Przedstawiamy uaktualniony harmonogram oraz składy serii Płockiej Mili Niepodległości:

ZE WZGLĘDU NA WASZE BEZPIECZEŃSTWO ORAZ LIMIT EPIDEMICZNY NIE BEDZIE PROWADZONYCH DODATKOWYCH ZAPISÓW W BIURZE ZAWODÓW.

PRZYPOMINAMY, ŻE ZGODNIE Z ROZPORZĄDZENIEM IMPREZA ODBYWA SIĘ BEZ UDZIAŁU PUBLICZNOŚCI.

9:30 - 13:00 otwarcie i praca biura zawodów

10:30 - Bieg dzieci do 6 lat na dystansie 60 metrów

10:35 - Bieg dzieci od 7-9 lat na dystansie 100 metrów

10:40 - Bieg dzieci od 10-12 lat na dystansie 200 metrów

10:50 - Bieg dzieci 13-15 lat na dystansie 400 metrów

11:00 - I SERIA 1609 metrów

11:13 - II SERIA 1609 metrów

11:26 - III SERIA 1609 metrów

11:39 - IV SERIA 1609 metrów

11:52 - V SERIA 1609 metrów

12:05 - VI SERIA 1609 metrów

12:18 - VII SERIA 1609 metrów

12:31 - VIII SERIA 1609 metrów

12:44 - IX SERIA 1609 metrów

13:00 - Dekoracja zwycięzców Płockiej Ligi Biegowej

13:15 - Dekoracja zwycięzców Płockiej Mili Niepodległości

 

Skład serii:

 

60 metrów (dzieci do 6 lat) - start 10:30

 
 

LP

numer startowy

nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

 

1

151

GIŻYŃSKA JULIA

 

 

 

2

152

KIKOLSKA KORNELIA

 

 

 

3

153

WIŚNIEWSKI PATRYK

 

 

 

4

154

PIETRZAK WERONIKA

 

 

 

5

155

SARNOWSKI FRANCISZEK

 

 

 

6

156

ZIELIŃSKI JAKUB

 

 

 

7

157

STASIAK TYMOTEUSZ

 

 

 

8

158

RUTKOWSKI STANISŁAW

 

 

 

 

100 metrów (dzieci do 7-9 lat) - start 10:35

 
 

LP

numer startowy

nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

 

1

171

ADAMKIEWICZ LENA

 

 

 

2

172

LESZCZYŃSKI ERNEST

 

 

 

3

173

MARCEL KIKOLSKI

 

 

 

4

174

WIŚNIEWSKA AGATA

 

 

 

5

175

CZUBAK BŁAŻEJ

 

 

 

6

176

PROKOP MAJA

 

 

 

7

177

BRULIŃSKI STANISŁAW

 

 

 

8

178

HAŁACZKIEWICZ LENA

 

 

 

9

179

AUGUSTYŃSKI PAWEŁ

 

 

 

 

200 metrów (dzieci do 10-12 lat) - start 10:40

 
 

LP

numer startowy

nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

 

1

181

GIŻYŃSKA ALEKSANDRA

 

 

 

2

182

MARCEL CYPARSKI

 

 

 

3

183

CZYŻYK AMELIA

 

 

 

4

184

REKUS ZUZANNA

 

 

 

5

185

WIŚNIEWSKI OLIWIER

 

 

 

6

186

WIŚNIEWSKI OSKAR

 

 

 

7

187

SIBIŃSKI DAMIAN

 

 

 

8

188

LACHOWICZ EMIL

 

 

 

9

189

SARNOWSKI JAN

 

 

 

 

400 metrów (dzieci do 13-15 lat) - start 10:50

 
 

LP

numer startowy

nazwisko i imię

Wynik

Miejsce

 

1

191

SIBIŃSKI JAKUB

 

 

 

2

192

BRULIŃSKI KRZYSZTOF

 

 

 

3

193

PARZĘCKA AMELIA

 

 

 

4

194

GÓRNIKIEWICZ JULIA

 

 

 

5

195

ROKICKA OLIWIA

 

 

 

6

196

KRZEMIŃSKA MAJA

 

 

 

7

197

WIKTORIA SAR

 

 

 

 

SERIA NR 1  -  start 11:00

 
 

LP

numer startowy

nazwisko i imię

KATEGORIA

Wynik

 

1

26

Andrzejczyk Ryszard

M3

 

 

2

31

Stańczak Edmund

M3

 

 

3

39

Nagórski Ryszard

M3

 

 

4

50

Piekut Stefan

M3

 

 

5

72

Błaszczyk Czesław

M3

 

 

6

82

Płoskoński Piotr

M3

 

 

7

84

Portalski Marek

M3

 

 

8

55

Majkowski Łukasz

M2

 

 

9

70

Ziółek Andrzej

M2

 

 

 

SERIA NR 2  -  start 11:13

 
 

LP

numer startowy

nazwisko i imię

KATEGORIA

Wynik

 

1

8

Siwek Maciej

M2

 

 

2

9

Grabowski Maciej

M2

 

 

3

14

Brzeziński Andrzej

M2

 

 

4

19

Degner Damian

M2

 

 

5

23

Wiśniewski Robert

M2

 

 

6

34

Skibiński Adam

M2

 

 

7

35

Kiełbasa Dariusz

M2

 

 

8

43

Grzymała Sebastian

M2

 

 

9

49

Cyparski Marcin

M2

 

 

10

52

Wajszczak Tomasz

M2

 

 

 

SERIA NR 3  -  start 11:26

 
 

LP

numer startowy

nazwisko i imię

KATEGORIA

Wynik

 

1

13

Durys Jarosław

M2

 

 

2

73

Steckiewicz Edmund

M2

 

 

3

38

Leszczyński Andrzej

M2

 

 

4

54

Ciok Przemysław

M2

 

 

5

56

Osiał Mariusz

M2

 

 

6

57

Miecznikowski Łukasz

M2

 

 

7

69

Kłosiński Paweł

M2

 

 

8

76

Radomski Marcin

M2

 

 

9

71

Jagieła Jarosław

M2

 

 

 

SERIA NR 4  -  start 11:39

 
 

LP

numer startowy

nazwisko i imię

KATEGORIA

Wynik

 

1

2

Kuczmarska Marta

K1

 

 

2

4

Pachniewska Agnieszka

K2

 

 

3

17

Staniszewska Magdalena

K1

 

 

4

20

Nisztor Kinga

K1

 

 

5

32

Maćkiewicz Karola

K1

 

 

6

33

Brulińska Monika

K2

 

 

7

46

Szyjkowska Justyna

K1

 

 

8

67

Hałaczkiewicz Sylwia

K2

 

 

9

79

Kępczyńska Ewa

K1

 

 

10

80

Cichowska Joanna

K1

 

 

11

63

Pająk Dagmara

K1

 

 

12

29

Drążkiewicz Paulina

K1

 

 

 

SERIA NR 5  -  start 11:52

 
 

LP

numer startowy

nazwisko i imię

KATEGORIA

Wynik

 

1

21

Sarnowska Katarzyna

K1

 

 

2

22

Domosławska Daria

K2

 

 

3

25

Stelmaszewska Renata

K2

 

 

4

28

Kajak Agnieszka

K2

 

 

5

47

Wojtanis Magdalena

K2

 

 

6

51

Czyżyk Monika

K2

 

 

7

53

Michalak Marta

K2

 

 

8

59

Burna Iweta

K2

 

 

9

60

Górczyńska Anita

K2

 

 

10

68

Reda Alicja

K3

 

 

11

80

Stelmaszewska Agnieszka

K1

 

 

 

SERIA NR 6  -  start 12:05

 
 

LP

numer startowy

nazwisko i imię

KATEGORIA

Wynik

 

1

11

Machała Sebastian

M1

 

 

2

12

Machała Emil

M1

 

 

3

18

Suliński Bartłomiej

M1

 

 

4

24

Adamski Przemysław

M1

 

 

5

30

Sebastianowicz Grzegorz

M1

 

 

6

37

Mrówka Piotr

M1

 

 

7

44

Gmurczyk Arkadiusz

M2

 

 

8

45

Dobrowolski Konrad

M1

 

 

9

85

Jasiński Sylwester

M1

 

 

10

86

Koftas Piotr

M2

 

 

11

88

Kemicer Igor

M1

 

 

 

SERIA NR 7  -  start 12:18

 
 

LP

numer startowy

nazwisko i imię

KATEGORIA

Wynik

 

1

27

Jędrzejewski Łukasz

M1

 

 

2

41

Kowalski Dawid

M1

 

 

3

42

Sadowski Łukasz

M1

 

 

4

62

Pająk Łukasz

M2

 

 

5

64

Gawroński Piotr

M1

 

 

6

65

Marszałek Radosław

M1

 

 

7

74

Bieńkowski Jarosław

M2

 

 

8

75

Jastrzębski Krzysztof

M2

 

 

9

77

Pietrzak Krzysztof

M2

 

 

10

78

Ślęzak Adam

M1

 

 

 

SERIA NR 8  -  start 12:31

 
 

LP

numer startowy

nazwisko i imię

KATEGORIA

Wynik

 

1

1

Kreft Piotr

M1

 

 

2

3

Obara Przemysław

M1

 

 

3

6

Milewski Dominik

M1

 

 

4

10

Witkowski Paweł

M2

 

 

5

16

Goszczyński Kamil

M1

 

 

6

7

Giżyński Przemysław

M2

 

 

7

5

Stańczak Marcin

M2

 

 

8

36

Górski Kacper

M1

 

 

9

48

Górski Krystian

M1

 

 

10

83

Żebrowski Krzysztof

M1

 

 

 

SERIA NR 9 - start 12:44

 
 

LP

numer startowy

nazwisko i imię

KATEGORIA

Wynik

 

1

66

Krawczyk Jakub

M1

 

 

2

58

Kwiatkowski Marcin

M2

 

 

3

61

Grommunt Piotr

M2

 

 

4

87

Sowiński Edmund

M3

 

 

5

40

Michalak Jerzy

M3

 

 

6

15

Nawrocki Paweł

M2

 

 

Najbliższe starty

Nasi partnerzy

Kontakt

 

Gdzie jesteśmy

Galeria