w innych dyscyplinach sportu. W sobotę 14 czerwca dwóch naszych reprezentantów wystartowało w IX Ogólnopolskim Triathlonie o Puchar Prezydenta Miasta Płocka, / 750 m pływanie, rower 20 km i bieg 5 km/ Roman Jaroszewski zajął 64 miejsce i 5 w kat wiekowej M-4, Jacek Brygier zajął 74 miejsce i 11 w kat M-4. Zawody ukończyło 145 zawodników.

VII Bieg Marszałka

W VII Biegu Marszałka w Sulejówku na dystansie 10 km wystartowało 501 zawodników w tym dwóch naszych reprezentantów Edmund Stańczak i Henryk Owczarski. Obaj pobiegli bardzo dobrze.

Edmund tradycyjnie króluje w swojej kategorii wiekowej i zajął oczywiście I miejsce w kat M-60 czas 41 min 45 sekund co dało mu 47 miejsce open. Henryk z czasem 49 min 06 sekund zajął 8 miejsce w kat wiekowej M-60 i 219 miejsce open.

Serdeczne gratulujemy!

Opracował: Bogdan Makowski

V Bieg im Władysława Hrabiego Zamoyskiego

Edmund Stańczak przy okazji pobytu w Zakopanem pobiegł  IV Bieg im Władysława Hrabiego Zamoyskiego na dystansie 10 km z Palenicy Białej do Morskiego Oka. Z czasem 51 min 13 sekund w stawce 250 zawodników zajął 54 miejsce i II miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Serdeczne gratulacje dla naszego górala!