31 ATHENS CLASSIC MARATHON 10.11.2013

Z klasyczną trasą maratonu – startem z miasta Marathon z metą na stadionie Panathinaiko, na którym odbyły się pierwsze nowożytne igrzyska olimpijskie zmierzył się nasz kolega Piotrek Tomalski. Na tej wymagającej i historycznej trasie Piotrek uzyskał czas: 4:48:33

XVII Bieg Niepodległości w Pigży 11.11.2013

W XVII Biegu Niepodległości w Pigży wystartowało 720 zawodników, w tym wielu z krajowej czołówki. Trasa biegu liczyła 11 km, a na mecie na zwycięzców w poszczególnych kategoriach czekały puchary natomiast na wszystkich okolicznościowe medale.

Z pośród naszych zawodników najszybciej na mecie zameldował się Przemek Giżyński, który z czasem 35:20 zajął wysokie 8 miejsce w kategorii generalnej i 1 miejsce w kategorii wiekowej.

Pozostali nasi zawodnicy uzyskali następujące wyniki:

• 62 miejsce  Jacek Cichecki czas 41:37  (13 miejsce w kat .M-40)
  • 145 miejsce Piotrek Dembkowski czas: 44:52
  • 147 miejsce  Piotr Matuszewski czas 45: 26 (14 miejsce w kat. M-50)
  • 277 miejsce Bogdan Makowski czas 49: 57 (25 miejsce w kat M-50)
  • 485 miejsce Sylwia Rzymska czas 55:35  (24 miejsce w kat K-30)
  • 500 miejsce Zbyszek Wernikiewicz czas 55:58 (64 miejsce w kat M-50)

XXV Bieg Niepodległości w Warszawie 11.11.2013

Wśród 11.626 zawodników, którzy ukończyli dystans 10 km nie zabrakło również członków naszego klubu. Spośród naszych zawodników najszybciej trasę pokonał Brygier Jacek, który z czasem 42:49 zajął 917 miejsce

• 2271 miejsce Frączkowski Krzysztof czas 46:41
  • 2679 miejsce Borawska Ania, czas 47:38 (157 miejsce w kategorii open kobiet)
  • 2708 miejsce Szulborski Darek, czas 47:41
  • 4870 miejsce Jaroszewski Roman, czas: 52:15
  • 4873 miejsce Jaroszewska Monika, czas 52:15 (492 miejsce open kobiet)
  • 5529 miejsce Góra Anna, czas 53:58 (647 miejsce w kategorii open kobiet)
  • 5531 miejsce Ławnicki Robert, czas 53:38
  • 6425 miejsce  Łydkowski Tomasz, czas 55:32

V Bieg Niepodległości w Sierpcu 11.11.2013

Również w Sierpcu mieliśmy swoich reprezentanów. Dystans 3,5 km najszybciej pokonał nasz klubowy kolega Artur Kamiński - czas 11:04, przed Czarkiem Myserą - czas: 11:08