W jesiennej scenerii lasu i jeziora w Soczewce odbyła się 36 edycja Biegu Soczewka.

Imprezę rozpoczęły biegi dzieci i młodzieży, następnie marsz Nordic Walking a zwieńczeniem był bieg główny który zebrał starcie 285 uczestników!

Zwyciężył Mariusz Giżyński, przed Łukaszem Kalaszczyńskim i Arturem Kamińskim.

Wśród kobiet triumfowała Agnieszka Budek, przed Joanną Pęsik i Iwoną Zielińską.

 

Wyniki wszystkich kategorii imprezy znajdziecie na stronie firmy datasport:

http://wyniki.datasport.pl/results2002/

 

Wyniki biegów dziecięcych:

Dziewczęta do 6 lat - OPEN

1.       Maja Janiszkiewicz

2.       Agata Bieńkowska

3.       Aleksandra Giżyńska

4.       Alicja Kowalska

5.       Hania Letkowska

6.       Maria Kieplin

7.       Lena Kruszewska

8.       Jagoda Rękawiecka

9.       Alicja Jóźwiak

10.   Agata Wiśniewska

11.   Hanna Leszczyńska

12.   Julia Sochacka

13.   Marta Mikołajewska

14.   Kinga Kępczyńska

15.   Zofia Giżyńska

16.   Alicja Piętka

17.   Maja Ciska

18.   Lena Stańska

19.   Amelia Ciećwierz

 

 Chłopcy do 6 lat - OPEN

1.       Tobiasz Markowski

2.       Szymon Waćkowski

3.       Jakub Łuczak

4.       Adam Piętka

5.       Jakub Szymkiewicz

6.       Marcel Cyparski

7.       Filip Stawnicki

8.       Igor Kostun

9.       Filip Stański

10.   Szymon Jędrzejewski

11.   Marcel Dębski

12.   Jan Leszczyński

13.   Maciej Ciski

14.   Aleksander Potalski

15.   Adam Mrowiński

16.   Filip Wółkiewicz

17.   Miłosz Mrowiński

18.   Filip Dymek

19.   Maciej Skiba

20.   Konstanty Siemiątkowski

21.   Bartosz Paliwoda

22.   Stanisław Kalaszczyński

23.   Marcel Sachocki

24.   Pola Jagacka

25.   Bartosz Skiba

 

 Dziewczęta od 7 do 13 lat - OPEN

1.       Weronika Szłańska

2.       Zuzanna Skbińska

3.       Wiktoria Borkowska

4.       Weronika Buszka

5.       Sandra Borkowska

6.       Wiktoria Bąbrych

7.       Tiffany Davies

8.       Zuzanna Stanecka

9.       Zuzanna Skrok

10.   Joanna Bąbrych

11.   Klaudia Łuczak

12.   Maria Garwacka

13.   Kornelia Misiak

14.   Zuzanna Murawska

15.   Weronika Kwiatkowska

16.   Justyna Żochowska

17.   Amelia Cyparska

18.   Julia Stawnicka

19.   Zosia Grabowska

20.   Amelia Cybulska

21.   Julia Misiak

 

Chłopcy od 7 do 13 lat - OPEN

1.       Łukasz Centkowski

2.       Marek Matczak

3.       Piotr Siedlecki

4.       Wojciech Olszewski

5.       Jan Grabowski

6.       Fabian Ciećwierz

7.       Igor Rękawiecki

8.       Franciszek Garwacki

9.       Maciej Stanecki

10.   Mateusz Janiszkiewicz

11.   Bartosz Misiak

12.   Bruno Szymański

13.   Wiktor Misiak

14.   Maciej Kowalski

15.   Szymon Ciski

16.   Aleksander Gralicki

17.   Wojciech Stańczak

18.   Kacper Zawadzki

  

Dziewczęta od 7 do 13 lat - OPEN

1.       Julia Mikucka

2.       Zuzanna Budnicka

3.       Miriam Buszka

4.       Anna Warda

5.       Oliwia Chudzik

6.       Martyna Sadowska

 

Chłopcy od 7 do 13 lat - OPEN

1.       Kamil Goszczyński

2.       Karol Jakubowski

 

Bogatą fotogalerię zdjęć z imprezy można obejrzeć i bezpłatnie pobrać na stronie:

https://goo.gl/photos/qNab585vXdoz1wFB9

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim ukończenia dziękujemy, że byliście w Soczewce 22 października. Dołożymy starań aby kolejna edycja naszej imprezy była jeszcze lepsza!

Najbliższe starty

Nasi partnerzy

Kontakt

 

Gdzie jesteśmy

Galeria