Wrzesień jest miesiącem w którym odbywa się bardzo duża ilość zawodów biegowych. W miniony weekend 17-18 września 2011 roku 11 zawodników TKKF Płock wystartowało w czterech imprezach biegowych w różnych częściach Polski.

Najliczniejszą reprezentację mieliśmy w pobliskim Sierpcu podczas XIV Sierpeckiego Minimaratonu. Trasę 10548 metrów pokonali uzyskując następujące wyniki:

• Kamiński Artur - 5 miejsce open i 1 w kategorii M3 z wynikiem 36:10.00
  • Dymek Stanisław – 10 miejsce open i 1 w kategorii M5 z wynikiem 41:42.00
  • Łomicki Dariusz – 11 miejsce open i 1 w kategorii M4 z wynikiem 42:12.00
  • Mikołajewski Piotr – 24 miejsce open i 5 w kategorii M3 z wymiem 46:58.00
  • Wieluńska Jolanta – 56 miejsce open i 3 w kategorii K3 z wynikiem 59:22.00

Bogdan Zajączkowski reprezentował nasz klub startując w Bytomiu w 3 Bytomskim Półmaratonie. Bogdan trasę 21097 metrów pokonał w czasie 2:00.54 zajmując 483 miejsce w klasyfikacji generalnej i 36 w kategorii wiekowej.

W najstarszej stolicy Polski, w najstarszym w Polsce biegu ulicznym tj 34 Biegu Lechitów wystąpili Karolina i Przemysław Giżyńscy. Trasę półmaratonu z osady pierwszych Piastów w Ostrowie Lednickim do Gniezna pokonali uzyskując następujące rezultaty:

• Przemysław Giżyński - 6 miejsce open i 3 w kategorii M30 z wynikiem 1:16.09
  • Karolina Giżyńska – 8 miejsce open kobiet i 5 w kategorii K30 z wynikiem 1:43.39

Kolejnym biegiem w którym wystartowali zawodnicy TKKF Płock był jubileuszowy XXX Łowicki Półmaraton Jesieni o Puchar Burmistrza Łowicza.