Przedstawiamy wyniki Płockiej Mili Niepodległości.

Dziękujemy, że byliście dzisiaj z nami i gratulujemy dobrych wyników!

 

WYNIKI ZAWODÓW

Klasyfikacja generalna K.

 

LP

nr

nazwisko i imię

KATEGORIA

Wynik

1

67

Hałaczkiewicz Sylwia

K2

05: 55.01

2

20

Nisztor Kinga

K1

06: 29,73

3

79

Kępczyńska Ewa

K1

06: 30.38

4

2

Kuczmarska Marta

K1

06: 32,56

5

28

Kajak Agnieszka

K2

06: 50,82

6

17

Staniszewska Magdalena

K1

06: 54,25

7

80

Cichowska Joanna

K1

07: 01.13

8

33

Brulińska Monika

K2

07: 06.28

9

47

Wojtanis Magdalena

K2

07: 18.09

10

22

Domosławska Daria

K2

07: 25,47

11

81

Stelmaszewska Agnieszka

K1

07: 28,29

12

60

Górczyńska Anita

K2

07: 44,68

13

46

Szyjkowska Justyna

K1

07: 49.05

14

51

Czyżyk Monika

K2

07: 55,26

15

68

Reda Alicja

K3

09: 30,84

16

63

Pająk Dagmara

K1

09: 49,66

17

32

Maćkiewicz Karola

K1

09: 54.01

18

29

Drążkiewicz Paulina

K1

DNS

19

4

Pachniewska Agnieszka

K2

DNS

20

21

Sarnowska Katarzyna

K1

DNS

21

25

Stelmaszewska Renata

K2

DNS

22

53

Michalak Marta

K2

DNS

23

59

Burna Iweta

K2

DNS

 

Klasyfikacja generalna M

 

LP

nr

nazwisko i imię

KATEGORIA

Wynik

1

48

Górski Krystian

M1

04: 57,35

2

6

Milewski Dominik

M1

05: 07.02

3

7

Giżyński Przemysław

M2

05: 12.31

4

5

Stańczak Marcin

M2

05: 16,96

5

36

Górski Kacper

M1

05: 21.11

6

16

Goszczyński Kamil

M1

05: 26,24

7

71

Jagieła Jarosław

M2

05: 30.04

8

13

Durys Jarosław

M2

05: 32,86

9

35

Kiełbasa Dariusz

M2

05:39.24

10

23

Wiśniewski Robert

M2

05:44.30

11

9

Grabowski Maciej

M2

05:45.01

12

34

Skibiński Adam

M2

05:45.30

13

76

Radomski Marcin

M2

05:50.24

14

24

Adamski Przemysław

M1

05:51.22

15

49

Cyparski Marcin

M2

05:53.08

16

73

Steckiewicz Edmund

M2

05:53.35

17

72

Błaszczyk Czesław

M3

05:53.40

18

65

Marszałek Radosław

M1

05:58.19

19

42

Sadowski Łukasz

M1

06:09.71

20

54

Ciok Przemysław

M2

06:18.28

21

82

Płoskoński Piotr

M3

06:19.49

22

85

Jasiński Sylwester

M1

06:22.23

23

26

Andrzejczyk Ryszard

M3

06:29.68

24

11

Machała Sebastian

M1

06:30.37

25

45

Dobrowolski Konrad

M1

06:30.56

26

41

Kowalski Dawid

M1

06:32.11

27

18

Suliński Bartłomiej

M1

06:40.01

28

86

Koftas Piotr

M2

06:48.54

29

19

Degner Damian

M2

06:50.11

30

50

Piekut Stefan

M3

06:55.07

31

57

Osiał Mariusz

M2

06:56.75

32

78

Ślęzak Adam

M1

06:58.01

33

74

Bieńkowski Jarosław

M2

07:05.21

34

27

Jędrzejewski Łukasz

M1

07:05.80

35

83

Żebrowski Krzysztof

M1

07:06.11

36

31

Stańczak Edmund

M3

07:06.67

37

15

Nawrocki Paweł

M2

07:16.43

38

69

Kłosiński Paweł

M2

07:18.25

39

55

Majkowski Łukasz

M2

07:24.63

40

77

Pietrzak Krzysztof

M2

07:29.18

41

62

Pająk Łukasz

M2

07:29.97

42

61

Grommunt Piotr

M2

07:43.27

43

39

Nagórski Ryszard

M3

07:53.70

44

87

Sowiński Edmund

M3

08:23.11

45

66

Krawczyk Jakub

M1

08:36.11

46

40

Michalak Jerzy

M3

08:43.76

47

58

Kwiatkowski Marcin

M2

09:32.48

48

1

Kreft Piotr

M2

DNS

49

3

Obara Przemysław

M1

DNS

50

8

Siwek Maciej

M2

DNS

51

10

Witkowski Paweł

M1

DNS

52

14

Brzeziński Andrzej

M2

DNS

53

18

Machała Emil

M1

DNS

54

30

Sebastianowicz Grzegorz

M1

DNS

55

37

Mrówka Piotr

M1

DNS

56

38

Leszczyński Andrzej

M2

DNS

57

43

Grzymała Sebastian

M2

DNS

58

44

Gmurczyk Arkadiusz

M2

DNS

59

52

Wajszczak Tomasz

M2

DNS

60

57

Miecznikowski Łukasz

M2

DNS

61

64

Gawroński Piotr

M1

DNS

62

70

Ziółek Andrzej

M2

DNS

63

75

Jastrzębski Krzysztof

M2

DNS

64

84

Portalski Marek

M3

DNS

65

88

Kemicer Igor

M1

DNS

 

Wyniki - Mistrzostw Mazowsza Masters K

 

 

LP

nr startowy

nazwisko i imię

KATEGORIA

Wynik

1

67

Hałaczkiewicz Sylwia

K2

05:55.01

2

28

Kajak Agnieszka

K2

06:50.82

3

33

Brulińska Monika

K2

07:06.28

4

47

Wojtanis Magdalena

K2

07:18.09

5

22

Domosławska Daria

K2

07:25.47

6

60

Górczyńska Anita

K2

07:44.68

7

51

Czyżyk Monika

K2

07:55.26

8

68

Reda Alicja

K3

09:30.84

 

Wyniki - Mistrzostw Mazowsza Masters M

 

LP

nr

nazwisko i imię

KATEGORIA

Wynik

1

7

Giżyński Przemysław

M2

05:12.31

2

5

Stańczak Marcin

M2

05:16.96

3

71

Jagieła Jarosław

M2

05:30.04

4

13

Durys Jarosław

M2

05:32.86

5

35

Kiełbasa Dariusz

M2

05:39.24

6

23

Wiśniewski Robert

M2

05:44.30

7

9

Grabowski Maciej

M2

05:45.01

8

34

Skibiński Adam

M2

05:45.30

9

76

Radomski Marcin

M2

05:50.24

10

49

Cyparski Marcin

M2

05:53.08

11

73

Steckiewicz Edmund

M2

05:53.35

12

72

Błaszczyk Czesław

M3

05:53.40

13

54

Ciok Przemysław

M2

06:18.28

14

82

Płoskoński Piotr

M3

06:19.49

15

26

Andrzejczyk Ryszard

M3

06:29.68

16

86

Koftas Piotr

M2

06:48.54

17

19

Degner Damian

M2

06:50.11

18

50

Piekut Stefan

M3

06:55.07

19

57

Osiał Mariusz

M2

06:56.75

20

74

Bieńkowski Jarosław

M2

07:05.21

21

31

Stańczak Edmund

M3

07:06.67

22

15

Nawrocki Paweł

M2

07:16.43

23

69

Kłosiński Paweł

M2

07:18.25

24

55

Majkowski Łukasz

M2

07:24.63

25

77

Pietrzak Krzysztof

M2

07:29.18

26

62

Pająk Łukasz

M2

07:29.97

27

61

Grommunt Piotr

M2

07:43.27

28

39

Nagórski Ryszard

M3

07:53.70

29

87

Sowiński Edmund

M3

08:23.11

30

40

Michalak Jerzy

M3

08:43.76

31

58

Kwiatkowski Marcin

M2

09:32.48

 

Wyniki Kategoria K1 16-34 lat

 

 

LP

nr startowy

nazwisko i imię

KATEGORIA

Wynik

1

2

Kuczmarska Marta

K1

06:32.56

2

17

Staniszewska Magdalena

K1

06:54.25

3

80

Cichowska Joanna

K1

07:01.13

4

46

Szyjkowska Justyna

K1

07:49.05

5

63

Pająk Dagmara

K1

09:49.66

6

32

Maćkiewicz Karola

K1

09:54.01

7

81

Stelmaszewska Agnieszka

K1

07:28.29

 

Wyniki Kategoria K2 35-54 lat

 

 

LP

nr startowy

nazwisko i imię

KATEGORIA

Wynik

1

33

Kajak Agnieszka

K2

06:50.82

2

28

Brulińska Monika

K2

07:06.28

3

47

Wojtanis Magdalena

K2

07:18.09

4

22

Domosławska Daria

K2

07:25.47

5

60

Górczyńska Anita

K2

07:44.68

6

51

Czyżyk Monika

K2

07:55.26

 

Wyniki Kategoria K3 55 lat i starsze

 

 

LP

nr startowy

nazwisko i imię

KATEGORIA

Wynik

1

68

Reda Alicja

K3

09:30.84

 

Wyniki Kategoria M1 16-34 lat

 

 

LP

nr startowy

nazwisko i imię

KATEGORIA

Wynik

1

36

Górski Kacper

M1

05:21.11

2

16

Goszczyński Kamil

M1

05:26.24

3

24

Adamski Przemysław

M1

05:51.22

4

65

Marszałek Radosław

M1

05:58.19

5

42

Sadowski Łukasz

M1

06:09.71

6

85

Jasiński Sylwester

M1

06:22.23

7

11

Machała Sebastian

M1

06:30.37

8

45

Dobrowolski Konrad

M1

06:30.56

9

41

Kowalski Dawid

M1

06:32.11

10

18

Suliński Bartłomiej

M1

06:40.01

11

78

Ślęzak Adam

M1

06:58.01

12

27

Jędrzejewski Łukasz

M1

07:05.80

13

83

Żebrowski Krzysztof

M1

07:06.11

14

66

Krawczyk Jakub

M1

08:36.11

Wyniki Kategoria M2 35-54 lat

 

 

LP

numer startowy

nazwisko i imię

KATEGORIA

Wynik

1

5

Stańczak Marcin

M2

05:16.96

2

71

Jagieła Jarosław

M2

05:30.04

3

13

Durys Jarosław

M2

05:32.86

4

35

Kiełbasa Dariusz

M2

05:39.24

5

23

Wiśniewski Robert

M2

05:44.30

6

9

Grabowski Maciej

M2

05:45.01

7

34

Skibiński Adam

M2

05:45.30

8

76

Radomski Marcin

M2

05:50.24

9

49

Cyparski Marcin

M2

05:53.08

10

73

Steckiewicz Edmund

M2

05:53.35

11

54

Ciok Przemysław

M2

06:18.28

12

86

Koftas Piotr

M2

06:48.54

13

19

Degner Damian

M2

06:50.11

14

57

Osiał Mariusz

M2

06:56.75

15

74

Bieńkowski Jarosław

M2

07:05.21

16

15

Nawrocki Paweł

M2

07:16.43

17

69

Kłosiński Paweł

M2

07:18.25

18

55

Majkowski Łukasz

M2

07:24.63

19

77

Pietrzak Krzysztof

M2

07:29.18

20

62

Pająk Łukasz

M2

07:29.97

21

61

Grommunt Piotr

M2

07:43.27

22

58

Kwiatkowski Marcin

M2

09:32.48

               

 

Wyniki Kategoria M3 55 lat i starsi

 

 

LP

numer startowy

nazwisko i imię

KATEGORIA

Wynik

1

72

Błaszczyk Czesław

M3

05:53.40

2

82

Płoskoński Piotr

M3

06: 19.49

3

26

Andrzejczyk Ryszard

M3

06: 29,68

4

50

Piekut Stefan

M3

06: 55,07

5

31

Stańczak Edmund

M3

07: 06.67

6

39

Nagórski Ryszard

M3

07: 53,70

7

87

Sowiński Edmund

M3

08: 23.11

8

40

Michalak Jerzy

M3

08: 43,76

 

Kategoria Mundurowi

 

 

LP

nr

nazwisko i imię

KATEGORIA

Wynik

1

73

Steckiewicz Edmund

M2

05: 53,35

2

78

Ślęzak Adam

M1

06: 58.01

3

27

Jędrzejewski Łukasz

M1

07: 05.80

 

 

Najbliższe starty

Nasi partnerzy

Kontakt

 

Gdzie jesteśmy

Galeria